aşk bir rüya 129. bölüm

Aşk Bir Rüya 129. Bölüm Özeti 28 Haziran 2020 Şada Hizmetçi Oluyor

Burak 19 Haz 2020 Aşk Bir Rüya (Özetler)  0

Aşk Bir Rüya 128. Bölümde Tapki, Kabir’e gerçeklerden bahsetmiştir. Artık Bihaan’dan bir takım intikam almak istediğini söyler ve Kabir’in düşüncelerini bilmek ister. Kabir ise kalbindeki bu ağrılardan dolayı yaptıklarına hak verir ve onun yanında olacağını söyler. Kabir ve Tapki işbirliği nasıl sonuçlanacak? Aşk Bir Rüya 28 haziran özeti başlıyor arkadaşlar. Keyifli okumalar diliyorum.

Aşk Bir Rüya 129. Bölüm Özeti

Tapki, Kabir’i bir tuvalin karşısına geçirir. Bu tuvale bakarken bir anda Kabir boyayı alır ve tuvale doğru atar. Bir anda Tapki’nin resmi çıkar. O sırada elektrikler kesilir. Kabir ise elindeki mumla tekrar gelir. Yerde bir sürü mum yanmaya başlamıştır. Kabir diz çökerek Tapki’ye evlenme teklif eder. Orada bulunan herkes şok olur. Tapki ise şaşırılacak bir şey olmadığını söyleyerek teklifi kabul eder.

aşk bir rüya 28 haziran özeti

Aditi, her ikisini de tebrik ederken Bihaan Kabir’i tebrik eder ve Tapki’nin resmini yakar. Bihaan eve sarhoş olarak geri döner ve Tapki’nin karşısına çıkar. Ondan başkasını sevemeyeceğini ve başkasıyla olamayacağını ona söyler. Tapki ise Kabir’in onun için yaptığı mumlardan evin içine girer. Bu sırada sarisi alev alır. Aditi son anda yetişerek onu ateşlerin arasından kurtarır ve Bihaan’a öfkelenir. Onu azarlamaya başlar. Bihaan ise onunla nasıl bu şekilde konuşmaya cesaret ettiğini sorar.

aşk bir rüya 129. bölüm özeti

Aditi, Vani benim kız kardeşim gibidir der ve Duruv olaya müdahale eder. Aditi’nin karısı olduğunu ona hatırlatır. Bihaan oradan uzaklaşır ve odasına gider. Şada ise Bihaan’ın odasına gelerek Aditi’nin çok kötü birisi olduğunu ona söylemeye başlar. Ve erkeksi gücünü kullanması gerektiğini söyler. Bihaan ise Şada’nın kurduğu bu kötü tuzağa düşer.

Aditi bir meyve suyu içtikten sonra bayılacak gibi olur. Tam bayılmak üzere iken Bihaan’ı karşısında görür. Aslında bu Bihaan değil Bihaan’ın kılığına girmiş olan Şada’dır. Şada onu taciz etmek için üzerine saldırır. Aditi ise kafasını bir yere çarparak bayılır. Bihaan oraya geldikten sonra Aditi’yi hareketsiz yatarken görür ve onu uyandırır. Bihaan’ı karşısında gören Aditi korkudan çığlık atar. Herkes bir anda oraya gelir.

aşk bir rüya 28 haziran

Aşk Bir Rüya 28 haziran özeti devam ediyor…

Bihaan’a tokat atan Aditi, onun burada ne aradığını sorar. Bihaan ise kimseye bir şey anlatmak zorunda olmadığını söyler ve gider. Duruv ona bunu Bihaan’ın mı yaptığını sorar. Aditi ise onu gördüğünü söyler. Duruv, Bihaan’ın böyle bir şey yapmadığını düşünmektedir. Sankara ise Şada kendi kendine konuşurken tüm gerçekleri öğrenir. Şada uykulu bir halde iken karşısında Duruv’u görür ve her şeyi anlatmaya başlar. Yüzünü yıkadıktan sonra ise aslında onun Şada olduğunu anlar. Evin diğer ahalisi ortaya çıktıktan sonra Duruv çok sinirlenir. Artık herkes gerçekleri bilmektedir.

Vasu Şada’ya sinirlenerek iki tokat atar ve artık bu evde kalamayacağını söyler. Kosi’de aynı düşüncededir. Şada daha sonra Kosi’yi sıkıştırarak tüm sırlarını ortaya dökmekle tehdit eder. Kosi daha sonra Şada’dan özür dilediğini ve bir şans daha vermek istediğini söyler. Vani bu teklifi kabul etmez ve evden gitmesi gerektiğini söyler. Kosi ise onun bu evde hizmetçi olarak kalması gerektiğini söyler.

aşk bir rüya 129. bölüm

Vasu buna karşı çıkar ama Vani bunun güzel bir ceza olacağını söyleyerek kalmasını kabul eder. Daha sonra Aditi ve Duruv, Bihaan’dan özür diler. Bakalım Şada planlarını gerçekleştirecek mi? Bu şeytan Şada’nın evde kalması hiç iyi olmadı arkadaşlar. Hizmetçi de olsa ortalığı karıştırmayı başaracak potansiyele sahip. Bakalım yeni bölümlerde neler olacak… Aşk Bir Rüya 28 haziran özeti bu kadardı. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

Aşk Bir Rüya 129. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 129. Bölüm Özeti 28 Haziran 2020 Şada Hizmetçi Oluyor” üzerine 2 yorum

  1. meryem dedi ki:

    burada finlacan butun analisler var

  2. meryem dedi ki:

    men oxuya bilmirem ancak cok merak edirem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.