aşk bir rüya 139. bölüm

Aşk Bir Rüya 139. Bölüm Özeti 8 Temmuz 2020 Tapki Yaralandı

Burak 01 Tem 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 138. Bölümde Kabir artık her şeyi eline almayı başarmıştı. Evi kendi üzerine alan ve Pandey ailesinin hemen buradan gitmesini isteyen Kabir, Bihaan ve Sankara’ya kriket maçı teklif ederek son bir şans vermek istemişti. Bu maç nasıl sonuçlanacak? Pandey ailesi evden atılıyor mu? Aşk Bir Rüya 8 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 139. Bölüm Özeti

Kriket maçı ile verilen bu son şans için isimler yazılmaya başlanmıştır. Suman ile Aswin eş olurken Aditi ile Duruv eş olmuştur. Aslında Aditi bunu istememektedir fakat boş bıraktığı anda Şada Duruv’u onun elinden alacaktır. Büyük annenin eve gelmesi ile birlikte herkesin morali bir nebze olsun yerine gelmiştir. Sonu ise büyük anne Dadi ile birlikte gelmiştir.

aşk bir rüya 8 temmuz özeti

Büyük annenin buraya gelmesinin sebebi ise Bihaan’ın kiminle evli olduğunu öğrenmektedir. Dadi’nin kalp krizi riski vardır. Bu yüzden kötü bir haber olması onun için iyi olmayacaktır. Vasu , Tapki’yi Dadi’ye göstererek Bihaan’ın eşi olduğunu söyler. Kabir elinde bir sindor şişesi ile içeriye girer. Dadi tam bu kim derken bir anda elektrikler kesilir.

Tapki ve Vasu, Kabir’i hemen oradan çıkarır ve odaya kilitlerler. Aynı zamanda ellerini ve ayaklarını bağlarlar. Bihaan ile Tapki 2 gün boyunca evli gibi gözükmek zorundadır. Dadi kendisi için yapılan pastanın kesilmesini ister. Tapki ile Bihaan’ın birbirine pasta yedirmesini söyler. Bihaan istemese de bunu zorla yapar. Tapki’yi çok beğendiğini söyleyen Dadi, Bihaan’ın asla onu bırakmaması gerektiğini de ekler.

aşk bir rüya 139. bölüm özeti

Aşk Bir Rüya 8 temmuz özeti devam ediyor…

Tapki daha sonra Kabir’in yanına gider ve onun elini açar. Dadi’nin daha önce 2 kez kalp ameliyatı geçirdiğini ve bu yüzden böyle davranmak zorunda olduğunu söyler. Kabir buna bir şey demez ama kriket maçını hatırlatır. Bihaan kaybederse ev elinden gidecektir. Tapki ise Bihaan’ın kazanacağını söyler. Sankara, Tapki’nin dolabına fare tuzağı koymuştur. Tapki elini dolabına atınca eli sıkışır. Kabir ise onu kurtarmaya çalışır. Bu sırada Sankara onları kilitler. Bihaan’ın maçı kazanacağını ve evi alacağını söyler.

aşk bir rüya 8 temmuz

Herkes kriket maçına giderken Tapki ve Kabir yoktur. Bihaan bunu fark eder ve geri giderek onların kapısını açar. Bir anda Tapki onun kucağına düşer. Romantizm yapacağınız zaman anahtarı yanınıza alın diyen Bihaan’a Kabir tepki gösterir. Tapki ağlarken Kabir ise romantizm yapmadıklarını söyler. Bihaan maçı kazanacağını ve imtiyaz istemediğini söyler.

Maça gittiklerinde Kabir hemen Sankara’nın yanına giderek tek bir hatasında onun peşini bırakmayacağını söyler. Kabir işini garantiye almak istemektedir. Bu yüzden Preti ve Suman’a para teklif eder. En başta bu teklifi kabul etmezler. Kabir onları tehdit edince parayı kabul ederler. Sankara, Bihaan’ın topuna yağ sürer ve Bihaan topu fırlatır. Tapki’nin kafasına gelince Tapki bayılır. Kabir hemen oraya gider ve iyi misin diye sorar.

aşk bir rüya 139. bölüm

Vasu ise kafasına bandaj uygulamaktadır. Kabir, Tapki’nin oynamasını ister fakat Vasu buna karşı gelir. Tapki’de oynayamayacağını ama oyun bitene kadar burada kalacağını söyler. Top Bihaan’ın takımında olan Suman’a doğru gelince Suman bilerek tutmaz. Tapki çantayı görünce neden oynamadıklarını anlar. Amaç Bihaan’ın yenilmesidir. Tapki bazı hamleler yaparak kahramanı Bihaan’ın yanında olacaktır. Aşk bir rüya 8 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 139. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir