aşk bir rüya 141. bölüm

Aşk Bir Rüya 141. Bölüm Özeti 10 Temmuz 2020 Pandey Ailesi Kovuldu

Burak 03 Tem 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 140. Bölümde kriket maçı son buldu. Kazanan ise Tapki ile Kabir’in takımı oldu. Tapki her ne kadar bunu istemese de kazanmış oldu. Bihaan bu duruma çok üzüldü ve kupayı kendisi onlara takdim etmek istedi. Bihan’ın bu hamlesi Tapki’yi resmen vicdan azabından öldürür. Aşk Bir Rüya 10 temmuz özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 141. Bölüm Özeti

Kriket maçı bittikten sonra artık Pandey ailesi yavaş yavaş bavullarını hazırlamaya başlar. Tapki ise tapınağa giderek tanrıya dua eder ve bir yol göstermesini ister. Bu sırada Neha’da oraya doğru gelmiştir. Bir köpek onu korkutur ve Tapki yetişerek onu kurtarır. Onun kim olduğunu sorunca ben Neha der. Tapki onu daha önce gördüğünü ve Kabir’in kız kardeşi olduğunu söyler. Neha ise onaylar. Abim nerede diye sorar. Tapki, Neha’yı da alarak Kabir’in yanına gider.

aşk bir rüya 10 temmuz özeti

Kabir Neha’yı görünce şok olur ve sen buraya nasıl geldin diye sorar. Neha ise onu takip ettiğini söyler. Bu sırada Bihaan oraya gelir. Neha, Bihaan’ın onun evini yaktığını hatırlar ve bir anda çığlık atmaya başlar. Kabir, Neha’yı hemen odasına götürür. Tapki oraya gelir ve Neha onu görünce hemen sarılır. Tapki neden kız kardeşinin öldüğünü söylediğini Kabir’e sorar. Aynı zamanda neden Neha’nın Bihaan’ı görünce öyle tepki verdiğini sorar.

Kabir ise artık her şeyi anlatmaya karar verir ve Neha’nın eşini ve çocuğunu Bihaan’ın yakarak öldürdüğünü söyler. Bu sırada Bihaan gelerek kardeşinin öyle olmasından dolayı üzgün olduğunu söyler. Kabir ise bu acının sebebinin o olduğunu söyler. Evini yaktığını söyler. Bihaan ise bundan daha önce parasını ödemeyen kişilerin evini yaktığını ve Tapki hayatına girdikten sonra düzeldiğini söyler. Ama şu anda da Tapki olmadığı için sıkıntı çıkabilir der.

aşk bir rüya 141. bölüm özeti

Kabir sinirlenerek Tapki’ye hemen Pandey ailesinin evden çıkmasını söyler. Oyunu kazandıklarını ve o söylemezse kendisinin kırıcı bir şekilde söyleyeceğini söyler. Tapki o sırada Vasu’nun ayaklarına dokunur. Vasu ona dönerek güvendiğini söyler. Pandey ailesini bavullarını alır ve dışarıya çıkar. Bu sırada Bihaan,  Tapki’ye elini uzatır.

Tapki karşılık verir ama son anda Kabir onu geriye çeker. Sankara ise Bihaan’ı çekerek uzaklaştırır. Pandey ailesi yola koyulur. Tapki ise yola çökerek hıçkırarak ağlamaya başlar. Neha abisine sarılır ve Tapki’yi bırakmaması gerektiğini söyler. Kabir ona söz verir ve Tapki’yi almaya gider. Tapki ise ona sert bir tepki vererek her şeyini elinden aldığını söyler.

Aşk Bir Rüya 10 temmuz özeti devam ediyor…

Kabir döner ve Bihaan’a bir şans daha verir. Eğer 1 ay içinde 50bin getirirse evi tekrar vereceğini söyler. Bihaan ise bu teklifi reddeder. Bunun üzerine Tapki, bir ayda 50bin bulamayacak kadar aciz olduğunu söyler. Buna darılan Bihaan teklifi kabul eder. Bu süre zarfında ise aile konakta kalmaya devam edecektir. Tapki, Neha’yı alarak ateş yakar. Amacı korkuları ile yüzleşmesidir.

aşk bir rüya 141. bölüm

Kabir oraya gelir ve olanları görünce şok olur. Tapki’ye ne yaptığını sorar. Orada bulunan doktor ise bunun bir tedavi olduğunu söyler. Daha sonra Neha gider uyur ve geldiğinde ateşten artık korkmadığını söyler. Bu Kabir’in çok hoşuna gitmiştir ve Tapki’ye dönerek bir dileğini gerçekleştireceğim der. Tapki ise Pandey ailesinin geri dönmesini ister. Kabir bunu hemen reddeder. Tapki, ona Bihaan’ın evi geri alacağını söyleyince Kabir üzüntüye boğulur.

Vasu takılarını getirir ve Bihaan’a verir. Ev için bunları kullanmasını ister. Bihaan ise atalarından kalan bu takılara asla dokunmayacağını söyler. Tapki gelerek kendi takılarını da verir. Bihaan hemen gider ve elindeki asit ile gelir. Tapki’nin takılarını yere atar ve asidi üzerine döker. Senin takılarına ihtiyacım yok der. Sankara ise Neha’nın yanına gider. Elinde bir bıçak vardır. Neha sen kimsin der.

aşk bir rüya 10 temmuz

Sankara ise Bihaan’ın eşi olduğunu söyler. Daha sonra ise Tapki ve Bihaan’ın evlilik fotoğraflarını gösterir. Bihaan’ın evlendikten sonra bile Tapki’den asla vazgeçmediğini söyleyerek intikamını bu şekilde almasını söyler. Tapki’yi öldürmesi gerekmektedir. Bıçağı ona verir ve resimde Tapki’yi bıçaklamasını ister. Neha ise defalarca bunu yapar. Aşk Bir Rüya 10 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 142. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir