aşk bir rüya 9 temmuz

Aşk Bir Rüya 140. Bölüm Özeti 9 Temmuz 2020 Kazanan Tapki!

Burak 02 Tem 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 139. Bölümde Kriket maçı başlamış ve Kabir ilk atağını yapmıştı. Suman ve Preti’ye para veren Kabir, onların bilerek kötü oynamasını sağlamıştı. Ama Tapki bu durumu fark etmişti. Bihaan’ın yenilmesini çok istememekteydi. Tapki bu maçı Bihan’ın kazanması için elinden geleni yapacaktır. Aşk Bir Rüya 9 temmuz özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 140. Bölüm Özeti

Kriket maçı tam hız devam etmektedir. Bu sırada Bihaan, Suman ve Preti’nin kötü oynadığını görünce onlara evlerinin elden gideceğini söyler. Tüm anılarının bu evde olduğunu söyler. Kızlar, Kabir’den aldıkları parayı geri iade eder ve oyuna geri dönerler. Bu sırada Tapki’de her şeyden haberdar olmuştur ve Kabir’e bunun hiç doğru olmadığını söyleyerek kendisi de oyuna döner.

aşk bir rüya 9 temmuz özeti

Sankara ise bomba topunu Bihaan’ın eline vermiştir. Bihaan topa vurduktan sonra top Tapki’nin yakınlarında patlar. Bihaan hemen Tapki’ye doğru koşar ve bir şey oldu mu der. Tapki ise ellerinin uyuştuğunu söyleyince Bihaan onun ellerini ovalar. Daha sonra etraftakiler Tapki’nin eski kocasının daha ilgili olduğunu ve Kabir’in ilgili olmadığını söylerler.

Tapki kendine geldikten sonra oyuna geri döner. Yarışma sona erer ve ertesi gün devam edecektir. Kabir ise Neha’nın yanına gider. Ona yemek verir ve onu kilitler. Çıkarken ise anahtarı düşürür. Tapki, Vasu’ya Kabir’in devamlı gittiği bir yer olduğunu ve anahtarına yerleştirdiği çip ile onu bulduğunu söyler. İkili Kabir’i bulmak için yola çıkarlar. Neha ise Kabir’in anahtarını alarak Kabir’in peşine takılır. Tapki ile Vasu sinyalleri takip ederek evi bulurlar.

aşk bir rüya 140. bölüm özeti

Evi bulduktan sonra Tapki çipi bulur ve Kabir tarafından kandırıldığını fark eder. Bu sırada Neha ise Pandey evine kadar Kabir’i takip etmiştir. Çiçekleri koklamaya başlar. Kabir arkasını döner fakat onu göremez. Kabir ile Bihaan maç hakkında tartışmaya başlar. Bihaan onu yenemeyeceğini söyler. Kabir ise Tapki’nin kazanacağını söyler. Daha sonra Neha, Tapki’nin odasına girer. Odasını çok beğenir. Tapki odaya girdikten sonra ise yatağın altına saklanır.

Tapki yatağında Bihaan’ın söylediklerini hatırlayarak ağlamaya başlar. Daha sonra sabah olur ve herkes maç için evden çıkarlar. Neha’da arabaların arkasından gitmiştir. Tapki topu Bihaan’a attıktan sonra bir şey oldu mu diyerekten endişelenir. Bihaan ise yaşattığın acıların yanında bu hiçbir şey diyerekten onu üzer. Şada’ya sıra gelmiştir. Şada’nın amacı ise top ile Aditi ve bebeğini öldürmektir.

aşk bir rüya 9 temmuz

Duruv topa vurduktan sonra Şada topu bilerek Aditi’ye doğru atar ve Tapki araya girerek onu kurtarır. Şada’nın tek bir hatasında onu asla affetmeyeceğini söyler. Sankara ise bu sefer Tapki ve ekibini yarışmadan almak için meyve sularına bhang yani sarhoşluk veren bir madde katar. Şıra tekrar Şada’ya gelir. Top ona atıldığında sopayla topa vurmak yerine sopasını Aditi’nin üzerine sopayı fırlatır.

Bu durum herkes tarafından tepki çeker. Şada ise bunu istemeyerek yaptığını söyler. Molaya girdikten sonra ise Aditi hariç herkes meyve suyundan içer. Oyuna girerken ise Şada yerine Sankara oyuna dahil olur. Maç başladıktan sonra Tapki’nin ekibi bhanglı meyve suyu yüzünden geriye düşer. Daha sonra Tapki tekrar mola ister ve herkese acı biber yedirir.

aşk bir rüya 140. bölüm

Oyun tekrar başladığında Tapki’nin takımı toparlanmaya başlamıştır ve tekrar öne geçer. Bihaan topa koşarken Kabir onu iter ve Bihaan’ın omzu çıkar. Bihaan bu şekilde devam edeceğini söyler. Devam eder ama başaramaz. Yarışmayı Tapki ve Kabir kazanmıştır. Bihaan ve Duruv ise bu duruma çok üzülmüştür. Tapki her ne kadar Bihaan’ın kazanmasını istemiş olsa da Bihaan kaybetmiştir. Bihaan kupayı kendisinin takdim etmek istediğini söyler. Aşk bir rüya 9 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 140. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir