aşk bir rüya 24 haziran

Aşk Bir Rüya 125. Bölüm Özeti 24 Haziran 2020 Bihaan Kaçırıldı

Burak 15 Haz 2020 Analizler  0

Thapki, Kosi ve Naman’ın evliliğini ortaya çıkarmak istiyordur. Kosi ve Naman’ın evlilik kanıtları olan fotoğrafları bulup yakar. Thapki’nin şimdiki amacı Naman ve Kosi’yi Pandey ailesi karşısında tekrar evlendirmektir. Bakalım 125. bölümde neler olacak? Aşk Bir Rüya 24 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 125. Bölüm Özeti

Kosi eve gelir ve albümün yanmış olduğunu görür. Bunun için sahte gözyaşları dökmeye başlar. Thapki ise Kosi’ye Naman ile olan evliliklerini nasıl ispat edeceklerini sorar. Daha sonra ise Bihaan ile evlenmekten vazgeçtiğini söyler. Kosi o an eğer Thapki ile evlenmezse çok kötü durumlara düşeceğini fark eder. Bu yüzden o ne derse onu yapma karar verir. Thapki, Kosi’ye eğer Naman ile evlenirse kendisinin de Bihaan ile evleneceğini söyler. Kosi buna çok şaşırır ama bu teklifi kabul etmek zorundadır.

aşk bir rüya 24 haziran özeti

Naman eve damat kıyafetleri ile birlikte girer. Biraz ilerledikten sonra Bihaan ile çarpışır. Kıyafetleri gören Bihaan, bunların ne olduğunu Naman’a sorar. Naman ise Kosi ile planladıkları düğün için olduğunu söyler. Bihaan bu duyduğuna çok şaşırır. Naman daha sonra bunları senin için getirdim der ve onun denemesini ister. Dhruv ise Aditi’nin yanına gider. Aditi ona Thapki’den bahseder ve onun aslında kendisi için kardeşten bile öte olduğunu söyler.

Dhruv Aditi’nin kardeşine üzüldüğünü fark eder ve Thapki’nin aslında uzaklarda olmadığını ve buralarda olduğunu söyler. Aditi duyduklarına çok şaşırır. Dhruv Aditi’nin üzülmesine dayanamıyordur ama Vaani’nin Thapki olduğunu da saklamak zorundadır. Daha sonra Dhruv, Thapki’nin her zaman kalbinde olduğunu söyleyerek durumu düzeltir. Bihaan motoru ile yola çıkar ve bu sırada bir çivi tekerine batar.

aşk bir rüya 125. bölüm özeti

Aşk Bir Rüya 24 haziran özeti devam ediyor…

Bazı adamlar tarafından yakalanacak olan Bihaan, bu adamlar tarafından gözlem altına alınacaktır. Naman ise Kosi’ye evleninceye kadar Bihaan’ın kendi gözetimi altında tutulacağını söyleyecektir. Evlendikleri zaman adamları onu salacaktır.  Bu durumdan bir şekilde haberdar olmayı başaran Thapki ise Dhruv’u haberdar eder. Dhruv, ondan Naman ve Kosi’yi tapınağa getirmesini ister. Bu sırada  Şada, Aditi’ye bir meyve suyu içirir ve onu bayıltır.

Kosi ve Naman tapınağa gelirler ve onları yarım saat içinde evlendirmeleri gerektiğini söylerler. Şada ise Aditi’yi buzdolabına koyduğunu ve yakın zamanda öleceğini söyler. Dhruv bir anda Bihaan’ın tutulduğu yeri bulur ve onu kurtarmak için başındaki adamlar ile kavga etmeye başlar. Dhruv adamlar tarafından hırpalanırken, Bihaan kendine gelir ve Dhruv’u adamların elinden kurtarır. Thapki ise Şada’ya Aditi’nin nerede olduğunu sorar ve dışarıda olduğu cevabını alır. Aditi’nin odasına girdiğinde ise onun buzdolabında olduğunu fark eder ve onu kurtarır.

Pandey ailesi Naman ve Kosi’nin evliliklerine şahit olur. Bihaan oraya gelir ve şok olur. Kosi’ye ne yaptığını sorar. Kosi, Naman’ın onunla evlenmek için kendisini ve Bihaan’ı öldüreceğini söylediğini ona söyler. Bihaan, Naman’ı yere itler ve üzerine çıkarak bir taşla onu öldürmeye hazırlanır. Bu sırada Bau Ji ve Vasu onu durdurur. Daha sonra ise Naman’ı karakola götürürler.

aşk bir rüya 24 haziran

Kosi ise karakola giderek Bihaan ve Dhruv’dan intikam alıp onu oradan kurtaracağını söyler. Thapki ise Dhruv’a Kosiye dikkat etmesi gerektiğini ve onun akıllı birisi olduğunu söyler. Bihaan, Thapki’nin gözlerini bağlar ve onunla dans eder. Dans ettikten sonra ise onun gerçekten Thapki olduğunu anlar ve af diler. Thapki ise onu affetmez. Dhruv neden affetmediğini sorunca kendisinin hamile olduğu halde onu almaya gelmediğini söyler. Dhruv belki de haberi olmadığını söylerken bu sırada Sankara onları dinlemektedir. Vani’nin aslında Thapki olduğunu öğrenmiştir. Aşk Bir Rüya 24 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 125. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.