aşk bir rüya 144. bölüm

Aşk Bir Rüya 144. Bölüm Özeti 13 Temmuz 2020 Hedef Tapki

Burak 06 Tem 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 143. Bölümde Neha planlarına devam etmektedir. Tapki’nin son zamanlarda ki durumu konaktaki herkesi rahatsız etmektedir. Tam düzelirken bir anda Neha’nın yaptığı yeni büyü onu çok daha kötü bir hale getirmiştir. Doktor’un verdiği şok etkisi geçmeye başlamıştır. Tapki’nin sonu iyi görünmüyor arkadaşlar. Aşk bir rüya 13 temmuz özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 144. Bölüm Özeti

Artık yarışmaya gitme zamanı gelmiştir. Tapki, Vasu’ya bileklik vererek Bihaan’a götürmesini ister. Bihaan bilekliği alır ve yarışmaya gitmek için hazırlanır. Pandey ailesi ve Tapki’de beraberinde gidecektir. Neha akvaryuma bileklik atınca Tapki’nin ayakları bağlanır ve yürüyemez. Vasu ise doktor çağıracağını söyler ve yola çıkarlar. Sankara’ya çok görüyorduk, Neha ondan beter çıktı.

aşk bir rüya 13 temmuz özeti oku

Bu sırada Tapki çok üzülmektedir. Sankara ise onunla dalga geçmektedir. Ama aynı zamanda Neha’ya artık gitmeleri gerektiğini söyler. Tapki büyük uğraşlar sonucu ayağa kalkar ve yürümeye başlar. Neha bunun nasıl olduğuna anlam veremez. Bihaan ise yarışmaya girerken Tapki’yi gözleri arar. İlk soru ise telefonu kimin bulduğudur.

Tapki ile daha önce bunu konuşmuş olan Bihaan hemen Graham Bell seçeneğine basar ve ilk o bilmiştir. Spiker onu sahneye çağırınca Pandey ailesi çok sevinir. Tapki ise arabasına biner ve yarışmaya doğru gider. Sankara ve Neha akvaryumu alarak peşinden gider. Neha akvaryumu sallayınca Tapki’de arabayı sağa sola sürer. Arkadaşlar Şada bile bu pis ikiliden şerefliydi. Neha ve Sankara ikilisinde vicdan denen şey kalmamış gerçekten.

aşk bir rüya 144. bölüm özeti

Bu sırada yarışmanın sponsoru olan Kabir ise spiker olarak Bihaan’ın karşısına çıkar ve ilk soruyu sorar. Bağımsızlıktan bu yana kaç başbakan olmuştur sorusunun cevabını bilmeyen Bihaan telefon joker hakkını kullanır ve Tapki’yi arar. Tapki çok zor konuşur ama 15 cevabını verir. Kabir cevabın doğru olduğunu söyler. Bihaan’ın aklı ise halen Tapki’dedir. Neha balığı ileriye iter ve Tapki kaza yapar. Kaza yapan Tapki arabadan çıkar ve koşarak yarışmaya gitmeye başlar. Ara verilir ve bu arada Bihaan Tapki ile karşılaşır.

aşk bir rüya 144. bölüm

Neha ise bir adamla anlaşarak Tapki’yi yarışmadan sonra öldürme planları yapmaya başlamıştır. Kabir aradan sonra bir kural değişikliği ile geriye gelir. Bihaan bir yere kapatılacak, zincirlenecek ve gaz verilecektir. Sevdiği bir kişi ise onun için soruları cevaplayacaktır. Eğer soruları doğru bilirse hem Bihaan ölmeyecek hemde yarışmayı kazanacaktır. Bihaan ise Tapki’yi seçer. Yarışma başladıktan sonra Tapki takır takır sorulara cevaplamaya başlar. Bihaan ise bayılmak üzeredir.

aşk bir rüya 13 temmuz

Son soru çok zordur ama Tapki onu da bilir. Herkes şaşırırken Bihaan kurtulur. Sıra 3. Yarışmaya gelmiştir. Ama artık süre kalmadığı için ertesi gün yarışma yapılır. Ertesi gün olunca yeni bir oyun ortaya konulur. Kabir, Bihaan’ın eline bir bıçak verir ve elmaları vurmasını ister. Ama bu elmaları seçtiği bir kişi taşıyacaktır. Bu elmaları taşıyacak kişiyi sizde az çok tahmin ediyorsunuzdur.

