Aşk Bir Rüya 142. Bölüm Özeti 11 Temmuz 2020 Yeni Düşman!

Aşk Bir Rüya 141. Bölümde konakta artık işler iyice karışmaya başladı. Kabir Pandey ailesini evden gönderdi ama kalmaları için 50bin getirme şartı sundu. Sankara ise Kabir’in kardeşi Neha’nın aklına girerek Tapki’yi öldürtmeye çalışıyordu. Olaylar git gide çıkılmaz bir hale giriyor. Aşk bir rüya 11 temmuz özeti sizlerle arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 142. Bölüm Özeti

Neha artık tam olarak Sankara’nın dediklerini uygulamaya başlamıştır. Resimdeki Tapki’yi defalarca bıçakladıktan sonra Tapki oraya gelir ve Sankara’ya burada ne aradığını söyler. Sankara ise Neha’yı merak ettiğini söyler. Tapki ise Neha’ya altın pullu balığı göstermek istediğini söyler. Neha hemen kalkar ve balığı görmeye gider.

aşk bir rüya 11 temmuz özeti

Gecenin ilerleyen saatlerinde Neha ile Sankara akvaryumu alarak bir kuyunun başına giderler. Neha buradan su alır ve hemen akvaryumdaki su ile değiştirir. Daha sonra akvaryumu geri koyarlar. Vasu, Tapki’ye dualı su verir. Bu sırada Sankara hemen suyu Neha’nın akvaryuma doldurduğu su ile değiştirir. Tapki bir zaman sonra iş yaparken gözlerinin ağrıdığını ve aynaya bakınca gözlerinden kan geldiğini görmeye başlar. Bunu Vasu’ya söyler ve Vasu doktor çağırır. Gelen doktor Tapki’nin gözlerinde yara çıktığını söyler.

aşk bir rüya 142. bölüm özeti

Neha, Sankara ona inanmayınca çok kızar ve onu boğmaya çalışır. Daha sonra akvaryumdan bir kase su alarak Sankara’ya bir şey göstereceğini söyler. Elektrik panosuna suyu serperek elektriklerin kesilmesini sağlar. Bu sırada Tapki oraya gelir ve Sankara son anda onu yakalar ve nereye gidiyorsun der. Tapki ise burası benim evim diyince Sankara şok olur. Artık Tapki’yi bu şekilde öldürebilir.

Dışarıda uçurtma şenliği başlamıştır ve herkes poja yaptıktan sonra şenliğe gelmiştir. Kabir’in elindeki uçurtmada Tapki’nin resmi vardır. Bihaan uçurtmasını uçurmaya hazırlanırken keçi gelir ve Bihaan ile Tapki’yi birbirine bağlar. Ne yapsalar da bir türlü kurtulamazlar. Bu sırada Kabir ve diğerleri gelerek onları o halde görür. Sonunda Bihaan ve Tapki ayrılırlar. Sankara ise üzerinde Bihaan’ın ismi yazılı olan uçurtmasını uçurur. Kabir ise onun uçurtmasını keser.

aşk bir rüya 11 temmuz

Sankara yeni bir uçurtma yapar ve geri gelir. Şada ise bu sırada Tapki ile uğraşmaya başlar. Gider ve onun uçurtmasını keser. Uçurtma kesilince düşmeye başlar. Bihaan ve Kabir aynı anda uçurtmayı kurtarmak için koşmaya başlar. Birçok engeli koşarak aşarlar ama sonunda uçurtmayı yakalayan kişi Bihaan olur. Tapki uçurtmanın Bihaan tarafından yakalandığını görünce çok sevinir.

aşk bir rüya 142. bölüm

Neha ve Sankara ise bir araya gelirler. Neha yeni bir büyü yapmak istemektedir. Bu yüzden yılan şeklindeki bir flütü akvaryumun içerisine atar. Bu şekilde Tapki’nin Bihaan’dan nefret edeceğini söyler. Pandey ailesi toplu bir şekilde salona geldikten sonra Tapki’nin beyaz bir elbise ile dans ettiğini görür. Bihaan ise biraz geriden gelir ve olayları görünce şok olur. Tapki dans ederken bir anda Bihaan’ın kucağına düşer. Bihaan onu ayıltmaya çalışır ve daha sonra boynunda bazı çizikler olduğunu fark eder. Aşk bir rüya 11 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 142. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Aşk Bir Rüya 142. Bölüm Özeti 11 Temmuz 2020 Yeni Düşman! (200 Yorum)

 1. Mavişim can kiyamam sana. Annenin gidenine 10 yilmi oldu. Bu zamana kadar neden gelmedi ki. Yoksa babanla boşandılar mi. Telefonda konuşuyorsunuzmu. Nasılmış. Kendi iyimi. Ne zaman gelicekmis buraya. Babanın iyi olmasına çok sevindim. Bazı babalar vardır. Evlatlarina bağırır çağırır. Ondan değilmiş. Kardeşin demi var senin. Eminim oda ablası gibi güzel ve iyi kalplidir. Onunda benim yerime öp. Tamammi. İyi geceler.

  Userim merhaba bende iyim. Sorduğun için teşekkürler. Peki peki tamam anladım ben bu olayı cozerim. Hatta çözdüm bile. Ama kimseye söylemeyecem. Sanada iyi geceler.

  Bakın böyle ne derdiniz varsa gelin benle paylaşın tamammi. Ben size doğru yolu gösteririm. Ve unutmayın sizi seven ve hep sevicek bi ablaniz var. Deliyim ama idare edersiniz dimi benle.

  Ruh ikizim ve Aysoltan ablam nasılsınız. Bakın sizi özledim. Bayramlaşmaya bile gelmediniz. Ama olsun iyi geceler sizlerede

 2. Merhaba abla nasılsın iyi misin abla bende bu anominin kim olduğunu bilmiyorum ve benimle ne derdi var bilmiyorum.

 3. Merhaba Mavi canım senin adına çok üzüldüm umarım annen çabucak gelir bunun için çok dua edicem umarım bu kötü günler çabucak geçer inşallah hepimize Allah yardımcisi olsun merak etme ninja yıl sabredip beklemişsin sabrın sonu selametir inşallah annede yakında gelir.

 4. Ah kıyamam sana. Peki annenin yurtdisina gideli kaç zaman oldu. Kaç ay yurtdisinda kalıyor. Ve neden yurtdışına gitti. Baban sizi çok seviyomu. Yoksa bağırıp çağırıp dövermi. Abin yada ablan yokmu. Kaç kardeşsiniz.

 5. Mavi neler oluyor. Bak kızım endişelenmeye başladım. Açık konuş. Noldu. Ailenle bir probleminmi var. Neden tek başına yaşıyorsun. Sen daha küçüksün noldugunu anlat yardım edicem. Ablani kızdıracak misin anlatmadan yoksa. Küserim sana yoksa.

  Userim canım nasılsın bitanem. O anonim de kim. Ne istiyor senden. Bişey biliyorsan sende anlat bana. Tamammi.

  Bakın ikimize de sesleniyorum. Derdiniz varsa bana anlatın.

 6. Noluyor lan burda.. ulan kafayı yiyecek. Canlarım kuzularim buda kim. Ben bugün hastaneden taburcu oldum. Akşam nöbette bayilmisim. Aç ve uykusuz kalmışım. O yüzden gelemedim.

  Herkesin kurban bayramını en içten en derinden kutluyorum. Bayramınız mübarek olsun.

  Ulan anonim ismini yaz. Ulan beni uğraştırma zaten başımda bin tane bela var. Neden böyle bi iddiaya giriyorsun. Belki user Ejeway. Korkuyor kız. Yapma. Kimsin. Ya şimdide senmisin çıktın. Bitsin artık ya. Bak burdakilerden sor. Benim nasıl bi deli olduğumu.
  Kızlar anlatın beni. Ben anlatmak istemiyorum kendimi.

  Ruh ikizim Azize sanada iyi bayramlar.
  Aysoltan ablam sanada iyi bayramlar.
  Userim ve Mavişim sizlerede iyi bayramlar

 7. Merhaba Mavi bana inandigin için çok teşekkür ederim sen çok iyi bir arkadaşsin.

  Arkadaşlar iyi geceler.

 8. Merhaba mavi kurban bayramı bugün yerin 2 günü herkes bugün yapıyor duymadinmi bizim sokakda herkes kurban kesiyor bugün Bayramin 1 günü senin de kurban bayramin kutlu olsun mutlu günler.

 9. Merhaba arkadaslar bende sizi özledim hepinizin gözlerinizden öperim hepinizi kutlarym ben arada bi yazabiliyorum kusura bakmayın bu arada bende elbisemi diktim Allah izin verirse uine yazarım hoşçakalın

 10. Mavişim anladım canım. Galiba web sayfalar karışıyor. Özür dilerim.

  Ve kalpleri güzel insanlar yarın bayramda görüşme dileğiyle burasının en deli kızı amangül

  Ben şimdi nöbetteyim. Ama sanki başıma bişey gelicekmis gibi geliyor. Neler oluyor bilmiyorum. İçimde kötü hiss var. Napsam olmuyor kafamdan atamıyorum. Neyse hadi hayırlısı. İyi akşamlar

 11. Selam arkadaşlar dizinde Kurban barminiz kutlu olsun ve Amangül abla ben ejewayla burda tanıştım hoşçakalin

 12. Dizibilgi sayfaya sesleniyorum. Lütfen Aslı hanımı Pınar hanımı geri alın. Ya yeni gelen beceriksiz. İş yapmıyor. Özetleri vermiyor. Boşuna tutuyorsun. Salaklar. Aslı ablamın Pınar ablamın değerini bilin be

 13. Anladım gülüm. Ozaman galiba web sayfalar karışıyor. Bi düzeltilmeye ihtiyacı var. Ben şimdi geldim. Yine gitmem gerek. Rahatsız ettiysem özür dilerim.

 14. Merhaba abla Nurunaayi tanımıyorum ve abla ben mavi yle burda tanıştım onu doğrusunu söylemek gerekirse ben mavi yi tanımıyorum ve abla ben 14 yaşımdayım eğer tanıştığım yazılara bakarsan orda sana kendim hakkında herşeyi anlatım ben 15 yaşımda dediysem yanlışlıkla demişimdir ben 14 yaşımdayım abal.

 15. Bakın sen Nurunaayi taniyosun. Ama ona 15 yaşımda demişsin. Ve neden senin yazdıkların mavinin web sayfasından gidiyo. Siz ikiniz arkadasmisiniz. Neden ona 15 yaşımda dedin Ejeway. Anlatirmisin bilmek istiyorum. Şuan yine şubeye gidiyorum galiba bı olay olmuş. Gelince görüşürüz kızlar.

  Off Bagtygül abla sende çok konuşuyorsun bi sus yaa

 16. Merhaba abla nasılsın benim yaşım 14.

  Merhaba Bagtgül ben iyiyim peki sen nasılsın

  Herkesin kurban bayramı kutlu olsun gel

 17. Kızlar nasılsınız. Mavişim kız benim düğün tarihini belli olursa gelir söylerim tamammi.Amangül ablaniz uyumuş geldiğimde uyandırmaya kıyamadım. Eee sen neler yapıyorsun.

  Userim canım amangül ablan sormuş sorucam deyip durduğu soru bumus. Senden naber gülüm napiyosun

  Aysoltan canım arkadaşım nasılsın. İyimisin. Galiba elin yetmiyor buraya gelmeye. Yoksa gelirdin.

  Azize canım kardeşim sen nasılsın.

  Hepinizin kurban bayramınız kutlu olsun. Kicuklerimin gözlerinden öperim. Arkadaşımın da yanaklarından öperim. Mutlu bayramlar.

 18. Selam canlarım.iyi günler.

  Userim ve Mavişim nasılsınız bakım. Ben çok şükür iyim. Mavisim hayır Userim bizim evi bilmiyor. Neden sordun ki. Userim senin yaşın kaç dedin hatırlamıyorum lütfen soylermisin. Bagtygül ablaniz düğünü belli değil. Sadece görücü geldi okadar. Ve yüzük taktılar. Düğün tarihi gelicek senen belli olacak galiba. Şimdi nöbetten geldim biraz uyuyacam.iyi günler diliyorum ve sizi çok seviyorum.

