aşk bir rüya 143. bölüm

Aşk Bir Rüya 143. Bölüm Özeti 12 Temmuz 2020 Tapki Delirdi

Burak 05 Tem 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 142. Bölümde Neha’nın aklı karışmıştır. Bu kesinlikle Sankara’nın istediği bir durumdu. Bu yüzden Neha Tapki’ye büyü yapar. Büyüden dolayı çok rahatsız olan Tapki garip garip davranışlar sergilemeye başlamıştır. Tapki bu etkiden nasıl kurtulacak? Aşk Bir Rüya 12 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 143. Bölüm Özeti

Tapki dans ederken bayılmıştır ve Bihaan’ın kucağına düşmüştür. Kendine geldikten sonra ise ben hatalı bir şey yaptım mı diye sorar. Boynunda ki çiziklerden ise haberi yoktur. Sankara ve Neha ise arkadan sırıtmaktadır. Şada ise onun deli hastanesine yatırılması gerektiğini düşünür. Bihaan ise ona kızar.

aşk bir rüya 13 temmuz özeti

Daha sonra Sankara, Neha’nın yaptığı büyüyü kendisi de yapmak ister. Tapki’nin kıyafetinden bir parça alarak akvaryuma atmak ister. Bu sırada Tapki gelir ve ona tokat atar. Sankara şaşırır ve arkadan Neha gelir. Neha, Tapki’nin kendi emrinde olduğunu ve Sankara’yı tokatlattığını söyler. Bir daha kendi başına iş yapma der. Sankara korkar ve özür diler.

Neha eline aldığı pipet ile akvaryumda baloncuk çıkarmaya başlar ve Tapki yükselmeye başlar. Uyanınca yüksekte olduğunu fark eden Tapki çığlık atar. Neha üflemeyi bırakınca bir anda yatağa düşer ve herkes sesi duyunca odaya gelir. Tapki havada asılı kaldığını söyler. Suman ise Şada’nın doğru söylediğini ve onun gerçekten delirdiğini dile getirir. Vasu ise onu susturur.

aşk bir rüya 143. bölüm özeti

Bihaan bir yarışmaya katılacak ve buradan kazandığı para ile evini geri alacaktır. Tapki ise ona dua etmektedir. Bihaan neden dua ettiğini sorunca kocası için ettiğini söyler. Bihaan ise ona kızar ve kalbin çok tutarsız der. Tapki benim sadece bir kocam var ve o da sensin der. Tapki dua ederken bir anda boynunda bir yılan belirir. Bu Neha’nın işidir.

Bihaan hemen yılanı alır ama herkes şok olur. Tapki ise onu tokatlar. Tapki kendine gelir ve Vasu neden böyle bir şey yaptığını sorar. Tapki ise hiçbir şeyden haberdar değildir. Bihaan ise Tapki’ye teselli verir. Yarışmada isimler açıklanmaya başlanmıştır. Bihaan’ın ismi söylenmemiştir. Tam Bihaan üzülmeye başlarken jokey olarak Bihaan’ın ismi açıklanır. Bihaan ve ailesi sevinir.

aşk bir rüya 12 temmuz

Aşk Bir Rüya 12 temmuz özeti devam ediyor…

Bihaan, Kabir’e dönerek devir işlemlerini başlat der. Kabir ise bir adamı arayarak Bihaan’ın ismin çıkardığı için teşekkür eder. Kabir bunu Tapki üzülmesin diye yapmıştır. Tapki ise Kosi kıyafetleri  giyerek Sankara’nın yanına gider ve onu yere düşürerek döver. Daha sonra ise masaj yapmasını ister. Sonra tekrar ona vurmaya başlar. Pandey ailesi şok için bu durumu izlemektedir.

Daha sonra Vasu, Tapki’yi durdurmaya çalışır. Tapki durmaz ve Vasu bunun üzerine onu tokatlar. Tapki Vasu’nun elini tutar ve çevirmeye başlar. Vasu acı içinde kıvranmaktadır. Tapki bu sırada Kosi olduğunu söylemektedir. Eve bir doktor gelmiştir ve ancak şok ile düzeleceğini ve duracağını söyler. Şoku verdikten sonra Tapki kendine gelir ve yanlış bir şey yaptım mı der. Yine hiçbir şeyden haberdar değildir. Daha sonra neden Kosi gibi giyindim der.

aşk bir rüya 143. bölüm

Sankara ise her şeyi anlatmaya başlar. Bunları duyan Pandey ailesi şok olur. Tapki hemen odasına gider. Bihaan ise peşinden gider. Kabir’de gitmek isterken Vasu ona durmasını söyler. Bihaan’a ihtiyacı olduğunu belirtir. Bihaan ve Tapki konuşurken Bihaan, Tapki’ye ona çok güvendiğini söyler. Sankara ve Neha onları izlerken Sankara, Bihaan’ın halen Tapki’yi istediğini söyler. Neha akvaryuma bir toz ekler ve Tapki tekrar çıldırır. Neha bu konuda Tapki’yi biraz zorlayacak gibi görünüyor. Aşk bir rüya 12 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 142. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir