aşk bir rüya 22 haziran

Aşk Bir Rüya 123. Bölüm Özeti 22 Haziran 2020 Yeni Bir Aşk Başlıyor

Burak 12 Haz 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisi son bölümde Shraddha intihar girişimine kalkışarak Dhruv’u tekrar elde etmek istemişti. Dhruv onu son anda kurtarırken Shraddha ondan Aditi ile arasına mesafe koymasını istemişti. Dhruv’un bundan sonraki tavrı ne olacak? Aşk Bir Rüya 22 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 123. Bölüm Özeti

Evdeki sıkıntıların bittiğini düşünen Pandey ailesi yeni bir dua töreni için hazırlanıyordur. Bu dua töreninde kadınların oruçlu olması gerekiyordur. Naman Kosi’nin acıktığını fark ederek onun için yemek söyler. Kosi ise çaktırmadan nasıl yiyeceğini düşünüyordur. Dua sırasında Naman Kosi’yi kenara çekerek yemeği verir. O sırada Dhruv onları gözetliyordur ve Kosi’nin oruç bastığını fark eder. Thapki ve Dhruv’un amacı Kosi’nin gerçek yüzünü Bihaan’a göstermektir.

Dhruv hemen Thapki’ye Kosi’nin oruç basacağını haber verir. Thapki harekete geçerek Bihaan’ın dikkatini Kosi’ye doğru çekmeye çalışır ve başarılı olur. Bihaan Kosi’yi elinde yemeklerle görür ve hesap sormak ister. Kosi ise yemekleri Dhruv için getirdiklerini söyleyerek işin içinden yırtar. Kosi ise karnını doyuramaz.

aşk bir rüya 22 haziran özeti

Shraddha kalkıştığı intihar girişiminden sonra Dhruv’u elde etmeye kararlıdır. Ona telefon açarak eve çağırır. Evi balonlarla süslemiş ve romantik bir ortam yaratmıştır. Dhruv aile büyüklerinden izin alarak dua töreninden ayrılır ve eve gelir. Shraddha son hazırlıklarını tamamlamak için odasına çıkmıştır. Dhruv’u Aditi karşılar.

Süslemeleri gören Dhruv şok olurken Aditi’nin yaptığını sanar ve şaşkın şaşkın bakar. Aditi tüm bu hazırlıkları Shraddha’nın yaptığını belirtir. Dhruv Shraddha nerde diye sorar. Aditi bu soruya cevap vermez ve Dhruv’a onu sevdiğini söyler. Dhruv şok olur. Aditi resmen aşkı ilan etmiştir. Bu Aditi de az değil arkadaşlar. Gördü yakışıklı çocuğu kaçırmak istemiyor. 🙂

aşk bir rüya 123. bölüm özeti

Shraddha salona inerken Aditi’yi görür ve sinirlenir. Aditi Shraddha’nın geldiğini fark edince Dhruv’un cevabını almadan oradan ayrılır. Shraddha hazırladığı masayı Dhruv’a göstererek karı koca akşam yemeği yemek istediğini söyler. Shraddha Dhruv’u kaybetmemek için her şeyi göze alacaktır.Diğer yandan aile dua törenine devam ediyordur. Thapki (Vaani) hamile olduğunu belirten kağıda bakarak doğacak olan oğlunu da duaya katıyordur. Tam o sırada serin bir rüzgar kağıdı uçurarak suya düşürür.

Thapki kağıdın suya düştüğünü görünce deliye döner ve kağıdın peşine suya atlar. Yüzme bilmeyen Thapki suda çırpınmaya başlayınca Bihaan bir kahramanlık yaparak Thapki’yi kurtarır. Shraddha ve Dhruv yemeğe başlarlar. Shraddha cilve yapsa da Dhruv’un aklı Aditi’nin ona yaptığı itiraftadır. Dua töreninde suya atlayarak ıslanan Thapki üstünü değişmek için eve gelir. Dhruv’un dalgın halini görür ve ona ne olduğunu sorar. Dhruv ise onu geçiştirir.

aşk bir rüya 22 haziran 3. kısım

Aşk Bir Rüya 22 haziran özeti devam ediyor…

Thapki ve Dhruv’un yeni planı Naman ve Kosi’yi birbirine düşürmektir. Bunun için harekete geçerler. Thapki Dhruv’a bir miktar para vererek Kosi’nin odasına koymasını ister. Dhruv bu görevi yerine getirir. Naman Kosi’den önce odaya girerek paraları görür. Kosi’nin arkasından iş çevirdiğini düşünerek sinirlenir. Thapki Bihaan ile yarın nişanlanacağını tüm aileye söyler. Bu durumdan rahatsız olan tek kişi Sankara’dır. Bihaan’ı kaybetmek istemiyordur.

Aditi Dhruv’a olan itirafından pişmanlık duymaya başlamıştır. Bir mektup yazar ve Dhruv’un yanına gider. Dhruv mektubun ne olduğunu sorunca Aditi yaptığı şeyin yanlış olduğunu ve Shraddha’yla evli olduğunu belirtir. Dhruv Aditi’nin yazdığı kağıdı yırtar ve Shraddha’ya karşı bir şey hissetmediğini söyler. Diğer yandan Bihaan Vaani ile evlenmek istemiyordur. Onun yanına giderek kendisinin berduş ve kadın düşkünü olduğunu söyler. Vaani (Thapki) onu bu haliyle kabul ettiğini söyleyince Bihaan sinirlenir.

aşk bir rüya 123. bölüm 4. kısım

Nişan günü gelip çatar. Pandey ailesi tam teşekkül nişana hazırdır. Aile büyükleri Pandit’i nikah kıyması için eve çağırırlar. Pandit gelir ve ritüellerden bahseder. O sırada Sankara bu nişanı engellemek için bir plan düşünmüştür. Pandit ilk ritüelin sütle ilgili olduğunu söyler. Sankara arka tarafta nişan için hazırlanan sütün içine akrep atar. Thapki sütün içine tam elini sokacaktır ki parmağını değdirdikten sonra geri çeker ve çok soğuk olduğunu söyler.

Aditi sütü dökmek için arka tarafa geçer. Süt dökülünce içindeki böcek de özgürlüğüne kavuşur. Tam Aditi’yi sokacakken Dhruv bir hamle yaparak Aditi’yi kurtarır. Kahraman Dhruv bir kere daha Aditi’nin kalbini çalmıştır. Aditi kendini Dhruv’dan ne kadar uzak tutmaya çalışsa da ona olan sevgisini dindiremiyor arkadaşlar. Tahminlerimize göre muhteşem bir aşk bizleri bekliyor.

aşk bir rüya 22 haziran

Bihaan ve Thapki pandit huzurunda dua ediyordur. O sırada arka kapıdan bir adam gelerek Kosi’yi öldürmek ister. Bihaan bir hamle yaparak annesini kurtarır ve adamın yakasına yapışır. Adama kim olduğunu soran Bihaan yanıt alamaz. Biraz daha zorlayınca adam kiralık katil olduğunu söyler. Yani biri Kosi’yi öldürmek istemiştir. Bihaan o kişinin kim olduğunu sorar. Bihaan’dan korkan adam hemen dökülür ve Naman der. Herkes şok olur. Aşk Bir Rüya 22 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 123. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 123. Bölüm Özeti 22 Haziran 2020 Yeni Bir Aşk Başlıyor” üzerine 2 yorum

  1. gulı dedi ki:

    duruv adıtıyımı sevıyor tapkıyı

  2. Zübeýda Meredowa dedi ki:

    Bance Duruw -la Aditi cok yakisiyorlar ama Vani Tapki olduna göre Bihan -la yakinlasamazlar Aditi ve Duruwla romantik anlar dewam etsinler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.