  Aysoltan ablam selam canım ablam nasılsın.

  Ruh ikizim Azize nasılsın gene kaybolup gittin.

  Sizlerin ve ailenizin kurban
  bayramınızı en içten kutluyorum. Kutlamak ile bu sayfanın en delisi Amangül.

 19. Merhaba Mavi nasılsın iyi misin hayır evini bilmiyorum sadece Nebitdag yaşadığıni biliyorum.

 20. Herkese günaydın mutlu sabahlar özür dilerim user sende mutlu sabahlar yazdın kusurama bakma

 21. Sanada Userim. şey yarın gelirsen çok iyi olur çünkü amangül ablan bişey sorucam deyip durdu. Seni arıyordu.

 22. Canlarım kuzularim ablasinin gülleri bitaneleri. Sizlerinde kurban bayramınız kutlu olsun. Valla bizler yetişemiyorum. Amangülün de evinin işini ben yapıyorum. Kendisi gündüz şubede gece nöbette oluyor garibim napsin. Sizlerede iyi geceler canlarım.

  Aysoltan arkadaşım. Nasılsın. Arkadaşım senden ses seda gelmedi. Yoksa gelmeden memnun değilmisin. Nolur bişey yaz beni sevmedin mi.

 23. User canım kurban bayramın kutlu olsun bagtygul abla teşekkür ederim seninde kurban bayramın kutlu olsun amangül abla kurban bayramın kutlu olsun Azize abla kurban bayramın kutlu olsun Aysoltan abla kurban bayramın kutlu olsun hepinize iyi geceler arkadaşlar

 24. Merhaba arkadaşlar nasılsınız kurban bayramı na da 2 gün kaldı e hazırlıklarınız nasıl gidiyor

 25. Mavi merhaba nasılsın. Amangül ablan nöbete gitti. Bende sizin halinizi sorayım dedim. Bu akşamki telefonu bende kalacak. İyi geceler gülüm.

 26. Azize abla kaybolup gitme nolur yoksa küserim amangül abla kurban bayramı na hazırlık yapıyorum elbisemide dikiyorum kardeşiminkide var ve nasıl siniz Aysoltan ablam Azize ablam user amangül ablam nasılsınız iyisiniz umarım bay ben gittim işim var

 27. Aaaaaa ruyami görüyorum yoksam gerçekmi. Yok gerçekmiş. Ruh ikizm Azize gelmiş. Canım kurban olurum ben sana. Nerelere gitdin. Ozletdin kendini. Kız sende beni evermek istiyorsun galiba. Ben evlenmiyecem sadece evlilik teklifi geldi. Bende reddettim. Kız kaybolup gitme ara sıra gel seni çok seviyorum. Sende Allaha emanet ol.

  Mavişim canım nasılsın.kiz sende keşke başka bişey dileyemissin. Bak Azize dedin geldi. Canım sen ne iş yapıyorsun soylermisin. Öptüm bitanem Allah’a emanet ol.

  Aysoltan ablam ve Userim. Sizlerede selamlar ve sevgiler. Sizleri özledim gelin artık.

 28. Merhabalar arkadaşlar hepiniz iysinizdir inşallah önjelikle hepnizin kurban bayraminizi kutluyorum iyi bayramlar bütün yazdiklarinizi okudum merak etme mavijim ben gayet iyiyim uazdiklarinizi okurken resmen beynim yandı anladiysam arap olayym kiz Amangül evleniyomusun hadi hayyrlysy bide diger sayfadamiydi ne biri babam prezidentin arkadaşy demiş ne güldüm beee allahda seni güldürsün Amangül Mavi seviyorum sizleri hadi allaha emanet olun öptüüüüüüüümmmmmmm

 29. Herkese iyi geceler arkadaşlar amangül abla Azize abla yi merak ediyorum sen neden yazmadığını biliyormusun ve işim var saat gece 03 00 da işimi bitiririm bay ve şimdiden günaydın bugün çoooook yoruldum çünkü bugün çoooook iş yaptım ve hoşçakalin

 30. Pınar ablam selam. Nasılsın. Ablam biz senle hiç tanımıyoruz ama seni araştırdım. Şimdi tanıyorum. Ablam dizibilgi sayfasını sen yonetiyorsun. Sorunlar var bu sayfada lütfen bakarmisin. Ve eline emeğine sağlık çok iyi yapıyorsun. Aynen böyle devam

 31. Olur öyle seyler. Userim canım ben iyim. Seni sormalı sen iyimisin bitanem.

  Mavişim sen nasılsın. Kız sen bana para vermek istiyormussun. Tesekkur ederim sağol.
  Bakın Bagtygül ablam başınızı agirtdigimi. Çok konuşan biridir.

  Aysoltan ablam selam. Bak arkadaşın geldi. Seni sorup duruyor. Gel ablam.

  Ben şimdi nöbete gidiyorum. Yarın gelirim. Ama Bagtygül ablaniz gelicek merak etmeyin. Ben telefonumu bırakılan evde. Görüşürüz Allah’a emanet olun.

  Haa az kalsın unutuyordum. Güzel haberim var size babamın masini çalan adamı buldum ama paralar gitmiş. Sağlık olsun ne diyelim.ama ihtiyacımız vardı. Neyse hadi canlar öptüm sizi cuuuuz.

 32. Teşekkürler bagtygul abla bende aşkabatda yaşıyorum ve benim işim var saat 21:00 da gelirim ve düğünün ne zaman

 33. İyi günler hepinize

  Aysoltan teşekkür ederim benimle arkadaş olayı kabul ettiğin için. Canım arkadasim sende benimile yasitmissin. ikimizin de 20 yazımızda. Ve bi kızında varmış. Allah bağışlasın. Eminim oda annesi gibi çok tatlı ve çok güzel bi kızdır. Eee canım arkadaşım bi yerde calisiyormusun ben kıyafet dikiyorum. Nişanlım var. Yakında düğünümüz olacak. Ve ben sizi davet ederim. Eniştemin kaç yaşında oda senin gibi 20 yaşındami. İyi günler canım arkadaşım. Öptüm.

  Userim canım nasılsın. Teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla askabatda yasiyormussunuz dimi. Canım kendine iyi bak öptüm.

  Mavi canım nasılsın. Sen nerede yaşıyorsun. Hiç söylemedi çünkü bilmiyorum dedi. Eee sen amangül ablamı cokmu seviyorsun. Sen ona biriktirdiğin paraları vermek mi istiyorsun. Canım kardeşim ablasına yamazmis. Ay çok tatlısın. Ama inşallah kendi paralarını bulurlar. Akşamda nöbette oldu. Şimdi de o paralar için şubede çalışmaya kalmış. Hiç bir şey yemedim nolur dua edin. İyi günler öptüm sizler

 34. Amangül abla ben sizin evinizi bilmiyorum bilseydim bende şu an 34 bin liram var onu sana verirdim ben onu yani o paraları doğum günüm de birikdiriyorum sana yemin ediyorum ki paraları verirdim

 35. Bu arada abla umarım çalınan babanın maşini inşallah bulursunuz senin adına çok üzüldüm umarım o çalan kişiyi çabucak bulursunuz.

  Müsait olduğun zaman yazarsa konuşuruz.

 36. Merhaba abla ben iyim sen nasılsın bu arada seni tebrik ederim umarım dahada iyi yerlere gelirin İnşallah.

  Merhaba Bagtygül aramıza katilirsan çok mutlu olurum.

 37. Selam canlarım. Günaydın. İyi mutlu huzurlu günler diliyorum.

  Userim bitanem nasılsın. Napiyosun.

  Mavişim bitanem sen nasılsın. Sen neler yapıyorsun.

  Benim canım ablam selam.sen nasılsın. Kızın nasıl. Ablam senin 20 yaşındaydı ve bi kızın vardı dimi.

  İşte ablama veriyorum o konuşsun.