Vasu Sankara’nın çıkmasını ister ama Sankara bunu kabul etmez. Duruv hedef olmak ister ama bu seferde Şada onu durdurur. En son Tapki gelir ve hedef olacağını söyler. Bu durumu gören Bihaan onun güvenini boşa çıkarmayacağını söyler. Kabir endişelenir ve parayı alıp çekilebileceğini belirtir. Bihaan ise devam edeceğini söyler. Cesaretli Bihan atışları başarabilecek mi? Yeni özet yazımızda göreceğiz arkadaşlar. Aşk bir rüya 13 temmuz özeti bu kadardı.

Aşk Bir Rüya 144. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 144. Bölüm Özeti 13 Temmuz 2020 Hedef Tapki” üzerine 200 yorum

 1. User dedi ki:

  O isim hırsızi yine iş başında şimmdide benim ismim ha yaz bakal herkes senin isimleri çalıp kötü yorum yapdini biliyor korkak hadi sana kötü rüyalar

 2. User dedi ki:

  Amangül mal mal mal

 3. User dedi ki:

  Sen kimsin böyle niye insanlarin ismini çalıp kötü yorum yapıyorsun eger cesursan gerçek isminle yazarsin.

 4. Aysoltan dedi ki:

  Bu gezek türkmen gurlejek ayt sen kim näme üçin adamlaryñ adyny ogurlayañ

 5. Aysoltan dedi ki:

  Sen kimsin söyle yalanci

 6. Amangül dedi ki:

  Mallar siz malsiniz

 7. Amp dedi ki:

  Mallar siz malsiniz

 8. Aysoltan dedi ki:

  Isimleri çalan kişiye çok kötü şeyler olur yani demek istediğim onun başına öyle şeyler gelirki inanamassiniz

 9. Aysoltan dedi ki:

  Amangül bence emre sana aşık o yüzden evet demelisin

 10. Azize dedi ki:

  Irden 8 de öyden cykyp agşam 8 de öye gelyän sol sebâpli yazp bilemok Amangül

 11. Azize dedi ki:

  Ya nolmuş burda her seyi kacırmisim bi dakika ben hic kimsenin adini kullanip kufur etmedim niye ediyim mal degiliz herhalde bide yorumunun altina isim yazmassan anonim diye yayinlanir yani anonim isimsiz demektir bu arada emre kim ya Amangül hey ne oluyo

 12. Amangül dedi ki:

  Arkadaşlar zar zor vakit buldum. Yine çıkıyorum ben size bişey acikliyacam. Bu emre bana aşık olmuş ben buna ne demeliyim akıl fikir verin yoksa kendindeki cevapları vericem bidaha ki geldiğimde okurum gidiyorum cuuuz

 13. Amangül dedi ki:

  Al işte yine başladi. Emre canım benim telefonda kontör yok. Kontör olursa buraya gelicem gitme ama Bilmeni istiyorumki biri benim ismimi kullaniyo benim isminden sizlere hakaret küfür yada beddua giderse sakın çekip gitmeyin çünkü yemin ederim ki ben yazmıyorum ve Sizlerden ona inanmiyacaginiz için söz vermenizi istiyorum
  Emre sande oku assagidakileri benim nasıl biri olduğumu gör kötü biriyim mi iyi biriyim mi ona karar ver ve bidaha ki geldiğimde herşeyi yazicam sana sakın gitme

 14. Amangül dedi ki:

  Aysoltan sen bir malsin

 15. Aysoltan dedi ki:

  Tamam ben Aysoltan ben bu diziyi izliyorum konuşmaları gördüm ve ben kimseyi incitmek istemem bence Anonim diye birisi isimleri çalıyor bense onu üstlendim çünkü onu suçlamak istemedim artık gerçekleri söyledim o yeterli

 16. Amangül dedi ki:

  Evet emre bizim sayfa burası ya sen ne komiksin yaa. Beni buradan bulabilirsin ee anlatsana birşeyler .

  Aysoltan yaa agliyacam şimdi kimsin sen peki Azize değilsen bizden neden özür diledin onu açıkla Sen Azize degilmisin

  Biyere kaybolmasına biraz işlerim var sonra gelicem

 17. Emre dedi ki:

  Herkesi tanıt ya

 18. Emre dedi ki:

  Amangül aşk heryerde olursizin sayfa burami

 19. Aysoltan dedi ki:

  Yoksa Azize mi kullaniyor

 20. Aysoltan dedi ki:

  Tamam ben senin ismini kullanmadım senin ismini Anonim diye biri kullanıyorum herkese mal diyor bence yorumcu Anonim kullanıyor bide ben Azize dilim

 21. Amangül dedi ki:

  Hay ben ben bu işin içine ya… Kim kim surda biride açık konuşsun ya Aysoltan sen azizemisin ozaman kafam allak bullak oldu ya. Azize değilsen sen bize nasıl yalan söyledin lütfen en baştan anlat yoksa kafayı yiyicem.

