aşk bir rüya 20 haziran fragmanı

Aşk Bir Rüya 121. Bölüm Özeti 20 Haziran 2020

Burak 31 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde Bihaan, Vaani’nin Thapki olduğunu ispatlamaya çalışmaya devam ederken Dhruv ve Thapki sürekli birbirlerine moral vererek kendilerini açığa vermemeye özen göstermişti. Bihaan son bir umut gerçek Vaani Obereo’nun resmini gösterse de Thapki işin içinden sıyrılmayı başarmıştı. Aşk Bir Rüya 20 haziran özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 121. Bölüm Özeti

Ailedeki herkes ay tutulmasını izlemek için bahçeye inerler. Onları gören Shraddha bir plan yapar ve gecelerini zehir etmek ister. Fanın karşısına toz biberi koyarak fanı çalıştırır. Pandey ailesi gözlerini temizlemeye çalışırken ay tutulması gerçekleşir ve kimse göremez. Shraddha gülümserken Vaani (Thapki) olaya el atar ve su hortumunu açarak herkesin yüzüne tutar. O sırada Vaani toz biberin paketini bulur ve yanına alır.

aşk bir rüya 20 haziran özeti

Vasundara Vaani’nin elinde paketi görünce sen gerçek Thapki değilsin! Gerçek olsan ailene bunu yapmazdın diyerek şamarı yapıştırır. Vaani resmen Shraddha’nın hatasını üzerine almıştır. Shraddha daha sonra Vaani’nin yanına gelerek neden suçu üstlendiğini sorar. Thapki ise seninle Kosi’nin arasının bozulmasını istemedim diyerek karşılık verir. Dhruv planını devreye sokmak ister. Shraddha’ya kendi adına olan kağıtları vererek Kosi’ye imzalatmasını ister.

Bihaan Thapki’yi kaybetmenin acısını yaşıyordur. Vaani’nin Thapki olmadığını yavaş yavaş kabullenmeye başlamıştır. O sırada Thapki odaya gelir. Bihaan o sinirle Thapki’ye bağğırır ve evi terk etmesini ister. Kosi sesleri duyunca koşarak yukarı çıkar. Vaani’nin ev için verdiği teklifi düşünerek Bihaan’ı sakinleştirmeye çalışır. Bihaan’ı Sankara odaya götürerek karısıymış gibi davranır. Bihaan iyice sinirlenir ve Sankara’ya sert çıkar.

aşk bir rüya 121. bölüm özeti

Shraddha Dhruv’un ona verdiği kağıtları Kosi’ye imzalatmayı başarır. Dhruv imzalanmış kağıtları görünce gülümsemeye başlar. Sabah herkes normal hayatına devam ederken Dhruv aşağıya iner ve ev artık resmi olarak benim der. Herkes şok olur. Dhruv, Balvender ailesi ve Bihaan’dan evi terk etmelerini ister.

Kosi ve ailesi sinirli bir şekilde evi terk ederken polisler oraya gelir. Kosi’nin otelinde hukuksuz bazı olaylardan dolayı geldiklerini belirtirler. Kosi ise otelin kendi üstüne olmadığını Vasu’nun üzerine yaptıklarını söyler. Gerçekten de otel Vasu’nun üzerine çıkar. Müfettiş Bau Ji ve Vasu’yu sorgulamak için hapse götürüyordur. Bütün Pandey ailesi karşı çıkınca tüm aileyi hapse atarlar.

Thapki bu duruma çok endişelenir ve düşünmeye başlar. Hapishaneye giderek bu işten kurtulmanın tek yolu var der. Herkes şaşkın şaşkın bakarken Bihaan ve ben evlenirsek siz kurtulursunuz der. Bihaan kesin bir dille bunu reddetse de Thapki tek çarenin bu olduğunu söyler. Bihaan söz konusu aile olunca mecburen kabul eder.

aşk bir rüya 20 haziran fragmanı

Dhruv çok şaşırır ve Thapki’yi kenara çekerek Bihaan ile evlenmesinin yanlış olduğunu söyler. Thapki’nin ise bir planı vardır. Dhruv bu planı duyunca gülümser. Bu durumdan rahatsız olan bir diğer isim Sankara’dır ve çok sinirlidir. Thapki ve Bihaan evlenirken sinsi sinsi bakıyordur. İkili nikahlarını kıyarlar. Tüm aile hapisten kurtulur. Aşk Bir Rüya 20 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 121. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 121. Bölüm Özeti 20 Haziran 2020” üzerine 1 yorum

  1. Asi dedi ki:

    Kimse yorum yapmiyor artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.