aşk bir rüya 122. bölüm özeti

Aşk Bir Rüya 122. Bölüm Özeti 21 Haziran 2020 Shraddha İntihar Ediyor

Burak 02 Haz 2020 Analizler  0

Hapisten kurtulmak için Vaani’yle evlenmek zorunda kalan Bihaan bu durumdan hiç memnun değildir. Diğer yanda aile eve döndüğü için mutludur. Evin yeni gelini olan Vaani evin anahtarlarını Vasundara’ya verince Kosi deliye döner. Aşk Bir Rüya 21 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 122. Bölüm Özeti

Bihaan Vaani’nin Thapki olmadığına emin olmuştur. Onu sürekli sıkıştırarak bu evliliği burnundan getireceğini söyler. Shraddha evin ağası gibi takılmaktadır. Aditi ve Dhruv ikilisini kıskanan Shraddha Aditi’yi evden kovmak ister. Thapki oraya gelerek Shraddha’ya haddini bildirir ve Aditi’nin evde kalacağını söyler. Kosi Vaani’ye parası olduğu için yalakalık yapıyordur. Sankara Vaani’nin ev halkına dağıttığı hediyeleri yakmak ister. Onu yakalayan Kosi Vaani ile iyi geçinmesini ister.

aşk bir rüya 21 haziran özeti

Bihaan’ın Vaani’yle evlenmesi Sankara’yı deliye döndürmüştür. Tam Bihaan’a sahip olacağını düşünürken resmen biri gelip onu elinden almıştır. Vaani’nin canını almak isteyerek kendi kafasında planlar kurar. Diğer yandan Aditi ve Dhruv ilişkisi gelişmeler göstermiştir. Dhruv Aditi’ye hediye verirken Shraddha onları görür ve deliye döner. ailenin dönmesinin şerefine havai fişekler patlatılacaktır. Sankara havai fişeklerin yapısını bozar.

aşk bir rüya 122. bölüm özeti

Vaani bahçeye doğru yönelirken Sankara havai fişekleri ateşler. Havai fişek tam Vaani’ye isabet edecekken Bihaan bir hamle yaparak onu kurtarır. İkili arasında duygusal anlar yaşanır. Thapki eskiyi hatırlayıp ağlamaya başlar. Sankara bu duygusal ve romantik ortamı görünce çok sinirlenir. Yaptığı plan ters tepmiştir. Kosi bu işte bir iş olduğunu anlayarak Sankara’yı tekrar uyarır.

aşk bir rüya 21 haziran özeti 3. kısım

Dadi tüm gerçekleri biliyor ama Kosi’nin tehditleri ışığında aileye söylemiyordur. Bu durumdan rahatsız olur ve olan biteni anlatmak için Vasundara’yı aramaya başlar. Kosi onu görür ve ölümle tehdit ederek ağzını sıkı tutması ister. Diğer yandan Dhruv ve Thapki’nin planı adım adım işliyordur. Planın yeni aşaması ışığında Dhruv Kosi’ye bir yazı verir. Kosi kağıtta Vaani ile Bihaan’ın evlenmesi sonucunda 2 katı para alacağı yazısını okuyunca mutluluktan deliye döner. Paragöz Kosi bu durumdan Naman’a ve Sankara’ya bahsetmez.

aşk bir rüya 122. bölüm 4. kısım

Shraddha’nın psikolojisi alt üst olmuştur. Dhruv ve Aditi’nin ilişkisi Shraddha’yı çok üzüyordur. Artık tek çarenin intihar olacağını düşünüyordur. Açıkçası Shraddha sahte intihar girişimiyle göz boyamak istiyor da olabilir, bu konu hakkında net bir durum görünmüyor. Shraddha tam kendini asacakken Dhruv gelir ve onu kurtarır. Aditi uzaktan uzağa onları izliyordur. Shraddha Dhruv’dan Aditi ile olan yakınlığını bozmasını ister. Aşk Bir Rüya 21 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 122. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir