aşk bir rüya 123. bölüm 4. kısım

Aşk Bir Rüya 124. Bölüm Özeti 23 Haziran 2020 Dhruv’un İtirafı

Burak 13 Haz 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 123. bölümde Aditi’nin Dhruv’a olan aşk itirafı ortalığı kasıp kavurmuştu. Bütün okurlarımız bu gelişme sonucunda memnun olmuşlardı. Şeytan Shraddha’yı Dhruv’a sizler gibi bizde yakıştırmıyorduk. Yeni bölümlerde aşk dolu sahneler bizleri bekliyor olacak arkadaşlar. Aşk Bir Rüya 23 haziran özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 124. Bölüm Özeti

Son bölümde Kosi’yi öldürmeye kalkışan kiralık katil bulunduğu itirafta Naman tarafından tutulduğunu söylemişti. Bunun üzerine bütün gözler Naman’a çevrilirken Naman’ın hiçbir şeyden haberi yoktur. Bu plan Dhruv ve Thapki’nin planıdır. Thapki kiralık katile bir miktar para vererek böyle bir şey yapmasını istemiştir. Plan sonucunda Kosi ve Naman’ın arası açılacaktır.

aşk bir rüya 23 haziran özeti

Naman sürekli inkar etse de güvenilir bir insan olmadığı için akıllarda soru işareti bırakır. Dhruv yorulmuş ve dinlenmek için odasına çıkar. O sırada Shraddha odayı süslemiş Dhruv’u bekliyordur. Dhruv gördükleri karşısında şaşırır. Shraddha Dhruv’a şarap ikram eder. Dhruv da Shraddha’yı kırmamak için şarabı içer. Shraddha kasetten bir dans müziği açar. Dhruv alkolün etkisi altındadır ve Shraddha ile dans eder. Dhruv iyice sarhoş olmuştur ve Shraddha’ya yanlışlıkla ”Aditi” der. Shraddha sinirlenir ve aklını kaybedecek gibi olur.

aşk bir rüya 124. bölüm özeti

Bihaan nişanın gerçekleşmesini istemiyordur. Ertesi gün evden kaçar. Pandit salonda nikahı kıymak için bekliyordur. Vaani, Bihaan’a haber vermek için odaya çıkınca onu göremez. Herkes paniklerken Vaani (Thapki) onu aramaya koyulur. Bihaan sadece eski Thapki ve onun bildiği bir yerdedir. Vaani eliyle koymuş gibi onu bulur. Bihaan karşısında onu görünce şok olur ve burayı nasıl buldun diye sorar. Vaani, Thapki ve Bihaan’ın zamanında çekilmiş bir resmini gösterir ve buradan anladım der.

Evde aile ve Pandit’in Bihaan konusunda ümitleri tükenmiştir ki Vaani Bihaan ile beraber oraya varır. Pandit ikilinin nişanını onaylar ve Bihaan ile Vaani artık resmiyette nişanlı olur. Bu durumdan rahatsız olan isimlerden biri Sankara’dır ve bir plan yapmayı düşünüyordur. Diğer yandan Shraddha, Dhruv’un ağzından Aditi ismini duyunca o da Aditi’ye bilenmiştir. Sankara Vaani’yi öldürmeye karar verir. Vaani uyurken yatağını ateşe verir. Vaani (Thapki) uyanıp çığlık atmaya başlar. Onun yardımına yetişen isim Kosi olur ve Vaani’yi kurtarır. Daha sonra Sankara’yı dışarı çıkarır ve bir güzel döver.

aşk bir rüya 23 haziran 3. kısım

Aşk Bir Rüya 23 haziran özeti devam ediyor…

Sankara’yı halleden Kosi odasına doğru yola koyulur. Odasını biri süslemiştir ve o kişinin Naman olduğunu düşünür. Odaya Naman gelir ve kiralık katili kendisinin tutmadığını söyleyerek ondan af diler. Kosi Naman’ın bu kadar ince düşünceye sahip olmasına şaşırmıştır ki o sırada Thapki odaya girerek yaptığım süslemeleri beğendin mi diye sorar. Kosi şaşkın bir şekilde Thapki’ye bakakalır. Thapki Kosi’ye en güzel gelini olmak istediğini söyler. Kosi memnun olur.

Dhruv Aditi’ye olan aşkını birine anlatmak istiyordur çünkü içi cıvıl cıvıldır. Thapki’nin karşıdan geldiğini görür ve ona bahsetmek ister. Thapki ise Dhruv’u dinlemeden Bihaan’dan yakınır. O sırada Vasundara Bihaan’ı kenara çekmiş ona öğüt veriyordur. Vaani ile evlenmek zorunda olmadığını hatırlatır. Bihaan ise Vasundara’ya döner ve Thapki’den ne kadar nefret ediyorsam Vaani’den de o kadar nefret ediyorum der. Bu sözleri duyan Thapki resmen yıkılır.

aşk bir rüya 23 haziran

Kosi ve Naman arasındaki buzlar erimiştir. Romantik anlar yaşıyor düğünlerinde çekilen fotoğraflara bakıyorlardır. O sırada Bihaan Kosi’nin yanına doğru gelir. Kosi elindeki düğün resmini gizlemeye çalışırken elinden kaçırır. Rüzgar onu Pandey ailesinin arılarının içine kadar uçurur. Naman ve Kosi bu resmi geri almak için çokça çaba sarf ederler. Bu sırada arıları da ürkütürler.

Diğer yandan Sankara yeni bir plan yapar. Bihaan’ın yanına giderek zorla evlendirildiğini biliyorum, eğer ondan uzaklaşmak istiyorsan bana yakınlaşıyormuş gibi yap der. Tam o sırada uzaklardan Vaani’nin geldiği görülür. Bihaan hemen Sankara’nın boynuna atlar ve ona iltifat eder. Vaani onları görür ve sinsi sinsi bakar. Bihaan bu bakışları fark edince Sankara’ya romantik bir akşam yemeği teklifi yapar. Sankara bu durumdan çok memnun olur. Bihaan ve Vaani için aynısını söyleyemiyoruz arkadaşlar.

aşk bir rüya 124. bölüm

Aşk Bir Rüya 23 haziran özeti son kısmı muhteşem bir olayla biter. Dhruv Aditi’yle bir şey konuşması gerektiğini söyler ve onu çağırır. Aditi meraklı gözlerle Dhruv’a bakarken Dhruv pat diye Aditi’ye olan aşkını itiraf eder. Aditi geçen dans ederken gördüğü Dhruv’dan böyle bir şey beklemiyordu bu yüzden şok olur ama aynı zamanda çok sevinir. Bu ikilinin aşkı herkese örnek olacak. Önümüzdeki yeni bölümde görüşmek üzere arkadaşlar. 🙂

Aşk Bir Rüya 124. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.