  Selam arkadaşlar. Benim adım Bagtygül. Ben Amangülün ablasiyim. Yani komşusunun kızıyım. Ama biz ikimiz çok iyi abla kardeşiz. O bana hep ablam der. Ve sizlerden hep bahseder.

  Aysoltan merhaba. Bende senle arkadaş olabilirmiyim.

  User Mavi marhabalar sizinde ablaniz olabilirmiyim.

  Eee ne dersiniz bende buraya gelebilirim nolur çok istiyorum. Benlede arkadaş olurmusunuz.

  Benim yaşım 20. Bekarım. Kıyafet diliyorum. Ne sormak isterseniz sorun cevaplarim..

  Ablam ne dersiniz gelsinmi buraya. Cevabınızı bekliyoruz.

 38. Ablam selam nasılsın. Canım ablam ben gündüz Zeynep ablama yazdım. Ama cevap vermedi. Ya ablam ben bizim sayfaya giremiyorum. Nolur yardım et

 39. Selam millet.

  Mavişim özür dilemene gerek yok. İyi geceler bitanem.

  Userim canım sanada iyi geceler.

  Benim biricik Aysoltan ablam sanada iyi geceler.

  Ruh ikizm Azize seni cooook özledim. Nerelere gittin yahu. Gel artık. İyi geceler.

  Canlarım size bı güzel haberim var. Polislik sinavimdan geçtim. Artık gelecek sene ablaniz komser olucak. Elime diploma verdiler. İnanabiliyormusunuz. Dün geçtim sinavimdan. Ve dün elime ilk defa polis kıyafetini aldım. Gece nöbette onu giydim. Çok güzeldi. Hele beni bı görseniz. Çocuk gibi zıplayıp durdum.

  Ya şimdide kötü haberim var. Babamın yüklü miktarda aylık maaşı çalındı. Şimdi şubedeyim. O paraların ve paraları alan dolandırıcının pesindeyim. İnşallah bulunur. Çünkü o paraya gerçekten çok ihtiyacımız var şuan. Lütfen sizde benim için dua edermisiniz.

  Herkese iyi geceler.

  Yaa unutuyordum. Şey ben sizi ablamla tanıştırayım mi. Ablamla tanışmak istermisiniz. Ama o benim telefonumu kullanıcak. Yani ikimiz aynı telefonu kullanıcaz. Çünkü onun telefonundan girilemiyor. Sayfa kapalı gösteriyor. Şimdi şubedeyim eve gelirsem kendisi yazar. Öptüm sizleri canlar

 40. Mavişim tamam bidaha yapmaz. Çünkü çünkü ben onu nezarete attım

  Bak amangülün dayısının oğlu sen benim dayımın oğlu değilsin. Bu bir. Gerçek kimliğini yaz buda iki. Kuzenimin kendi telefonu yoktur benimkini kullanıyor buda 3

 41. Ahahhahahahahahahahahahahahahahshshajajjajajajajajajajajajahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahahahhahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahhahahajahjajjajajajjajajajajajjajajjjahahahahahahahhahahahahahhahahqhqhhahahahahahhahahahhahahahhahahhahahahhahahahhahahhajahhahahahahhhahahahhahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahhaahahahhahahahhahahahhajajajahahahhahhaghahhahahahahahahhahahhahahhhahhahhahahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahahhhahahahahhahahajhahahahahahhahahahhahahahahhahahahahahhhahahahahahahha

 42. Zeynep ablam selam. Nasılsın canım ablam. Ablam bak bu sayfayı sen yonetiyorsun galiba. Şey sayfada sorunlar var. Lütfen rica ediyorum düzeltir misin. Ben like smailcik koyuyorum ama sayfaya gitmiyor. Lütfen bı bakarmisin

 43. Korkma ablam korkma. Ben bana bişey olmasına izin verir miyim. Ama siz benim abim den yani Guwançdan benimle ilgili kötü haber gelmese sakın inanmayın tamammi

 44. Aysoltan ablam selam canım ablam merak etme o bı oyundu sadece size şaka yaptı. Hemde eşek şakası. Bakın bana eğer ki bişey olsa benim gerçek abim burayi biliyor ismi Guwanç. O yazicam emin olun kendi yazicak. Siz onun oyunlarına inanmayın. Haa bide beni gerçekten çok sevdiğiniz anladım bende bende bende cooook seviyorum sizi

 45. Ya Kuzen bunu yaptığına inanamıyorum ya. Neden böyle yapıyorsun. Elime düşersen gebertirim emin ol gebertirim. Ya neden bana böyle bı saçma şakalar yapıyorsun hiç komik değil biliyorsun dimi.