 22. Aysoltan dedi ki:

  Yemin ederim ki ya tamam ya bunu ben üstlendim ben senin ismini kullanmadım ama üzüldüm ben hayatımda ilk defa yalan söyledim

 23. Amangül dedi ki:

  Herkese iyi gunler. Userim canım kardeşim teşekkür ederim cevaplarını için bide ben Aysoltani sen zannettim onun içinde ayrica özür dilerim. Abin olsa çok iyidir dimi hep bı nese verir sana. İsminde kendin gibi güzelmiş Ejebay. Öptüm canım çok teşekkürler.

  Duygu hosgeldin. Nasılsın canım iyimisin.

  Aysoltani o zaman sen benim ismimi kullanan kişisin öyle degilmi. Ya Aysoltan hicmi kafan çalışmıyor ya senin. Benim ismimi kullanmakta ne demek. Bide çıkmış özür diliyorum diyosun. Özür dileme işe yaramaz çünkü sen. Benim gözümden düştün. Şöyle bir söz vardır EN BUYUK UCURUMDUR GOZ DUSENİN PARCASİ BİLE BULUNMAZ. Ya bide benden büyükmussun. Benim uzulmem söz konusu degil. Ben sana hakaret ettim küfür ettim ve en önemlisi beddua ettim ya. Ya benim bedduam kabul olsaydı nolucakti biliyonmu. O çocuk sensiz kalicakti. Annesiz büyüyecekti. Ve ben bunu öğrendiğimde ömür boyu kendimde suçluluk duygusuyla yasiyacaktim. Senin web sayfama dün ulaştım numaranida almak gizereydim ki kim olduğunu acikladin. Böyle şeyler yapmalısın sen benden büyüksün senin düşüncen farklı olması gerek. İsmimi kullanmama bişey demiyorum orasını zaten pas geçtim ben sana beddua hakaret küfür ettim ya. Şimdi o sözler için pişman oldum. Bide kızın varmış. Artık böyle şeyleri yapmayacağına söz verirsen seninle abla kardeş olabiliriz. Ve o soyledigim her şey için özür dilerim. Kalbini kırmak istemedim.

  Haksiz olsamda haksızsın diye söyleyin herkesten rica

  Azyza kiiz gelsene neler neler oldu baksana

  Hepinizi öpüyorum

 24. User dedi ki:

  ejeway

 25. Duygu dedi ki:

  Selam nasılsınız Aysoltan nasılsın iyimisin hepinize günaydın ben şuan uyandim

 26. Aysoltan dedi ki:

  Amangül nasılsın iyimisin günaydın herkese user senin ismin ne ismini yaz

 27. User dedi ki:

  Merhaba Amangüp abla ben aysoltan dilim o başka biri ben userim

 28. Amangül dedi ki:

  Bı dakika ya User canım merhaba şimdi bişey sorucam ve sen cevapla Aysoltan senmisin yoksa başka birimi

 29. User dedi ki:

  Merhaba Amangül abla erkek dogonum benden büyük tatlı belayı bende çok severim tekrar tekrar olsa izlerim benim hakkımda bilmek istetigin bişey warsa sor ben cewaplarim.

 30. User dedi ki:

  Günaydın

 31. Amangül dedi ki:

  Herkese günaydın iyi günler.

  Anam. Ne.

  Aaa kız ablos. Sen bizden buyukmusun. Tamam böyle hatalar olabilir. Sen bizden buyuksun. Aff dilemene gerek yok. Cocugunmu var senin Allah bağışlasın. Yok ben çok sevindim böyle gerçeği söylememe mutluda oldum. Teşekkür ederim Biran için bile gerçeği öğrendiğimde çok güldüm bak ben sana benden küçüksün dedim çok özür dilerim hahahh . Askabatda yasayanyzmy.

  Azize kız gel buraya ben dün kardeş buldum bize ablamiz olarak çıktı iyimi. Ahahahah

  Tekrardan iyi mutlu ve komik günler

 32. Aysoltan dedi ki:

  Arkadaşlar çok özür dilerim ben böyle biriyim ve beni affet lütfen ben sizin ablanizim bide 20 yaşım dayım 1 çocugum var ismi Nurgül o yüzden bide bunun için özür dilerim affedin nolur bide iyi geceler iyi uyuyun

 33. Aysoltan dedi ki:

  Tamam benim ismim Aysoltan ben sizi üzdüýsem özür dilerim

 34. Amangül dedi ki:

  Aaa. Canım ben seni 3 dakikailami kaçırdım tuh benim şansıma. Neyse canım sanada iyi geceler.

  Şey assadaki anonim benimdir yalnis gitdi isim özür dilerim

 35. Anonim dedi ki:

  Canım nasılsın iyimisin. Ve erkek doganyn ba bolsa inni ablamda var unutma bende seni cooook sevdim. Evet Kore dizilerini severim ama okore dizilerini izlemeye fırsatım olmadı o yüzden tekreri çıksa hiç kacirmam. En sevdiğim Hint dizileri ilk olarak tatlı bela. Sonra yalancı bahar. Canım ne bilmek istiyorsan çekinmeden sor herşeyi cevaplarim. Ee erkek kardeşin senden buyukmu yoksa kucukmu.
  Toyumyz için söylediğin herşeye teşekkür ederim çok sağol. Vee iyi geceler tatlı tatlı ruyalar. Seni seven bir ablan Amangül

  Azize canım seninde bugün gikin çıkmadı noldu kız nerelere gittin. Hayırdır. Snada iyi geceler iyi rüyalar

  Öpüyorum siiziiii

  1. Azize dedi ki:

   Sanada iyi geceler canim bende öptüm

 36. User dedi ki:

  iyi geceler tatlı rüyalar amangül abla yarın görüşmek dileğiyle iyi geceler

 37. User dedi ki:

  Merhaba Amangül abla acaba sen Kore dizileri izliyorumusun ben kör dizilerini severim özelikle en sewdigim dizi (moon lovers) aşka yolculuk bu diziyi çok seviyorum sende izledinmi peki hint dizilerinden sewdigin bir dizi Warmi benimki yalancı bahara

 38. User dedi ki:

  Salam Amangül biz 2dogon bir erkek dogonum bar men entek nebitdaga gidip görmedim toyuňuz gutly bolsun sagamanja agzy birlik bagytlylyk bilin toyuňyzy ediň amangül men seni gowordym.

 39. Amangül dedi ki:

  Sagbol mana ynananyn ucin. Tuweleme tuweleme inni 9 nji synpa gecyan onna. Aı wagt diyilyan zat gecya gitya yzynda dineje yatlamalar galya. Siz nace Doğan biza 8 dogan 3 gyz 5 oğlan. Asgabatda mn ağam gulluk etya. Yanbasda. Yene 3 aydan gelia nesip bolsa toy etsek seni cagyraryn. Senem hokman gatnasarsyn.
  Mn nebitdagly. Sen barde tanyslam bamy. Doğan garyndas tapawdy yok nebitdagly gelp gordunmi. Hakyky adyny yazada

 40. User dedi ki:

  Amangül bilyan adyňy ulanyp ýazylany men seň yazmadyňy bilyen

 41. User dedi ki:

  Salam amangül dogon men Aşkabat şäherinde yaşayan mal gara saklamzok gow howasy bar yaşym 14 sen nirde yaşayaň

 42. Amangül dedi ki:

  Hmm ai dogry sizin obanyz nahli gurrun versen azajyk obanyzdan howasy nahili bolya mal gara bam. Ekinler melekler bam

 43. Amangül dedi ki:

  User snm turkmenistanlymy nacinji yyl hakyky adyn nm.
  Burda okumussundur benim ismimi kullananlar var benden sana kotu kötü yorumlar giderse bilki ben yazmadım

 44. User Hdhhd dedi ki:

  Salam menem Türkmenistan liyim

 45. Amangül dedi ki:

  Gowmy janm hmm dusundim. Atanan sağ aman gelsin. Yok men anyrda tanyslam yok. İmoda giremok sebabi samsykmynam samsykmynam zatlar yazylya onm imodab cykdym sen goryanmi imo

  1. A dedi ki:

   Öñ giryâdim inni giremok

 46. Amangül dedi ki:

  Azyza o mn adymy ullanylan yoren BEYLEKİ sitelere girip ozi ozine men mal diyip aylanyp yor hahahha

  Ula mal sn mal olduğunu yenimi anladin. Ula kızım parmaklarım seni. Tokat manyağı yaparim. Al o ismi başına cal. Eeee kimliğini aytsana sn namo by sn maldygyny inni bilyan ölü. Aptalsın kızım sn. Ula gebersende umurunda değilsin la ne halin varsa gör. Ula hiç akıllı olan kendine mal dermi demez. Neyse SAKIN ölme mümkünse geber cnm

  1. A dedi ki:

   Iñ sonky gezek gidenime 3 yyl bolp barya nebtdaga garyndaşlarymyzam yakyn dâlday uzak biz 7 dogan 2001 de agam ba olam nesip bolsa inniki ýyl geler biz toy etmeyâs yöne men kân hiç yere çykyp yören gyz dâl köplenç öyde özümem normalny ne ak ne gara imo girýâñmi

   1. Anonim dedi ki:

    Señ tanşyñ bamy bârde

 47. Amangül dedi ki:

  Hmm. Gowydygyny barik gelyan diymek. Uçurumdan son barde kansert bolya onada gaytyanmy. Gurlesyanin yokmy ikimiz yurekdes ekenik. Nece doğan siz biza 8 dogan. İn ulymyz oğlan yene 3 aydan gullukdan gelya sonna toy etyas nesip bolsa. Sahedimizi bellamizde sanada aydaryn gatnaşaryn bolyamy. Seni göreyim gelya nahilli gyz akmy sarymy. Sacyn renki name garamy sarymy.

