aşk bir rüya 26 haziran

Aşk Bir Rüya 128. Bölüm Özeti 27 Haziran 2020 Bihan ve Kabir Çatışması

Burak 18 Haz 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 127. Bölümde Kabir, Tapki ile evlenmeyi istemediğini söylemişti. Fakat Bihaan ile Tapki’nin yaptığı anlaşmaya göre Tapki, Kabir ile evlenmek zorunda olduğu için ona para teklif etmişti. Kabir ise bunu kabul etmemişti. Yeni bölümde Dhruv ve Aditi ikilisinin birçok romantik sahnesi yer alırken Bihaan’ın Tapki çabasıda gözlerden kaçmayacaktır. Aşk Bir Rüya 27 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 128. Bölüm Özeti

Kabir bir takım mülk satın alma hakkında konuşmaya başlar. Tapki ise ona yardım etmesi karşılığında mülkü onun satın almasına yardım edeceğini söyler. Kabir en başta Tapki’nin ona şantaj yaptığını düşünür. Fakat Tapki durumu düzeltmek için Kabir ile konuşur.

aşk bir rüya 26 haziran özeti

Bu sırada Bihaan gelerek Tapki’nin kolunda tutar ve beraber çekildikleri fotoğrafların karşısına götürür. Tapki’ye neler hissettiğini sorar. Tapki ise bir anda gözyaşı dökmeye başlar. Bu durum Kabir’i duygulandırmıştır ve gelip Tapki ile evlenmeyi kabul ettiğini söyler. Bihaan bu duruma sinirlenir ve dışarıya çıkar. Kabir, Bihaan’ın davranışlarının korkutucu ve Tapki için kötü olduğunu söyleyerek onunla evlenmeyi kabul ettiğini belirtir.

Kabir’in evlenmek için iki şartı vardır. Birincisi geçmişinin araştırılmaması diğeri ise aile işlerine karışılmaması. Tapki, Bihaan’a gerçek Tapki olmadığını ispat etmek istediğini söyler ve bu sırada Kabir ona Bihaan’dan intikam almanın doğru bir karar olmadığını söyler. Tapki, Kabir’e sarılır. Bihaan ise bu görüntü ile karşılaşınca elindeki şişeyi fırlatır ve gider.

aşk bir rüya 127. bölüm özeti

Bihaan Kabir’in karşısına çıkar ve elinde bir kılıç vardır. Tapki’den uzak durmasını ve eğer uzak durmazsa bu kılıç ile onu öldüreceğini söyler. Kabir ise onun Tapki değil Vani olduğunu söyleyerek eline kılıç alır ve bir anda kavgaya girerler. Baba ise kılıçların atalarından gelen emanetler olduğunu söyler. Kabir dönerek sadece Bihaan ile pratik yaptıklarını belirtir.

aşk bir rüya 26 haziran

Aşk Bir Rüya 26 haziran özeti devam ediyor…

Tapki poja için papad diye bir sembol ister. Bihaan ve Kabir çarşıya giderek papad aramaya başlarlar. Dükkanlar kapalı olduğu için Kabir bir dükkanın camını kırar ve içeriye girer. Dükkanın sahibi gelir ve Kabir tüm papadları alır. Şada ise Aditi’ye başka planlar yapmaktadır. Onun düşmesi için bir çukur kazar. Fakat bu çukura Aditi değil Duruv düşecektir.

Duruv bu çukuru kimin kazdığını düşünürken bir anda Şadi’nin gölgesi belli olur. Bihaan Tapki’ye papadları aldığını söyler. Bu sırada Kabir bir kamyon papad ile Tapki’nin karşısına çıkınca Tapki bir anda şok olur. Aditi, Şada’nın üzerine çimento döker ve az sonra da su dökerek onu donduracağını söyler. Yaptığı şeylerden haberdar olduğunu ve Duruv’a asla zarar veremeyeceğini söyler.

Şada’ya para verir ve bu paranın için ve dışını temizlemesi için olduğunu söyler. Şada, Aditi’ye bir sari verir ve bunu ritüel sırasında giymesini ister. Aslında Şada bunu Aditi’yi susturmak için vermiştir ve henüz ne yapacağını kimse bilmemektedir. Bihaan onun bu söylediklerini duyar ve hiç değişmediğini söyler. Şada onun gibi bir ezik olmadığını söyler. Tapki’nin elinden kayıp gitmesine göz yumduğunu ama kendisinin Duruv için her şeyi göze aldığını söyler.

aşk bir rüya 127. bölüm

Kabir ise Sankara’nın yanına gider ve kocasının Tapki ile ilgilenmesine neden engel olmadığını sorar. Tapki, Kabir’e Bihaan’ın karısı olduğunu söyler ve ona her şeyi anlatacağını belirtir. İşler kızışmışken bakalım Kabir evlenme kararının arkasında duracak mı? Aşk Bir Rüya 27 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar. Yeni özet yazımızda görüşmez üzere. 🙂

Aşk Bir Rüya 127. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 128. Bölüm Özeti 27 Haziran 2020 Bihan ve Kabir Çatışması” üzerine 3 yorum

  1. MELIKA dedi ki:

    TAPKI WE BIHANIN NIYE TIKRARI NI SABAH لر SAT1 DE WER MIYOR LOT FAN WAR SIN LOT FAN

  2. Melek dedi ki:

    Ask bir ruya dizini cok seviyorum o yuzden ozetleri coook merak ediyorum

  3. Melek dedi ki:

    Basga ozet yazilar ciksin artik cook bekliyorus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.