aşk bir rüya 2 temmuz fragmanı

Aşk Bir Rüya 133. Bölüm Özeti 2 Temmuz 2020 Kosi İtiraf Etti Bihan Yıkıldı

Burak 24 Haz 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 132. Bölümde Kabir ve Tapki’nin sahte evliliği birçok sorunu yanında getirmeye başlamıştır. Aynı zamanda Şada, Aditi ve Duruv’a çok büyük bir plan hazırlamış ve Duruv ile evlenmeyi başarmıştı. Sankara ise yalanın ortaya çıkmaması için elinden geleni yapmakta. Aşk Bir Rüya 2 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 133. Bölüm Özeti

Tapki Kosi’yi iyice korkutmaya başlamıştır. Ona meyve suyu içerek onu uyutmuş ve bir barakaya kapatmıştır. Kosi uyandığında bir barakanın içerisinde olduğunu fark eder. Karşısında ise bir televizyona vardır. Televizyon bir anda açılır ve Tapki burada görülür. Tapki ölmediğini ve ondan intikam alacağını söyler. O sırada Kabir gelerek Kosi’nin kaçmasına yardımcı olur. Kosi koşarak oradan uzaklaşmaya başlar ve yolda Vani ile karşılaşır.

aşk bir rüya 2 temmuz özeti

Vani’ye Tapki’nin yaşadığını söyler. Onu tuttuğu barakaya doğru beraber yola çıkarlar. Kabir onlar gelmeden önce televizyonu yerinden kaldırır. Oraya geldiklerinde hiçbir şey kalmamıştır. Vani, Kosi’den biraz dinlenmesini ister. Odasına giden Kosi o gece yaşadıklarını düşünmeye başlar. Bir grup ise gece ona ormandaki ağacın altına gelmesini söyler. Kosi bunu kendi planına çevirir ve ağacın oraya herkesten önce giderek bir tuzak kurar. Bir bomba yerleştirir. Tapki oraya gidince tuzağa düşer.

Bihaan ise Tapki’ye benzeyen birisini yolda gördüğünü düşünerek onu takip eder. Bihaan tuzağın oraya gelir fakat Tapki hiç ses çıkarmaz. Yerdeki telefonunu görmez. Bu sırada Kabir ise Tapki’yi aramaktadır ama cevap alamamaktadır. Bihaan gittikten sonra Kabir oraya gelir ve Tapki’yi bulur. Tapki bir bomba olduğunu ve sadece 2 dakikaları kaldığını söyler. Kabir bombayı etkisiz hale getirir ve Tapki’yi alarak eve döner. Kosi tuzağın olduğu yere gider ve hiçbir şey göremez.

aşk bir rüya 133. bölüm özeti

Tuzağın ve bombanın nereye gittiğini düşünmeye başlar. Kabir ve Vani eve döner. Bihaan onları karşılar ve Vani’ye Tapki kıyafetleri ile ne yaptığını sorar. Kabir ise Bihaan’ın elini tutarak ona asla karışamayacağını söyler. Tapki o sırada mangalsutrasını göstererek Kabir ile evlendiğini hatırlatır. Bihaan gittikten sonra Tapki tekrar Kabir’e döner ve teşekkür eder. Bu sırada Kosi onları dinlemektedir.

Poja için herkes yerini almaya başlamıştır. Bu sırada Bihaan ise annesi gelmeden pojaya başlamayacağını söyler. Vasu ise özel bir konuğun geleceğini söyler. Özel konuk ise Şada’nın babasıdır. Babası geldikten sonra Aditi ve Duruv’un evli olduğunu onu söyler. Babası daha sona Şada’nın mangalsutrasını ve sindorunu görür. Vasu ise Şada’nın bu evden gitmesi gerektiğini söyler.

aşk bir rüya 2 temmuz

Aşk Bir Rüya 2 temmuz özeti devam ediyor…

Tapki, Kosi’nin odasına girer. Kosi ise gerçeği bildiğini söyler. Tapki tek gerçeğin az sonra öleceğini söyleyerek Kosi’ye bağlı olan bombayı gösterir. Kosi bunun nasıl olduğuna anlam veremeden Tapki bombayı çalışır hale getirir. Kosi bağırarak poja yapılan salona gelir. Üzerine bağlanmış olan bombayı gösterir ve Tapki’nin onu öldürmek istediğini söyler.

aşk bir rüya 133. bölüm

Salonda bulunan kimse ona inanmaz. Bihaan bombayı etkisiz hale getirmeye çalışır fakat sadece bir dakika kalmıştır. Kosi ise sadece Tapki’nin etkisiz hale getirebileceğini söyler. Tapki ise gerçekleri söylemesi karşılığında istediğini yapacağını belirtir. Kosi bir anda gerçekleri söylemeye başlar. Jhon’un kalbini almak için Bihaan’ı defalarca öldürmeye çalıştığını söyler. Tapki’nin her seferinde ona engel olduğunu söyler.

Bombanın süresi gelmiş olmasına rağmen patlamaz. Kosi baskı anında yalan söylediğini söyler ama Vasu gelip onu tokatlar. Kosi, Bihaan’dan nefret ettiğini söyler. Bu sırada Vasu onu tekrar tokatlar. Bihaan ise odasına giderek kapıyı kilitler. Duruv kapıyı kırar ve içeride hüzünlü bir şekilde oturan Bihaan’ı görür. Kosi’de oraya gelir. Bihaan ise babam yüzünden neden benden intikam almak istedin diye sorar. Neden bana acı çektirdin der ve çizimlerini gösterir. Vasu ise bu sırada Bihaan’a sarılmaktadır.

aşk bir rüya 2 temmuz fragmanı

Tapki daha fazla dayanamaz ve odasına giderek hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlar. Kabir gelerek ona mutlu olması gerektiğini söyler. Tapki onun bu sözlerinden sonra çok sinirlenir ve Bihaan mutsuzken mutlu olamayacağını söyler. Kabir ise Bihaan’ın onun çocuğunu öldürdüğünü söyler. Ben sana güvendiğim için buradayım diyerek Tapki’nin Bihaan’a olan nefretini artırmaya çalışır. Aşk Bir Rüya 2 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 133. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 133. Bölüm Özeti 2 Temmuz 2020 Kosi İtiraf Etti Bihan Yıkıldı” üzerine 1 yorum

  1. Tapki bihan dedi ki:

    Tankibihansizşçok özeledimsehirobaya gelircekmisini şehirobaya gelircekmisini Türkiye gelircekmisini şehirobaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.