  O mal kendi kendine birşeyler yaziyor. Ben onun derdini anladım nereli olduğunu da çözdüm. Kendi turkmenistanli. Galiba bebide tanıyor benim düşmanım olur kendisi. Herkesten benim yerimi almaya çalışan bir kız olur kendisi. Ula şrfsiz arama tarama sonuclarimizdan iyi bı haber gelsin turkmenistanin neresinde olursan ol seni maffederim. Anladin.

 48. Amangül dedi ki:

  Hahahha kızım ismimi kullanarak bizi düşman yapabileceğini mi sandin. Ula kızım sen tam bi şrfsizsin. Haramzada adymy ullanma kime sene adyny ayt mni tanayanmy

 49. Amangül dedi ki:

  Azize sen bir mal seniñ bilen gurleşemok mal eşek Ayhan mal

  1. Aziza dedi ki:

   Ayhan ne lan kim o

 50. Amangül dedi ki:

  Aziza mn barada nm bilmek islesen cekinmanjek sorap bilersin hemme zada durst jogap berjekdirin. Eeee Öz’ün barada gurrun ver azajyk gurlesyanin bam

  1. Aziza dedi ki:

   Howa nesip bolsa menem şu yyl okuwy gutaryan nebitdaga gityân aram aram garyndaşlarymyz ba gürleşyânimâ yok

 51. Amangül dedi ki:

  Yok yok yalnys gitdi o. Bagysla. Mnm nebitdagly hawwa hawwa estyan. Nebitdagly tanyslam bamy nebitdagly gelyanmi. Su yyl snm okuw gutaryanmy sn ben tanysanyma oran sat

 52. Amangül dedi ki:

  Aziza bagysla mn yazamok sonra haramzada yazya mn nebitdagly sen nireli Hatay mkdpde okayan ikimiz boydas bolp bilerismi Türkmence yazagada mana. Gün görmedindami

  1. Azize dedi ki:

   Yo gyn göremok men garadepeli esenguly etrap belki eşdensiñ sen 2003 mi nâme hytayda okayañmy

 53. Amangül dedi ki:

  Bak arkadaşım kendi isminle yaz yada bana kim olduğunu söyle. İnsanları bir birine düşman yapmaktan cekinmiyosun onu anladık. Ula şrfsiz bak küfür etmiycem hakaret etmiycem diyorum gene kendimi tutamiyorum. Kimsin oğlum sen. Lan karşıma ciksana korkak herif. Ula oğlum kendi isminle yazmiyosan benim ismimle de yazamassin. Buna ben izin vermiyorum. Anladın. Bak başka isimmi yok. Başkasının ismini yazmadigina göre sen beni tanıyan birisin ve bana düşman kesilmiş birisin. Ula kimsin vatandasimmisin benim ulkemdenmisin beni tanıyan birimisin. Kimsin ula kimsin. Lan oğlum korkaksin lan sen.

 54. Amangül dedi ki:

  Ula şrfsiz neden benle ugrasiyon anladım sen benim dusmanimsin herkesten özür dilerio malın adından korkak karşıma ciksana ula onlar ben yazdım sanıyorlar şrfsiz
  Bağışla azyza gün görme mn yazanok sen turkmenistanyn niresinden gerçek ismimle yazicam artık ondan korkmuyorum bilsin ya

 55. Agül dedi ki:

  Burçak Azize sizle dalga geçmiyorum burçak görsen sen çok şişman sin

  1. Azize dedi ki:

   Hay ben bu işten bi şey anlamadim

   1. Agül dedi ki:

    Azize sen malsin

    1. Azize dedi ki:

     Howa menne sen yaly mal hemde goyun mâââ hahahahaha sygyr moooooo âvil oynaş hahahahahahahahhahahahahahahahabh çok komiğim yuaaaaaaaa bana istediğin kadar mal diyebilirsin umrumda olmaz ben buna sadece gülerim hahahahahahahah

 56. Azize dedi ki:

  Bana abla demene gerek yok çünkü bende 17 yaşımdayım burçak sende fena gaza gelmişsin gerçekten sen mi yaziyosun bilmem ama bizim burda Amangül diye isim olur

  1. Azize dedi ki:

   Bunu sana yazmıştım Amangül

 57. Azize dedi ki:

  Bende diziye yorum yapıcaz sanmıştım düştüğümüz duruma bak lütfen bir birimizi kıracak şeyler söylemeyelim düzgün şeyler yazan isimlerin küfür yazdığını görürseniz sinirlenmeyin bunu yapan ismimizi kullanan maldır

 58. Azize dedi ki:

  Üzgünüm Amangül yeni anladim meger biri isimlerimizi kullanıp bizimle dalga geçiyormuş özür dilerim bende türkmenistanliyim bu arada deniz sana küfür etmedim etmemde biri adımı kullanmış

 59. Agül dedi ki:

  Kendi ismimle hem beni hemde Bursalıları düşman yaptın bana lan şrfsiz

 60. Agül dedi ki:

  Abla neden böyle konuştun benim gerçek amangül. Altı üstü ona böyle konuşmaması gerektiğini söylüyordum okadar istemiyorsan yazmam. Böyle rencide etmene gerek yoktu. Nereden bile bilirdim ki senin onu istediğini tamam hata bende seni destekliyordum bı daha yapmam özür dilerim .
  Karismami istemiyorsan baştan söylemelidin abla

 61. Burçak dedi ki:

  Agül sen niye karisiyon aptalmisin kizim sen mal belki ben onu istiyorumdur karışma bana mal hayvan

 62. Agül dedi ki:

  Amangül isminle beni düşman yaptın lan. Oğlum ne istiyorsun benden paramı pulmu istediğinin ne şöyle ya bu kadarda yüzsüz olma ben bişey diyimmi sana korkak korkak korkak korkak korkak korkak korkak korkak benle ugrassana hadi assalanicagini bilip ugrasmiyosun bu kız beni ezer geçer diye ugrasmiyosun aptalsın oğlum sen

 63. Agül dedi ki:

  Ya ablam neden böyle yapıyorsun ben yazmıyorum yemin ederim

  Ulan srfsiz karşıma çık lan kimsin oğlum sen malsin oğlum benden korkmuyorsan karşıma çık adam gibi ulan oğlum korkaksin lan sen korkmuyorsan karşıma çıkardın kendi ismini yazarsın şrfsiz Burçak ablamla değil benle uğraş oğlum AYAK ALTİMDA DOLASMA EZİP GECMİYEYİM SENİ haddini bil saygısız ulan assaliyorum seni utan oğlum utan bjkjn

 64. Burçak dedi ki:

  Amangül sen de bu saygı yok eşeksin amangül mal seninle konuşmak istemiyorum

 65. Burçak dedi ki:

  Amangül sen iğrenç sin iiii

 66. Amangül dedi ki:

  Burçak Burçak Burçak bir mal malsin sen eşeksin

 67. Agül dedi ki:

  Kanal 7 yöneticisine sesleniyorum lütfen bı hatinizi telafi etmeden 2. Bı hata yapmayın bu kadarda yüzsüz olmayın canım. Emanet yayınlanacaktır hani nerde. En iyisi siz bu işi boş verin yapamayacaksiniz ne saatler doğru ne diziler doğru her şeyi benmi söyleyeyim kendiniz yapamiyomusunuz Allah Allah sizinle işimiz çok valla

 68. Anonim dedi ki:

  Sadece ben konuşuyorum

 69. Agül dedi ki:

  7 yıllık dizi emeklerini boşa çıkarıyorsunuz işiniz doğru düzgün yapamiyosunuz çok feci halde gereksizsiniz

 70. Agül dedi ki:

  Ya bu kanal 7 de öğrenemedi iş yapmayı canim. Çok gereksizsin bı iş beceremiyorum genede dizi yayınlamak istiyosun

 71. Agül dedi ki:

  Ablam bana söylediğin hakaretler kalbimi kırdı kötü oldum ben öyle kızlardan değilim namusluyum ve namusuma asla laf attirmam kim olursa olsun

 72. Agül dedi ki:

  Evet benan
  ablam nerdesin

  Ula ismimi bir daha kullanırsan bitersin demedi deme deme deme Türkiye’ye gelir bı damla suda bogarim seni anladın

 73. benan dedi ki:

  fazlasıyla dogru söylüyorsunuz kimse kimseye saygı duymuyor
  tayland dizileri majurat see nam pueng,, princess hours thai .. once upon a time…in my heart..
  rak rai. roy lae sanae luang gibi diziler

