aşk bir rüya 130. bölüm özeti

Aşk Bir Rüya 130. Bölüm Özeti 29 Haziran 2020 Kabir’in Gerçek Yüzü

Burak 21 Haz 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 129. Bölümde Şada birçok plan yapmış ama her seferinde tökezlemişti. Planları ortaya çıktıktan sonra ise evden gitmesi kararı alınmıştı. Şada ise Kosi’yi tehdit ederek evden atılmamasını sağlamıştı. Kosi onu evde tutmak için hizmetçi olması fikrini sunmuş bütün aile şok olmuştu. Şada’nın planları devam edecek mi? Aşk Bir Rüya 29 haziran özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 130. Bölüm Özeti

Kabir telefonda birileri ile konuşur ve evden çıkar. Bihaan ise ondan şüphelenerek peşine düşer. Kabir elleri bağlı olan bir kadının yanına gider ve ona yiyecek bir şeyler vermek ister. Bu sırada kadın bir anda bağırmaya başlar. Kabir arkasındaki ayak seslerini duyarak Bihaan’ın orada olduğunu fark eder ve kadının ağzını kapatır.

aşk bir rüya 29 haziran özeti

Daha sonra Bihaan Kabir’in gerçek yüzünü bulmuşcasına eve doğru yol alır. Kabir’in başka bir kızla Tapki’yi aldattığını düşünüyordur. O sırada Kabir ağzını kapattığı kadının yanına yaklaşır ve kadına sarılır. Kadın Kabir’in kardeşidir. Şada ise hizmetçi kıyafetlerini alır ve ilk gününe başlar. Kosi onu gördükten sonra makyajsız çok kötü göründüğünü söyler. Şada, Kosi’yi tehdit eder ve eline süpürgeyi verir. Tüm evi onun süpürmesini ister.

Kosi evi süpürürken Aditi’nin geldiğini görür ve süpürgeyi tekrar eline alır. Bihaan Kabir’in odasına girer ve orada bir resim görür. Tam resmi alırken Kabir gelir ve ona böyle bir şeye nasıl cesaret ettiğini sorar. Bihaan ise resimdekinin kim olduğunu sorar. Kabir elini kaldırır ve Bihaan’a vurmaya çalışır. Bihaan onun elini tutar ve Tapki gelir. Tapki burada neler olduğunu sorar. Bihaan ise Kabir’in ihanet ettiğini söyler.

aşk bir rüya 130. bölüm özeti

Aşk Bir Rüya 130. Bölüm Özeti devam ediyor…

Tapki, Kabir’e resimdekinin kim olduğunu sorar. Kabir resimdeki kişinin yakın zamanda ölen kardeşi Neha olduğunu söyler. Tapki ise Bihaan’a dönerek Kabir ile evleneceğini söyler. Daha sonra Kabir kardeşi Neha’nın yanına gider ve doğum gününü kutlar. Neha’ya Bihaan’ı mahvedeceğini söyler. Bundan daha önce Bihaan Neha’ya giderek evden çıkması gerektiğini eğer çıkmazsa evi yakacağını söyler. Dediğini yapar ve Neha’nın kocası ile çocuğu ölür. Kabir Pandey ailesine pikniğe gitme teklifinde bulunur. Herkes bunu kabul eder ve hep beraber pikniğe giderler.

aşk bir rüya 29 haziran

Kabir silahını çıkararak bu pikniğin ölümsüz olacağını söyler. Piknik sırasında oyunlar oynanmaktadır. Bihaan ise Tapki’nin Kabir’e öpücük kondurmasını ister. Tapki Kabir’i öper gibi yapar. Daha sonra Kabir susturuculu silahını alır ve başka bir yere gider. Bihaan’a nişan alır ve kendini hazırlar. Tam ateş edecekken Tapki oraya gelir ve ayağına bir şey batar. Bihaan Tapki’nin ayağına bakmak için yere eğilir ve kıl payı mermiden kurtulur. Ama Tapki bu sesi duymuştur.

Kabir onların şüphelenmemesi için hemen onların yanına gider ve ne olduğunu sorar. Tapki ise ağaçtaki kurşun izini gösterir. Kabir ise bir şey olmayacağını söyler. Daha sonra Tapki yakından çocuk sesleri duyar ve yakınlarda bulunan bungalov evlere gider. Tapki dönmeyince Bihaan onun peşinden gider. Tapki bazı çocukların burada esir tutulduğunu görecektir. Adamlar Tapki’yi de tutarak çocukların yanına koyar.

aşk bir rüya 130. bölüm

Bihaan gelir ve adamları döver. Daha sonra Makhan’ı tutarak polisi arar. Kabir Bihaan’ı vurmak için bir türlü fırsat bulamamıştır. Polisler gelir ve adamları götürür. Kabir ise Tapki’nin yanına gelerek eminim senin Vani değil Tapki olduğunu biliyordur der. Onları duyan Vasu ise çok büyük şoka uğrar. Ortalık daha çok karışacak gibi görünüyor. Vasundara’nın Tapki gerçeğini öğrenmesi nelere yol açacak? Tapki bu durumu açıklayabilecek mi? Aşk Bir Rüya 29 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 130. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir