aşk bir rüya 1 temmuz

Aşk Bir Rüya 132. Bölüm Özeti 1 Temmuz 2020 Şada’nın Planı

Burak 23 Haz 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 131. Bölümde Kabir’in yaptıkları ile Tapki artık ona ait olduğunu hissetmeye başlamış ve onunla evlenmek istediğini söylemişti. Kabir’le evlendikten sonra ise Bihaan onların yanına gelmiş ve adamlarına Kabir’i dövdürmüştü. Kabir ve bihaan ikilisi yeni bölümlerde birçok kez kapışacak gibi görünüyor. Aşk Bir Rüya 1 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 132. Bölüm Özeti

Kabir ve Tapki’nin evlenmesi Bihaan’ın çok zoruna gider. Ama aslında Kabir ve Tapki sahte bir evlilik yapmıştır. Tapki mangalsutrayı kendi eliyle takmış ve evlilik için gerekli olan 7 turu atmamışlardır. Sankara bu durumdan çok memnundur. Fakat Vasu ve Duruv memnun değildir. Bihaan kahvaltı yapmayacağını söyler. Kosi ise onun karşısına çıkarak kendisinin de yapmayacağını söyler.

aşk bir rüya 1 temmuz özeti

Bihaan kahvaltıya oturur. Sankara ise ona Tapki ile Kabir’in evlenmesi ile birlikte onunla evleneceğini söylediğini hatırlatır. Bihaan ölürüm de seni eşim olarak kabul etmem der. Tapki ise bir sözü olduğunu ve bu sözü tutması gerektiğini söyler. Otel müdürü Aditi’yi arar ve onlara bir gece daha hediye etmek istediklerini söyler. Aditi hemen Duruv’un yanına gider ve bunu ona söyler.

aşk bir rüya 132. bölüm özeti

Duruv, Tapki’den dolayı bunu pek kabul etmek istemez fakat Aditi üzülünce kabul eder. Olayın iç yüzünde bu aslında Şada’nın bir planıdır. Otel yönetimine para vermiş ve böyle bir plan yapmıştır. Aditi’ye o odada çok kötü şeyler yaşatacaktır. Tapki, Kabir’in yanına gider ve Naman’ın her şeyi itiraf edeceğini söyler. Bu şekilde hem sahte evliliklerine hem de Bihaan’dan intikam almalarına gerek kalmayacaktır. Bu sırada Kosi ise çoktan Naman’ın yanına gitmiştir.

Naman polislerin ona çok işkence ettiğini ve her şeyi itiraf edeceğini söyler. Kosi ise onunla hapishanede çok iyi olacağını söyler ve getirdiği tatlıyı verir. Naman tatlıyı yedikten sonra bir anda bilincini yitirir. Aslında Kosi onu zehirlemiştir. Tapki’ye karakoldan bir telefon gelir ve şok olur. Hemen Kabir’in yanına giderek Kosi’nin karakola gidip Naman’ı zehirlediğini söyler.

Bu sırada Aditi ve Duruv odada içkilerini yudumlamaktadır. Aditi lavaboya gideceğini söyler ve çıkarken bayılır. Bu sırada Şada ise Aditi’nin kılığına girmiş bir şekilde geri gelir. Duruv yarı baygın halde iken onu Aditi sanır. Şada elinde bulunan mangalsutra ve sindoru Duruv’un eline vererek uygulamasını ister. Kosi aynada bir mesaj okur. Kocasının ölümünün bile onu kurtaramayacağını okuduktan sonra hemen tapınağa gider. Tapınağa gidince ise gerçek Tapki ile karşılaşır.

aşk bir rüya 1 temmuz

Aşk Bir Rüya 1 temmuz özeti devam ediyor…

Kosi kaçarken Tapki, Vani kılığına girerek onu yakalar. Kosi ise Tapki ile karşılaştığını söyler. Tapki Kabir ile evde bir araya gelir. Kabir hemen güzelliğini över ve ona sarılır. Tapki bu duruma çok kızar. Daha sonra Kabir, Bihaan orada olduğu için sarıldığını söyler. Şada Duruv’un anlamaması için Aditi’yi onun yanına koyar. Duruv ise gece ona mangalsutra ve sindor verdiğini söyler. Aditi neden hiçbir şey hatırlamadığını düşünmeye başlar.

Tapki, Kosi’nin peşine düşer. Onu Tapki’yi öldürdüğü gibi öldüreceğini söyler. Kosi kaçarken Bihaan diye bağırır. Bihaan ile karşılaştıktan sonra Tapki’yi gördüğünü ve onu öldürmeye çalıştığını söyler. Bihaan etrafa bakar ama hiç kimseyi göremez. Duruv ve Aditi eve döndüklerinde hizmetçiler onları çiçekler ile karşılar. Daha sonra karşılarında mangalsutra ve sindor takmış olan Şada’yı görürler. Şada gece neler olduğunu anlatır.

aşk bir rüya 132. bölüm

Vasu Sankara’yı gözetlemektedir. Amacı ise mektubu bulmaktır. Ama Sankara bunu bildiği için tüm delilleri ortadan kaldırmaya çalışır. Sankara kağıtlar arasına sakladığı mektubu yakmak üzere iken Vasu gelir ve yakmadan onu durdurur. Sankara o kağıtları Vasu’dan nasıl alacağını düşünmeye başlar. Tapki ise Kosi’yi korkutmaya devam etmektedir. Onun meyve suyuna uyku ilacı katar ve onu uyutarak konuşturmaya çalışır. Aşk Bir Rüya 1 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 132. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir