aşk bir rüya 135. bölüm özeti

Aşk Bir Rüya 135. Bölüm Özeti 4 Temmuz 2020 Tapki’nin İmtihanı

Burak 27 Haz 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 134. Bölümde Tapki Aditi’nin partisinde her şeyi anlatmaya karar vermişti ve artık Vani olmadığını herkese söylemişti. Aynı zamanda partide Sankara ve Şada’nın yaptığı planlar boşa çıkmıştı. Artık herkes Tapki’nin Vani olmadığını biliyor. Aşk Bir Rüya 4 temmuz özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 135. Bölüm Özeti

Tapki artık her şeyi açıklamıştır. Bihaan ise hatalı olduğunu söyler. Vasu ise herkesin hatalı olduğunu söyleyerek Tapki’den Bihaan’ı dinlemesini ister. Bihaan bu zamana kadar Tapki’ye yalan söylemediğini ve onu dinleyeceğini söyler. Daha sonra ise ona sarılacağını söyler. Bu sırada Kabir gelir ve Tapki’nin onun karısı olduğunu ve sarılamayacağını söyler. Evliliklerinin gerçek olduğunu söyleyerek evlilik fotoğraflarını duvara yansıtır. Aynı zamanda onları evlendiren panditi de çağırmıştır.

aşk bir rüya 135. bölüm özeti

Pandite evliliklerinin gerçek olup olmadığını sorar. Pandit ise duaların edildiğini ve gerçek olduğunu söyler. Daha sonra Tapki ve Kabir odalarına giderler. Tapki tokat atmak için elini kaldırır ama Kabir onun elini tutar. Tapki ona para verir ve bu yalanı sürdürme der. Kabir parayı alarak fırlatır ve onun karısı olmasını istediğini söyler. Daha sonra dışarıya çıkar.

Bu sırada Sankara onun elinden tutar ve ona iş birliği teklif eder. Kabir ise Bihaan’a karşı onu kullanmak şartı ile bu teklifi kabul eder. Bihaan ise polislerle birlikte eve gelmiştir. Polislere Kabir ile Tapki’nin sahte bir evlilik yaptığını söyler. Kabir ise elindeki evlilik belgeleri ile birlikte polisin yanına gelir ve müfettişe belgeleri gösterir. Müfettiş baktıktan sonra Tapki ile Bihaan’ın boşandığını ve Kabir’le evlenmesinde bir sakınca olmadığını söyler.

aşk bir rüya 4 temmuz özeti

Tapki ile Bihaan yıkılmıştır. Kabir onların okumadan imzaladığı kağıtları değiştirmiş ve boşanmış göstermiştir. Bihan odasına çekildikten sonra silahı eline alır ve başına dayar. Amacı kendini öldürmektir. Bu sırada Kabir oraya gelir ve onun bu kadar kolay şekilde ölmeyeceğini söyler. Onun çok güzel bir yuvayı dağıttığını ve bunun gibi birçok suç işlediğini söyler.

Bihaan silahı bir anda Kabir’e doğrultur. Kabir vur der ama Bihaan silahı indirir. Duruv ise Tapki’nin Kabir ile evlenmesinden hiç memnun değildir. Aditi ise Tapki’nin her zaman haklı odluğunu söyler. Şada bu sırada onları dinlemektedir ve eline güzel bir fırsat geçmiştir. Vasu onu öyle görünce hemen evden gitmesini ister.

aşk bir rüya 135. bölüm

Pandey ailesi artık Tapki’nin hatalı olduğunu düşünmektedir. Tapki, Bihaan’ın odasına gider. Amacı ise mektup hakkında konuşmaktır. Odaya girdikten sonra ise her yerdeki süslemeleri ve mumları görür. Bihaan bunun onun cezası olduğunu söyler. Kabir ile burada güzel bir gece geçirmesini ister. Daha sonra Kabir içeriye girer ve Tapki çok sinirlenir. Kabir ise ona güvenmesi gerektiğini söyler.

Tapki onun neden bu şekilde davrandığını anlayamaz hatta dedektif tutmayı bile düşünür. Şada zehirli tatlılar yapmıştır ve bu tatlıları gelen dansçılara vermeyi düşünmektedir. Bu sırada Tapki dansçılardan birisi ile çarpışır ve adamın peruğu yere düşer. Aditi ise tam o sırada tatlıyı yemek üzeredir. Tapki hemen gelir ve tatlının zehirli olduğunu söyler.

Tatlıyı veren adama kimin verdiğini sorar ve adam Şada’yı gösterir. Buna çok sinirlenen Tapki, Şada’ya tokat atar ve Şada bayılır. Aditi bunu bebeğime nasıl yaparsın diye bağırır. Vasu ise Şada’nın hamile olduğunu söyler. Ama herkes Duruv’a güvenmektedir. Vasu, Şada ve babasına buradan gitmeleri gerektiğini söyler. Şada ise DNA testi yapacağını söyler.

aşk bir rüya 4 temmuz

Tapki tuttuğu dedektiften bir telefon alır ve Kabir hakkında hiçbir bilgi olmadığını duyar. Onun hakkında bilgi bulmak zorunda olduğunu dedektife söyler. Kabir ise o sırada Tapki’nin omzuna dokunur ve ne yapacaklarını sorar. Kabir çok zeki biri olduğundan dolayı dedektifi çözmüştür. Bu Kabir olayı birçok olaya tanıklık edecek. Bihan ve Thapki ikilisinin kavuşamamasının en büyük sebeplerinden biri olacak. Aşk Bir Rüya 4 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 135. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir