Aşk Bir Rüya 126. Bölüm Özeti 25 Haziran 2020 Dhruv Evleniyor

Aşk Bir Rüya 125. Bölümde Sankara, Vani’nin aslında gerçek Tapki’nin kendisi olduğunu öğrenmişti. Aynı zamanda Kosi ve Naman’ın evliliklerinin önüne geçilmişti. Kosi, Bihaan ve Duruv’dan intikam almayı aklına koymuştu. Bakalım yeni bölümde neler olacak? Aşk Bir Rüya 25 haziran özeti sizlerle arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 126. Bölüm Özeti

Sankara gecenin bir yarısında Kosi’nin odasına girer. Amacı ise Tapki’nin Bihaan’a yazdığı o mektubu bulmaktır. Ama işler istediği gitmez ve Kosi uyanır. Kosi onun odasında ne aradığını sorduğunda ise yasemin yağı aradığını söyler. Kosi, masanın üstünde bulabileceğini söyler. Tapki ise Bihaan’ın mektubu alıp almadığını merak etmektedir. Bihaan Tapki’yi gördükten sonra onun üzerinden papatya çiçeği döker.

aşk bir rüya 25 haziran özeti

Tapki elindeki gazeteyi Bihaan’ın yanına düşürür. Gazeteyi alıp bakan Bihaan,  bir kocanın karısını ve bebeğini koruyamadığı haberini görür ve Baba’ya çok sinirlenir. Şada ise Aditi’ye hakaret etmeye devam etmektedir. Vani, Şada’ya Aditi’yi buzdolabına onun koyduğunu söyler. Şada ise suçunu kabul eder ve bunu Duruv ile arasına girdiği için yaptığını söyler. O sırada Duruv gelerek asıl onun aralarına girdiğini söyler. Şada bu durum karşısında şok olur.

Duruv, Aditi’ye olan aşkını itiraf eder ve bir anda herkes şok olur. Vasu, Aditi’ye onunda sevip sevmediğini sorar ve evet yanıtını alır. Ve ikisinin düğünlerinin beraber yapılması gerektiğine karar verir. Sankara ise herkes salonda iken Kosi’nin odasına gider ve mektubu bulur. Tapki’nin itiraf mektubunu alarak Bihaan’ın cüzdanına yerleştirir. Eskiden Şada’ya şeytan diyorduk asıl şeytan Sankara çıktı arkadaşlar. 🙂

aşk bir rüya 126. bölüm özeti

Aşk Bir Rüya 25 haziran özeti devam ediyor…

Tapki ise Bihaan’ın yanına bir şey söylemek için gider ve cüzdanını görür. Cüzdandan ise Tapki’nin yazdığı mektup çıkınca bir anda sinirlenir ve oradan çıkar. Sankara güzel bir plan yapmıştır. Tapki hemen Duruv’un yanına gider ve Bihaan’ın bir bebek katili olduğunu söyler.

Bu sırada Duruv ise onu sakinleştirmeye çalışır. Tapki düğün kartını yırtıp atar. Daha sonra ise Sankara’nın odasına gidecek olan Tapki, Bihaan ile evleneceğini fakat evlenene kadar ona bir şey söylememesi gerektiğini söyler. Evlilik günü gelip çattığında ise Şada bir plan yapar. Düğün için kuaföre giden gelinler için bir buhar makinesi getirmiştir ve zehirli gaz karıştırır. Önce Tapki makineye oturur ve o sırada Aditi hemen döneceğini söyleyerek oradan ayrılır. Bir zaman sonra Tapki nefes alamamaya başlar. Bihaan onu kurtarır.

aşk bir rüya 25 haziran

Duruv, Şada’yı bir odaya götürür ve her ne yaparsa yapsın Aditi’yi öldüremeyeceğini söyler. Bihaan ile Duruv panditin karşısında otururlar. Pandit gelinlerin gelmesi gerektiğini söyler. Suman Aditi’yi getirir. Vasu ise Vani diye Sankara’yı getirir. Pandit gelinlerin elinin uzatılmasını ister ve bu sırada Bihaan ayağı kalkarak bu evliliğin gerçekleşmeyeceğini söyler. Duvağı kaldırdıktan sonra Sankara’yı gören herkes şok olur.

aşk bir rüya 126. bölüm

Tapki’nin nerede olduğunu söyler ve Tapki ortaya çıkarak Bihaan gibi gözünü para bürümüş birisi ile evlenmeyeceğini söyler. Şada ise iplerinden kurtulur ve Naman’ın yanına hapse giderek onu Duruv’a karşı doldurur. Naman ise Duruv’u öldürmeye karar vermiştir. İşler git gide karışıyor arkadaşlar. Sankara’nın planı işledi ve Thapki’nin Bihaan’a olan nefreti katlandı. İlerleyen bölümlerde birçok çelişki bizleri bekliyor olacak. Aşk Bir Rüya 25 haziran özeti bu kadardı.

Aşk Bir Rüya 126. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play