aşk bir rüya 134. bölüm

Aşk Bir Rüya 134. Bölüm Özeti 3 Temmuz 2020 Aditi Hamile!

Burak 25 Haz 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 133. Bölümde Tapki büyük uğraşlar vererek Kosi’nin her şeyi itiraf etmesini sağlamıştı. Evde yaşanan büyük karışıklık Bihaan başta olmak üzere herkesi etkilemişti. Tapki’nin Bihaan’a üzülmesi ise Kabir’i bir hayli rahatsız etmişti. Aşk Bir Rüya 3 temmuz özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 134. Bölüm Özeti

Vasu, Kosi’ye evi terk et der. Bihaan o sırada Kosi’ye dönerek ondan nefret bile etmediğini söyler. Daha sonra Kosi giderken Tapki onun karşısına çıkar ve onu affedebileceğini söyler. Fakat Kosi aynı düşüncede değildir. Onu asla affetmeyeceğini ve intikam için geri döneceğini söyler. Bihaan, Tapki’nin karşısına çıkarak diz çöker ve onu affetmesini ister. Tapki bu görüntü karşısında duygusallaşır ve Bihaan’a sarılmak için hareket eder.

aşk bir rüya 3 temmuz özeti

Tam o sırada Sankara arkadan Bihaan’ı kucaklar. Onun Tapki değil Vani olduğunu ve kendisi ile evli olduğunu söyler. Daha sonra Tapki ve Bihaan ayrılır Tapki kendi odasına gelir. Vasu peşinden gelerek Bihaan ile olan yanlış anlaşılmayı düzeltmesini ister. Tapki ise Bihaan’a gerçekleri anlatacağını söyler.

Aditi bir anda bayılmıştır. Bu durum herkeste korku uyandırır. Duruv Şada’ya dönerek sen mi bir şey yaptın der. Şada ise bunu reddeder. Daha sonra doktor çağırırlar. Gelen doktor Aditi’nin hamile olduğunu söyler ve herkes sevince boğulur. Suman ise alınan bu haberden sonra bir parti verilmesi gerektiğini söyler. Vasu, Tapki’nin yanına gider ve artık gerçekleri söylemesi gerektiğini iletir. Parti zamanı Tapki gerçekleri söylemeyi düşünmektedir. Kabir ise onları duyar ve intikam alınmadan bunun gerçekleşmeyeceğini düşünür.

aşk bir rüya 134. bölüm özeti

Aşk Bir Rüya 3 temmuz özeti devam ediyor…

Parti günü çok büyük planlar vardır. Sankara ve Kabir intikam peşindedir. Tapki ise Bihaan’a ve herkese Vani olmadığını açıklayacaktır. Ama Bihaan’dan nefret etmeye devam edecektir. Kabir kardeşi Neha’nın yanına giderek büyük günün geldiğini söyler. Şada ise daha büyük bir plan peşindedir. Amacı Aditi’yi partide öldürmektir. Dekore için kullanılan ve kumanda ile açılan bir kutunun içerisine yılan koyup Aditi’yi öldürmeyi düşünür. Duruv’u ona kaptırmayacaktır.

aşk bir rüya 3 temmuz

Aşağıya inerken Vasu ile çarpışır ve kumanda elinden düşer. Daha sonra Vasu kumandayı alır ve Şada kumandanın odasının klimasına ait olduğunu söyler. Sankara ise bazı adamları tutmuş ve partide Tapki’yi kaçırması için emir vermiştir. Parti başladıktan sonra Bihaan, Tapki’ye dupatta hediye eder. Tapki ise bunun sadece eşlere verildiğini söyler. Bihaan sen benim eşimsin dedikten sonra Tapki ile dans etmek ister fakat Kabir buna izin vermez.

Sankara o sırada gelir ve Bihaan’ın elinden tutar. Bihaan bu duruma çok sinirlenir. Şada, Aditi’yi alarak sahneye çıkar. Duruv ve Tapki’de sahneye çıkar. Şada kutunun kumandasına basarak kutuyu açar ve yılan ortaya çıkar. Duruv hemen Aditi’yi sahneden çeker. Bu sırada yılan bir anda Tapki’nin üzerine gitmeye başlar. Bihaan hemen davranarak yılanı yakalar.

aşk bir rüya 134. bölüm

Vasu ise Şada’yı görmüştür ve onun hemen partiden sonra gitmesini ister. Tapki ise odasına giderek Tapki gibi giyinir. Sankara’nın tuttuğu adamlar ise Tapki’yi kaçırmak için beklemektedir. Bu sırada elektrikler kesilir ve adamlar Tapki’yi kaybeder. Bu yüzden Sankara onları azarlar. Tapki gelerek Kosi ve kocası hakkındaki gerçekleri anlatacağını söyler. Aslında Vani değil Tapki olduğunu söyleyince herkes şok olur. Aşk Bir Rüya 3 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 134. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 134. Bölüm Özeti 3 Temmuz 2020 Aditi Hamile!” üzerine 3 yorum

 1. Tamğki dedi ki:

  Tabi kibihannasılsıniyimisini kahveiiçlim jarda babahane Türkiye gelircekmisini şehirobaya gelircekmisini

 2. hindistana asikem dedi ki:

  snkardan nefret ediyorum olsun insalag o

  1. gulı dedi ki:

   bende cok ama cok nefret ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.