aşk bir rüya 131. bölüm

Aşk Bir Rüya 131. Bölüm Özeti 30 Haziran 2020 Bihan Vazgeçiyor

Burak 22 Haz 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 130. Bölümde Kabir, Bihaan’ı öldürmeyi aklına koymuştu. Fakat yaptığı denemelerin hepsi boş çıkmıştı. Ne zaman onu öldürmeye çalışsa Bihaan bir türlü bu durumdan kurtulmuştu. Aynı zamanda Tapki’nin kahramanı olmuştu. Bakalım yeni bölümde neler olacak? Aşk Bir Rüya 30 haziran özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 131. Bölüm Özeti

Vasu, Vani’nin gerçek Tapki olduğunu öğrendikten sonra onların yanına gelir ve Tapki’den gazeteyi okumasını ister. Tapki gazeteyi görünce bir anda kekelemeye başlar. Vasu neden onlara yalan söylediğini sorar. Kabir ile konuşmasını dinleyip gerçeği öğrendiğini söyler. Tapki ise her şeyi anlatmaya başlar. Bihaan’ın bebeğinin katili olduğunu söyler.

aşk bir rüya 30 haziran özeti

Vasu bunu asla Bihaan’ın yapmayacağını söyler. Bunun üzerine Tapki mektup olayından bahseder. Vasu ise onun ismini vermeden Bihaan ile konuşacağını söyler. Gerçekleri öğreneceğini söyler. Sankara ise tüm bu konuşmaları duyar ve bir şeyler yapması gerektiğini düşünür. Kabir ise Neha’nın yanına giderek Tapki’nin suçsuz olduğunu ve Bihaan’dan Tapki’ye zarar vermeden intikam alacağını söyler.

Sankara, Bihaan’ın yanına giderek bir mektup verir ve duygularını burada yazdığını söyler. Bihaan ise sinirlenerek mektubu parçalar. Vasu Bihaan’ın yanına gelerek ona mektubu sorar. Bihaan ise parçaladığını söyler. Vasu, Tapki senin çok adam etmeye çalıştı der. Bihaan ise şimdide hayvanlaştırdı der ve çıkar. Sankara, Bihaan ve Tapki’yi beraber öldürmeyi düşünmeye başlar.

aşk bir rüya 131. bölüm özeti

Vasu Tapki’nin  yanında olduğunu söyler. Aditi ve Duruv ise bir otelde gece geçirmektedir. Şada’nın onları dinlediğini düşünerek başka bir otele rezervasyon yaptırmış ve onu kandırmıştır. Şada ise Aditi’nin bıraktığı bir görüntülü mesaj ile kandırıldığını fark etmiştir. Sankara Tapki’yi öldürme planı yapmaktadır. Bir çeşit gaz yardımıyla Tapki’yi uyutup bir havuzun içine koyar. Daha sonra ise kumla doldurmaya başlar.

aşk bir rüya 30 haziran

Aşk Bir Rüya 30 haziran özeti devam ediyor…

Tapki kendine gelince kumu durdurmaya çalışsa da başaramaz. Daha sonra Kabir ve Bihaan onu aramaya başlar. Bir keçi gören Kabir onu Tapki’ye götürmesini ister. Keçi ise onları Tapki’nin olduğu havuza götürür. Onu hareketsiz gören Kabir hemen giderek kurtarır. Tapki uyandıktan sonra Kabir’e sarılır ve Bihaan bu durumu çok kıskanarak onu dokunmamasını söyler.

Tapki kendine geldikten sonra Kabir’le evlenmek istediğini söyler. Kabir ise bu durumu aileye açar ve ertesi gün evlenme kararı alırlar. Bihaan bu durumdan çok rahatsız olmuştur. Aynı zamanda Duruv da bu duruma karşıdır. Ama Aditi, Duruvdan Vani’ye destek çıkmasını ister. Bihaan daha sonra kendini içkiye vurur ve eski günlerini hatırlamaya başlar. Vasu ise Tapki’nin evlenmesini yanlış bulmaktadır. Bu yüzden Bihaan’ın odasına giderek cüzdanını aramaya başlar. Amacı mektubu bulmaktır. Fakat Sankara durumu fark ederek ondan önce mektubu almıştır.

aşk bir rüya 131. bölüm

Tapki ve Kabir evlenmek için tapınağa giderler. Bu sırada Duruv, Vasu ve diğerleri Bihaan’ı görerek dünden beri nerede olduğunu sorarlar. Evlilik törenine gittiklerini söyleyerek Bihaan’ı da yanlarına alırlar. Tapınağa girdiklerinde ise Pandit evliliğin çoktan gerçekleştiğini söyler. Bihaan yere yıkılır ve adamlarından Kabir’i dövmelerini ister. Adamlar Kabir’i döverken yanlışlıkla Tapki’ye de vururlar. Tapki ise Kabir’e dokunmaya nasıl cesaret edersiniz der. Bihaan elini keserek tapınaktaki ateşe gider ve Tapki ile ilişkisinin tamamen son bulduğunu söyler. Aşkından vazgeçen Bihan Tapki’yi şok edecek gibi duruyor. Aşk bir rüya 30 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 131. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 131. Bölüm Özeti 30 Haziran 2020 Bihan Vazgeçiyor” üzerine 1 yorum

  1. Merdan dedi ki:

    Amyňdan yalajak bägül gel bäri. Bol sikişeyli. Meňki turup durka agzyňa alyp sor diýmedimmi. Bol inni yumuşak yerinden owkala. Ommal sikjek seni. Lipjigiňi çykarayyn. Emdzir beni. Sen amyn owadan. Turşuja. Uff uff uff diy gygyr arasynda merdan amym agyrya diyde gaty sokyan bolsam ayt gaty sokyan diyde. Ganamayan bolsa ganadayly. Ganasa manyly bolya wahh amyňdan. Ey söz berendirsiň men syrjak amyňy senem meňkini syrarsyň

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.