aşk bir rüya 5 temmuz

Aşk Bir Rüya 136. Bölüm Özeti 5 Temmuz 2020 Vasu Ölecek mi?

Burak 28 Haz 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 134. Bölümde artık Kabir’in davranışları Tapki’yi rahatsız etmeye başlamıştı. Bu yüzden bir dedektif tutmuş ve Kabir’in hayatını öğrenmeye çalışmıştı. Ama dedektifin Kabir hakkında hiçbir şey bulamaması Tapki’yi çok rahatsız etmişti. Kabbir’in büyük olaylara yelken açacağını görmekteyiz. Aşk Bir Rüya 5 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 136. Bölüm Özeti

Kabir, Bihaan’dan alacağı intikamda halen kararlıdır. Bunun için ise Tapki’yi kullanmak istemektedir. Ama Tapki’ye karşı hisleri oluşmaya başlar. Kabir, Tapki’yi yatağa oturtur. Bu sırada Sankara ise Bihaan’ı onların odasına getirir. Kabir kına ile Tapki’nin eline baş harfini yazar. Bihaan tüm bunları izlemiş ve sinirlenmiştir. Hemen odadan çıkar. Şada herkesi salona toplamıştır.

aşk bir rüya 5 temmuz özeti

Bebeğinin Duruv’dan olduğunu kanıtlamak istemektedir. Bu yüzden Duruv’la geçirdiği gecenin görüntülerini herkese izletmeye başlar. Herkesin neden suskun olduğunu sorarak dalga geçer. Vasu ise bebeğin Duruv’dan olduğunu söyleyince Aditi hemen odasına doğru koşar. Duruv ise arkasından giderek o gece Şada ile hiçbir şey yapmadığını ama içki içtiklerini söyler. İçkiye ilaç attığını düşünür.

aşk bir rüya 136. bölüm

Aditi ise bavulunu hazırlamaya başlamıştır. Bihaan gelerek Aditi’nin kalbinin kırıldığını söyler. Tapki ona ateşe körükle gittiği için çok kızar. Bihaan, Aditi’nin kafasını toparlayana kadar burada kalmasını Duruv’un bir süreliğine evden ayrılması gerektiğini söyler. Duruv ise bunun iyi bir fikir olduğunu düşünerek çıkar. Tapki gelerek Şada’nın üzerine yürür ve ona tokat atmak ister.

aşk bir rüya 136. bölüm özeti

Şada Tapki’nin elini tutar. Tapki ise hile ile kardeşimin mutluluğunu bozdun der. Şada, sende hile ile Bihaan’ı kandırıp Kabir ile evlendin der. Kabir bir yere çıkar. Tapki ise onu takip etmeye başlar. Daha sonra Kabir bir yere girer. Tapki peşinden girince Kabir’in orada oturduğunu görür. Kabir onu fark ettiğini söyler ve geri dönerler.

Eve girerken Tapki’nin elbisesi Bihaan’ın bilekliğine takılır. Kabir ise onu kurtararak yabancılara karşı dikkatli olmasını söyler. Vasu, Kabir’i orada istememektedir. Onu odasına çağırır ve para, mücevher verir. Karşılığında ise Tapki’yi terk edip gitmesini ister. Kabir paraya ihtiyacım yok ben sadece karımı istiyorum der. Bu şekilde başaramayacağını anlayan Vasu tanrıya dua etmeye başlar.

Aşk Bir Rüya 5 temmuz özeti devam ediyor arkadaşlar…

Bir anda rüzgar ile birlikte dolabın üzerindeki mektup Vasu’nın ayaklarının önüne gelir. Vasu Tapki’nin Bihaan’a yazdığı bu mektubu görünce Bihaan’ın yırtmadığını anlayarak sevinir. Kabir yine dışarıya çıkmıştır ve bu sefer Tapki onun ayakkabılarına zerdeçal bulaştırmıştır. Bu şekilde izleri takip edip onu bulmayı hedeflemektedir. Vasu ise Sankara ile çarpışır ve mektup yere düşer.

Sankara mektubun ona geçtiğini anlayınca mektubu almak için bir şeyler dener ama başarısız olur. Son çare olarak Vasu’yı öldürmeyi düşünmeye başlar. Kabir, Neha’nın yanına gelerek ona çikolata verir. Tapki ise bu sırada Kabir’in izlerini takip eder. Bihaan ise onu görünce peşinden gider. Kabir işini halleder ve çıkar. Tapki oraya girdikten sonra çikolata, gül ve ilaç görür. Bunları kimin kullandığını merak eder.

aşk bir rüya 5 temmuz

Bihaan içeri girince ise Kabir ile romantizm yaptıklarını söyler. Sankara, Vasu için çok kötü bir plan yapmıştır. Suyu koyarak oraya elektrik teli koymuştur. Tapki telefonuna baktığında Vasu’nın onu 10 kere aradığını görür. Vasu’yu arar. Vasu telefona giderken kurulan tuzağa doğru gitmektedir. Bakalım Vasu ölecek mi? Sankara başarılı olacak mı? Aşk bir rüya 5 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 136. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 136. Bölüm Özeti 5 Temmuz 2020 Vasu Ölecek mi?” üzerine 2 yorum

  1. Tamki dedi ki:

    Tamki bihansada duru Yenğe babahane yenğe lere siziözeledim dadi Türkiye gelircekmisini şehirobaya gelircekmisini kahve keyfi yerinde yapılan kahve keyfi yerinde yapıların ğel kısırlık yapan larım kahveiiçlim

  2. hindistana asikem dedi ki:

    sankar sen olesen ele insallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.