  Ya canlarım selam iyi günler. Bu benim dayımın oğlu değil teyzemin ogludur. Kendisi benim kuzenim olur. Böyle essek sakalarini yapmayı çok seviyor buda o sakaalrindan biri.
  Ulan şrfsiz sen en iyisi artık bizim eve gelme çünkü seni ilk gördüğüm anda gebertirim de

  Ya Mavişim canım iyimisin. Beni merak etme çok iyim. Tut gibiyim maşallah. Eee senden naber sen neler yapıyorsun.

  Userim canım sen nasılsın. Sende hiç merak etme. Ben iyim. Sendende haber alalım neler yapıyorsun

  Korkuttuğu için özür dilerim. Nolur beni aff edin. Onun adindanda özür dilerim. Sizin ablamiz sizi bırakıp gidermi hiç. Bi düşünün bakim bu deli kız 3 kişiye yenik dusermi. Kendinize iyi bakın öptüm. O manyak gelirse de ağzının payını verin.

 46. Ne diyorsun mavi amangül ablan kaza geçirmiş sense ona yalan diyorsun inanamıyorum sana mavi ben ona dua ettim umarım ileşir ona hiç bir şey olmaz Allah’ım lütfen amangülü iyileştir

 47. Ýa ne diyorsun amangül abla sensin biliyorum çünkü burayı onun sayısını oğlu nasıl bilejek eğer doğruysa dua ettim Amangül abla ya hiçbir şey olmayacak sebebi amangül abla güçlü sevdiklerini birakamaz

 48. 3 kaokaccilarin peşinden koşmuş. Hemde tek başına. Bunlarda bunu dövmusler feci halde şimdi hastaneye getirdik doktor her an herşey olabilir dedi. O yüzden sizden rica ediyorum lütfen onun icin dua edin. Ya ben dedim polislik kızlara göre değil dedim ama beni dinlemedi. Allah’ım nolur ona bişey olmasın. Ben dayanamam. Ben onu çok seviyorum ama elimden gelen bişey yok lütfen sizde dua edin. Komaya bile göre bilir. Hafıza kaybı bile yasaya bilir dedi doktor. Nolur dua edin

 49. Herkese selam amangül kaza geçirdi nolur onun için dua edin yalvarıyorum sizlere.

 50. Ya Mavişim seni anlıyorum. Hatalar yapıyorsun daha küçüksün. Hata yapman çok normal. Senin hataların beni uzmedi. Beni üzen tek şey bana inanmamış olman bana guvenmiyormussun. O beni kırdı o beni üzdü. Beni tanimaniz için vakit oldu. Ya ben yalan söylemiyorum. Yalan söylemek istesem bile söyleyemiyorum anladınız mı şimdi. O yüzden içiniz rahat olsun. Ben her zaman doğrulardan yanayimdir. Senide tebrik ederim. Ve teşekkür ederim. Tabiki abla kardeşiz ben hiç kardeşlerime uzun süre kırgın kalabilir miyim ki. Eee calisiyormusun yoruldunmu canım ai kıyamam sana. Ablan kurban olsun. Canım kendini yorma. Ben nöbetteyim bu gece. Vakit bulursam gelirim. Dunde nöbette oldum. Ve alkollü birinin saldırısına ugradim bu gece nolucak bilmiyorum hadi iyi akşamlar optüm

 51. Amangül abla çok çok çok çok çok özür dilerim zar zor vakit buldum bide Kurban Bayramı geliyor ve tebrik ederim ve söz veriyorum bi daha sana yalan soylemiyecegim artık abla kardeş miyiz