 74. Agül dedi ki:

  Sayın yöneticiler lütfen kanal 7 yi yeniden yönetin beceremiyorsunuz beceremiyeceksiniz saatler doğru yapılmalı gereksiz diziler final yapılmalı Kore Tayland falan filan gibi diziler yayinlanmali bunları benmi öğretmenliğin Allah Allah

 75. burçak dedi ki:

  ha anladım anladım araya giriyor ve bizi kışkırtıyor kadın yada erkek araya girip adlarımızı kullanıyorlar vay kurnazlar vay neyse bir daha yapamazlar altı üstü dizilere yorum yapacaktık araya girenler oldu agza alınmayacak hakaretler bizlerin adlarını kullandılar

 76. Agül dedi ki:

  Ha anladım tamam ablam o malın adindanda özür dilerim

  Ulan ismimi kullandın ya elime geçirirseniz seni elimden kimse alamaz lan kimse oğlum haddini aşma ben haddimi asarim bitersin oğlum kimsinki sen benim ismimi kullanıyorsun aptal azıcık kendine saygın olsun seninde ablan kız kardeşin annen vardır yada kız arkadaşın vardır onlara böyle yapılırsa sevinirmisin hayvan herif nolucak gerçek isminle yazsana korkak bir zahmet benden adam olmayı öğren erkeksen ha yok hanimefendisende hanım olamyi öğren pislik

 77. Anonim dedi ki:

  Siz Hint Dizilerinin Saatini Düzgün Dogru Bir Şekilde Ayarlama Yapılmalı Saatleri Bile Ayarlamada Dogru Yapamıyorsunuzsiz Nasıl Kanal Yönetiyorsunuz Genel Yayın Yönetmeni

 78. burçak dedi ki:

  kabul ediyorum saygını koru ki bizde koruyalım birsüreligine bu sayfalara girme ve bizler gibi takma isimler kullan genç kızsın

 79. Amangül dedi ki:

  Azize sen neden ben olmayan bana yazma deyipte kendin yazıyorsun böyle hakaretlerin asıl ben sana yakıştıramadım ulan

 80. burçak dedi ki:

  22 00 veya 22 30 22 40 22 50 yok 23 00 23 30 24 00 a dizikoymak kurallara hata diziler in saatlerini düzgünce ayarlayın adalet isteriz tuturulmuş yemin yok emanet izleyicilere saygı

 81. Amangül dedi ki:

  Ya ablam neden öyle diyorsun ben yazmadım yemin ederim. Kimseyle böyle konuşmam Allah belanı versin ben yazmadim bak gerçekten isterseniz çeker giderim ama bana yeterki inanın. O benim ismimi kullanıyor kim olduğunu bilmiyorum lütfen ablam inan bana hakaret ediceksem en başta ederdim neden kendi buyugumun kalbini kirayim bı dusunsenizle

 82. burçak dedi ki:

  sen asıl mala benziyorsun senin gibileri heryola götürürler ve 5 dakikada bozukpara gibi harcarlar mal kendince insanı aşşalamaya kalkma harcanırsın ki ben güzel harcarım 17 lik kızları amangül diye isimmi olur senin gibi kızlar sokaklarda çooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk

 83. Azize dedi ki:

  Deniz aptalsın sen kafasız malsin o yüzden bu diziyi izliyorsun hayvansin hayvan ahahahhaa

 84. Amangül dedi ki:

  Azize canım benim ablamsin buyugumsun tamam bişey demem ama sadece ben değil tüm vatandaş izliyor tüm dünya izliyor anla biraz

 85. Amangül dedi ki:

  Hayır lütfen böyle söylemeyin biri benim ismimi kullanıyor gerçekten yemin ederim ben ömrümde kimseye hakaret etmedim etmemde o benim büyüğüm neden öyle konuşayım burçak ablam gerçekten ben yazmadım yemin ederim biri benim ismimi kullanıyor
  Bana bak arkadaşım aptalmisin sen başka işin yokmu ki benim ismimi kullanıyorsun

 86. Deniz dedi ki:

  Merhaba arkadaslar cok dogry soyleyorsyn Azize kardes ozetler cok gozel mende memnun hind filimden ve ozetlerden

 87. Azize dedi ki:

  Ulan Amangül önce soruyosun sonra hakaret ediyosun yakışıyormu vatandaşimsin ama ayip etmişsin

 88. Azize dedi ki:

  Bu dizinin özetlerini kim yaziyosa çok güzel yaziyo ellerine sağlık canim güldürüyosunda arada diğerlerini bilmen ama ben çok memnunum

 89. Amangül dedi ki:

  Burçak sen mala benziyorsun o yüzden sordum tammami canım

 90. siz hint dizilerinin saatini düzgün dogru bir şekilde ayarlama yapılmalı saatleri bile ayarlamada dogru yapamıyorsunuzsiz nasıl kanal yönetiyorsunuz genel yayın yönetmeni dedi ki:

  filler tepişirken olan çimenlere oluyor hindistan dizilerinin saat dilimini düzgün kaliteli,
  şekilde ayarlayın

 91. deniz dedi ki:

  diziler abartıldıgı kadar güzel deyil gereksiz haftanın 7 günü hint dizisi azıcık mantık zeka
  gerekli diziler final olmalı yada dogru saatte yayınlanmalı izleyicilerle kanal 7 alay edemez hiç hint dizisi geceyarısına kalırmı komedi ciddiyetsizlik bu 21 30 a dizi konulurmu konulmaz en geç 19 00 uygundur
  22 00 veya 22 30 22 40 22 50 yok 23 00 23 30 24 00 a dizikoymak kurallara hata diziler in saatlerini düzgünce ayarlayın adalet isteriz tuturulmuş yemin yok emanet izleyicilere saygı

 92. burçak dedi ki:

  biri konuşmanın arasına girmiş boş ver amangül onları boş ver dizinin özetlerine bakalım

 93. Amangül dedi ki:

  Ya ne diyorsun anlamiyom seni gerçekten acik konuş rica

 94. Tamki bihan kahve keyfi içlim Türkiye gelircekmisini şehirobaya gelircekmisini siziözeledim dedi ki:

  Tamki bihan kahve keyfi içlim Türkiye gelircekmisini şehirobaya gelircekmisini siziözeledim Türkiye gelircekmisini haydi hayırlısı bakalım hayırlısı olsun

 95. Amangül dedi ki:

  Evet ablam haklısın sabah kalkamayanlar oluyor herkesin işi gücü var ya dizi yayinlamayacaksin yada işini doğru düzgün yapacaksın bu kadar basit haksız mıyım ablam
  Tanıştığımıza çok memnun ve çok mutlu oldum

  1. Azize dedi ki:

   Irden turup bilmeyän bolsañ işiñ güjüñ ba bolsa serial gözzemek nâmâñe gerek

 96. burçak dedi ki:

  bekarım ve senden yaş olarak büyügüm amangül kanal 7 dizilere ara vermek zorunda yada final ya birdaha hint dizisi yayınlamayacak yada geç saatlere hint dizisi katmayacak yemin dizisini 21 00 a alacak 19 00 hint dizisi yenisi olacak tam 3 yeni hint dizisi olmak zorunda

 97. Amangül dedi ki:

  Evet canım aynen öyle burçak kaç yaşındasın ablam oluyomusun öğrenebilirim benim 17 yaşımda turkmenistanliyim sen Türkiye’nin neresindensin evlimisin çocuk varmı kaç yaşında çocuğun kizmi erkekmi

 98. burçak dedi ki:

  bana katıldıgın için sevindim amangül kanal 7 seviyesini düşürüyor ortada emek var ama kalite yok ucuzluk var
  7 yıllık dizileri seçiyorsan kendine güveniyorsan 21 30 a diziyi koymak zorundasın daha çook güveniyorsan 13 30 dan itibaren arka arkaya 2 hint dizisi koyarsın 3 üncüsü 21 30 olmalı ama saat le aptalca oynuyorlarkiğ kanal ı yönetenler şüphe çekiyor
  22 00 22 30 gibi saarler olmaz herkez işe gidecek mantık bile yürütemiyorlar ama kanal yönetmeye çalışıyorlar

 99. Amangül dedi ki:

  Selam Burçak helal olsun sana. Yürü ve kim tutar seni ben Burcaga katiliyorum
  Burçak canım arkadaş olabilirmiyim lurfeeen

 100. burçak dedi ki:

  kanal 7 nin başarısı ndan çok başarısızlıgı fazla tahminden daha daha daha daha daha daha daha daha
  fazla masum dizisini 21 30 a alması ve diger diziyi 16 10 a alması yakışır
  250 ve 350 ve 450 800 bölüm e kadar hint dizileri 16 10 da verilmesi 2200 bölümlük 7 yıllık dizilerin 21 30 a verilmesi uygundur
  kıssadan hisse yani 4 veya 7 ay sürecek dizileri dizileri hata kabul edilemez 16 10 da verilmesine 1.5 yıllık 500 veya 600 bölüm e yakın dizileri 21 30 a alınması kanal 7 ye duyurulur
  izleyicilerin talebleri ciddiye alınmalıdır
  öncelik sayın izleyicilerindir kanal ın seçtigi deyil izleyicinin seçtigi dizilerdir anket yapın izleyici karar versin kanal 7 deyil

  1. User Hdhhd dedi ki:

   Burçak sana katılıyorum bu konuda çok haklısın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir