aşk bir rüya 137. bölüm

Aşk Bir Rüya 137. Bölüm Özeti 6 Temmuz 2020 Tapki Tacize Uğradı

Burak 29 Haz 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 136. Bölümde Vasu, Tapki’nin Bihaan’a yazdığı mektubu bulmayı başardı. Ama Sankara mektubun Vasu’da olduğundan haber olmayı başardı. O mektubu almak için elinden gelen her şeyi yapan Sankara sonunda Vasu’yu öldürme planı yapmıştı. Bakalım başarılı olabilecek mi? Aşk Bir Rüya 6 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 137. Bölüm Özeti

Sankara’nın yaptığı plan tekrar başarısız olur. Vasu telefonuna ulaşır fakat onu elektrik çarpmaz. Sankara sigortayı kontrol ettikten sonra atmadığını fark eder. Vasu telefonda Tapki’ye mektuptan bahseder. Bihaan’ın mektubu yırtmadığını söyler. Kağıdın elinde olduğunu söyler. Bu sırada Sankara arkadan gelerek saksı ile Vasu’nın başına vurur ve onu bayıltır. Herkes panikler ve doktor çağırırlar.

aşk bir rüya 6 temmuz özeti

Doktor geldikten sonra 6 saat içerisinde uyanmazsa beyin kanaması riski olduğunu söyler. Bihaan ve Duruv çok üzülür ve aşklarının ona yardımcı olacağını söylerler. Tapki ise ona anlattığı kağıdı hatırlar ve onu çok merak eder. Sankara ise mektubu yakmak için dışarıya çıkmıştır. Tam yakacakken rüzgar ile birlikte kağıt uçar ve bir ağaca yapışır. Sankara onu bulamaz ama ortadan yok olduğunu düşünür.

Tapki, Vasu için çok üzülürken Bihaan yanına gelir ve onu teselli etmeye başlar. Tapki neden Bihaan’ın hala ona güvendiğini sorar. Bihaan ise kalbinin ona güvendiğini söyler. Sankara onları o şekilde görünce daha kötü olur ve sinirlenir. Sankara yeni bir plan yapmaya başlamıştır. Sinek ilacını Vasu’nun serumuna enjekte ederek onu öldürmeye karar verir. Bu şekilde mektubun sırrı ortaya asla çıkmayacaktır.

aşk bir rüya 137. bölüm özeti

Hemşireyi gönderen Sankara elindeki iğneyi tam seruma enjekte edecekken bir anda Tapki gelir ve Sankara iğneyi düşürür. Tapki yere bakınca sineklerin öldüğünü görür ve Sankara’ya sen burada ne yapıyorsun der. Sankara ise Vasu’yu merak ettiğini söyler. Tapki hemşireye dikkatli olması gerektiğini söyler. Doktor Vasu’yu tam 5 saat sonra kontrol eder. Çok zor bir durum olduğunu ve geç kendine geleceğini söyler. Aslında umudu kesmiştir.

Aşk Bir Rüya 6 temmuz özeti devam ediyor…

Tapki tapınağa giderek Vasu için dua etmeye başlar. Bu sırada Vasu başını tutarak uyanır ve Tapki’nin yanına gider. Yaşananların bir kaza olmadığını ve Bihaan’ın mektubunu göremediğini söyler. Vasu bunun Bihaan’a söylenmesi gerektiğini belirtir. Sankara bunu görünce çok korkar ve hemen Kabir’in yanına giderek eşyalarını toplaması gerektiğini söyler. Kabir ise bu işin öyle bitmeyeceğini söyleyerek Tapki’nin yanına gider ve Vasu için sanget yapılmasını ister.

aşk bir rüya 6 temmuz

Bihaan, Vasu’yu görünce çok sevinir. Vasu ise Tapki’den bir açıklama beklediğini söyler. Daha sonra Tapki, Bihaan’dan özür diler. Bihaan ise hiçbir şeyin artık eskisi gibi olmayacağını söyleyince Tapki çok üzülür. Sanget başladığında Bihaan’ı ikna eden Duruv onu oraya getirir. Tapki her şeyi orada açıklamayı düşünmektedir. Duruv ise bir sariyi Aditi’ye verir. Onu affetmesini beklemediğini ama onu hala çok sevdiğini söyler.

Vasu dışarıda ağaçta takılı kalan mektubu görür. Bu yüzden tanrıya şükreder. Suman ve Preti sangette dans etmektedir. Şada ise bir anda içeriye girer. Üzerinde Duruv’un Aditi’ye aldığı sarinin aynısı vardır. Duruv’un eşitlik olması için aynı sariyi ona da aldığını söyler. Bu duruma çok sinirlenen Aditi, mutluluklarını asla bozamayacağını söyler. Tapki ise birkaç adam tarafından kaçırılmıştır. Sanget devam ederken Kabir’in gözleri Tapki’yi aramaya başlar. Sankara ise Tapki’yi adamların kaçırdığını söyler.

aşk bir rüya 137. bölüm

Kabir tepki göstererek hemen Tapki’nin peşinden gider. Adamlar ise Tapki’yi taciz etmeye çalışmaktadır. Bu sırada elbisesi yırtılır. Kabir ise adamları bulduktan sonra kavgaya tutuşur ve bu sırada elbisesi yırtılır. Daha sonra Tapki’yi kurtararak onun alnından öper. Tapki ona kurtardığı için teşekkür eder. İkili sangete geri dönerler. Vasu hemen Tapki’ye gerçekleri anlatmasını ister. Bihaan ise elindeki zarftan fotoğraflar çıkarır ve göstermeye başlar. Kabir ve Tapki’nin yarı çıplak resimleri Kabir’de dahil herkese şoke etmiştir. Bu fotoğraflar nereden çıktı? İlerleyen bölümlerde anlayacağız arkadaşlar. Aşk Bir Rüya 6 temmuz özeti bu kadardı.

Aşk Bir Rüya 137. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 137. Bölüm Özeti 6 Temmuz 2020 Tapki Tacize Uğradı” üzerine 1 yorum

  1. gulı dedi ki:

    bence sankarayi evden kovulmasi lazim o oldugu surece dertler hic bitmiyicek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.