Aşk Bir Rüya 127. Bölüm Özeti 26 Haziran 2020 Tapki ve Kabir Evlenecek mi?

Aşk Bir Rüya 126. Bölümde Tapki, Bihaan’a çok sinirlenmiş ve onunla evlenmek istemediğini söylemişti. Aynı zamanda Sankara’nın planı işe yaramış ve Şadi Aditi’yi öldürmek için yaptığı plandan eli boş dönmüştü. Naman ise Bihaan’ı öldürmek için ant içmişti. Ortalık git gide kızışırken yeni bölümde neler olacak? Aşk Bir Rüya 26 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 127. Bölüm Özeti

Bihaan, Tapki’den bekar ve Vani olduğunu kanıtlamasını ister. Eğer ispatlarsa Sankara ile evliliğini tamamlayacaktır. Naman ise bu sırada gizlice eve girmiş ve silahını Duruv’a doğrultmuştur. Ateş etmek için tetiğe basar fakat bir türlü ateş etmeyi başaramaz. Tapki ise Bihaan’ın söylediklerinin altında kalmayarak kapıdan giren ilk kişi ile evleneceğini söyler.

aşk bir rüya 26 haziran özeti

Bu sırada elektrikler gider ve kapı açılır. Kapı açıldıktan sonra içeriye çok yakışıklı bir erkek girer. Kabir adındaki bu erkek yolda yürürken birisi ile çarpıştığını ve onun saatinin yere düştüğünü söyler. Onu takip ederek buraya gelmiştir. Duruv ise saatin kendisine ait olduğunu söyler. Tam almak üzere iken saat yere düşer ve Duruv eğilir. Duruv eğilince Naman ise Kabir’i vurur. Polis eve gelip Naman’ın hapishaneden kaçtığını söyler.

aşk bir rüya 127. bölüm özeti

Duruv onu evin üst katında gördüğünü polise bildirir. Kosi Naman’ın neden böyle bir şeye kalkıştığını anlamaya çalışmaktadır. Kabir için eve gelen doktor ise kurşunun sıyırdığını ve Kabir’in kısa bir süre içerisinde kendine geleceğini söyler. Kabir kendine geldikten sonra gitmek istediğini söyler. Bihaan ise Tapki ile evlenmesi gerektiğini söyler. Onları ciddiye almadan gitmek isteyen Kabir’in başı döner ve bayılacak gibi olur.

Duruv ise Kabir’den biraz daha kalmasını ister. Bihaan odasına gider ve Sankara ona çikolata getirir. Ona sinirlenerek evli olmadıklarını söyleyen Bihaan onu dışarıya çıkartmak ister. Sankara bu duyduğu karşısında deliye döner ve Tapki’nin Kabir ile evlenmesinin ardından sözünü yerine getirip getirmeyeceğini sorar. Bihaan ise bu durumda Sankara ile evleneceğini ona söyler.

aşk bir rüya 26 haziran

Aşk Bir Rüya 26 haziran özeti devam ediyor…

Kosi Naman’ı ziyarete gider ve yakın zamanda Tapki’yi öldürüp onun mallarını alacağını söyler. Aditi, Duruv’u beklemektedir. Bu sırada Şada yanına gelir ve Duruv’un asla kendisini unutmayacağını söyler. Aditi bu duydukları karşısında çok üzülür. Dışarıya çıkacak olan Şada, Duruv ile karşılaşır ve ona da hiç kimsenin kendisi gibi olmayacağını söyler. Şada bırak artık şu adamın peşini be…

Duruv ise Şada’ya Aditi’yi çok sevdiğini söyler. Odasına gittikten sonra yatağına oturur ve bir anda karyola çöker. Vasu odaya gelir ve Aditi’nin başka bir odada geceyi geçirmesi gerektiğini söyler. Bu sırada Tapki ise Kabir’in onunla evlenmesi için ikna olmasını istemektedir. Kabir’e para teklif eder fakat Kabir çok zengin olduğunu ve paraya ihtiyacı olmadığını söyler.

aşk bir rüya 127. bölüm

Böyle bir evliliğin yaşanmasının mümkün olmadığını söyler. Şada’da olaya müdahale ederek Vani ile evlenmesini istediğini söyler. Kabir’in kafası karışıktır fakat henüz kafasında kesin bir karar yoktur. Bakalım bir sonraki bölümde Kabir, Tapki ile evlenmeyi kabul edecek mi? Yoksa onları bırakıp gidecek mi? Eğer Tapki ve Kabir evlenirse Bihaan Vani’nin Tapki olmadığına emin olacaktır. Tapki’nin bir sonraki adımını göreceğiz arkadaşlar. Aşk Bir Rüya 26 haziran özeti bu kadardı.

Aşk Bir Rüya 127. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play