aşk bir rüya 6 temmuz özeti

Aşk Bir Rüya 138. Bölüm Özeti 7 Temmuz 2020 Bihan Evlendi

Burak 30 Haz 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 137. Bölümde Tapki ve Kabir çok büyük bir şoka uğramıştı. Artık olaylar durulmaya başlarken Bihaan’ın eline geçen fotoğraflar evde inanılmaz bir kötü havanın oluşmasına sebep olmuştu. Yarı çıplak olan bu fotoğraflardan Kabir’in bile haber yoktu. Tapki Bu fotoğrafları gören ev halkına nasıl açıklama yapacak? Tapki ve Kabir ile uğraşan isim kim? Aşk Bir Rüya 7 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 138. Bölüm Özeti

Tüm her şey artık çok garip bir hal almıştır. Ortaya çıkan bu yarı çıplak fotoğraflar Tapki’nin ne yapacağını şaşırmasına sebep olmuştur. Tapki hiçbir şey diyemez. Bu sırada Vasu, Tapki’ye artık gerçekleri anlatmasını ister. Bihaan’a mektuptan bahseder. Daha sonra ise cebinden mektubu çıkararak Bihaan’a verir. Bihaan mektuba baktıktan sonra bu yazının Tapki’nin yazısı olmadığını söyler.

aşk bir rüya 7 temmuz özeti

Tapki eline aldıktan sonra yazının kendisine ait olmadığını onaylar. Aslında Sankara mektubu değiştirmiştir. Daha sonra Tapki bunlarda mı yalan diyerek hamilelik testini gösterir. Bihaan baktıktan sonra bunun kan örneği olduğunu söyler. Sankara onu da değiştirmiştir. Nasıl değiştirdiğini aklına getirir ve sırıtır. Bihaan, Tapki’ye artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söylemiştir.

Bihaan, Kabir ile olan evliliklerini ispatladığını ve Sankara ile evliliğini tamamlayacağını söyler. Daha sonra Sankara ile evliliğini tamamlar. Suman ise Bihaan’a ölürüm de Sankara ile evlenmem dediğini söyler. Bihaan odasına gider ve Kabir’in Tapki’nin elini öptüğü aklına gelir. Sinirlenince elini cama vurur ve camı kırar. Sankara gelerek ona sarılır. Bihaan ise Tapki’yi halen çok sevdiğini zamanı gelince her şeyini Sankara’ya vereceğini söyler.

aşk bir rüya 138. bölüm özeti

Aşk Bir Rüya 7 temmuz özeti devam ediyor…

Tapki odasına gelerek Kabir’in yanında elini cama vurur. Neden onları ayırdığını söyler. Kabir ise bir şey yapmadığını söyler. Ama Tapki onu her şeyin sorumlusu tutar. Daha sonra Kabir bu duruma çok üzülür. Vasu, Bihaan’ın yanına giderek Tapki’nin hatalı bir şey yapmadığını ve güvenini tekrar kazanacağını söyler. Bihaan, beni kandırdı senide kandıracak der. Tapki o sırada bunları duymakta ve kahrolmaktadır.

Kabir ise Neha’nın yanına gider. Deli gibi hareketler yapmaktadır. Neha bir iğne yaparak onu sakinleştirir. Daha sonra Kabir ağlamaya başlar. Bihaan’dan intikamını alacağını ve Sankara’ya uymanın bir hata olduğunu söyler. Kabir, Bihaan’ın yanına giderek hemen kendisinin ve ailesinin bu evi terk etmeleri gerektiğini söyler. Bunu Tapki’nin istediğini iletir. Bihaan hemen ailesinin yanına giderek durumu anlatır.

Suman ve Preti bu evi nasıl terk edeceğini düşünürken Tapki, Kabir’in yanına gelerek eşyalarını toplamasını ve gitmesini ister. Bu evi Pandey ailesi değil sen terk edeceksin der. Kabir ise dolabını açar ve artık her şeyin kendisi üzerine olduğunu gösteren kağıdı eline alır. Tapki şok olmuştur. Tapki ve Kabir salona inerler. Bu sırada Bihaan ise Tapki’nin resmini duvara asar. Eve elinde su testileri olan bir adam gelir.

aşk bir rüya 7 temmuz

Kabir, Tapki’ye dönerek bu testileri kırmasını ister. Bu testilerde ailede olanların ismi yazılmaktadır ve kırdıkları ile görüşmeyecektir. Tapki bunu kabul etmez. Onun yerine testileri Kabir kırmaya başlar. Bir adam gelir ve kriket oynamaya başlar. Bihaan ise oyuna Kabir ve Tapki’nin katılacağını söyler.. Kabir ise Bihaan ve Sankara’nında katılacağını, kazananın evi geri alacağını söyler. Aşk Bir Rüya 7 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 137. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir