aşk bir rüya 18 haziran 3. kısım

Aşk Bir Rüya 119. Bölüm Özeti 18 Haziran 2020 Aditi ve Dhruv Geldi

furkan 25 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde Thapki, Kosi ve Shraddha’yı birbirine düşürmeye çalışsa da başarılı olamamıştı. Bihaan hala onun Thapki olduğundan vazgeçmemiş ve son sahnede ona düğün videolarını izletmişti. Thapki duygulanırken intikamını hatırlayıp ağlamamaya çalışmıştı. Aşk Bir Rüya 18 Haziran Özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 119. Bölüm Özeti

Thapki odada kara kara düşünürken gitmek ister. Tam evden ayrılacakken Bihaan’ın telefonla konuştuğunu görüp gizlenerek onu dinlemeye çalışır. Bihaan, Thapki’nin babasının evine gidip konuşacağım deyince Thapki korkarak hemen evden ayrılır ve eski evlerinin önüne gelir. Bir müddet sonra Bihaan’da oraya gelir ve Thapki’nin arabasının orada olduğunu görür. Şimdi yakaladım seni diyerek içeri dalar. Bu sırada bir el Thapki’yi tutup karanlık bir yere çeker.

aşk bir rüya 18 haziran özeti

Bihaan eve gelip onu ararken Thapki karşı evde gizlenmiştir. Bir müddet sonra Bihaan ayrılınca Thapki gizlendiği yerden çıkar. Thapki’nin ardından Dhruv’da ortaya çıkar ve Bihaan’ın gittiğini söyler. Thapki Dhruv’a bakıp bugüne kadar bana destek olduğun için minnettarım der. Dhruv da kaza günü seni orada bulmam Tanrı’nın bir lutfudur diyerek mütevazilik yapar. Daha sonra Thapki’ye birkaç öğüt verir. Thapki, Dhruv’u dinledikten sonra Vaani kılığına girip Pandey ailesinin yanına gider.

aşk bir rüya 119. bölüm özeti

Thapki evdeyken Bihaan onu sıkıştırmaya başlar. Thapki şikayet edip beni sorgulamayın yoksa anlaşmayı bitiririm diyerek herkesi tehdit eder. Bihaan susup kapıyı açar. Kapıdan içeri Aditi girince Thapki çok duygulanıp ne yapacağını bilemez. Ancak tam o sırada Dhruv içeri girer. Thapki, Dhruv’u görünce kendisine hakim olur. Aile ise Dhruv’u görünce çok şaşırmıştır. Dhruv gelip duygusal bir konuşma yaparak Balvender’in ayağına dokunur ve herkesin gönlünü kazanır.

Bihaan, Aditi’ye dönüp Thapki’nin ailesinden biri olarak artık bu evde kalacaksın der. Aditi, Thapki’ye bakıp bu kim diye sorar. Bihaan o Thapki dese de Aditi bu imkansız çünkü gerçek Thapki beni gördüğünde hemen sarılırdı der. Thapki bir kere daha kendisini Vaani Obereo olarak tanıtır. Bu arada Dhruv, Dadi’nin yanına gider. Dadi, Dhruv’u görünce çok duygulanır ve her şeyin eskisi gibi olmasını istediğini söyler. Dhruv ona sarılıp zamanı geri alamayız diye espri yapar.

aşk bir rüya 18 haziran 3. kısım

Dhruv daha sonra Thapki ile konuşup ona moral verir. Thapki, Aditi’nin yanına gidip çaktırmadan Thapki hakkında sorular sorar. Aditi acı acı cevaplarken Thapki kendisini tutamayıp ağlamaya başlar. Tam o sırada Dhruv gelip ona intikamını hatırlatır ve onu sakinleştirir. Akşama doğru puja yapılırken Thapki, Bihaan ve Sankara’nın el ele puja yaptığını görüp kıskanır. Dhruv da Shraddha’nın yanına gidip seni terk edip yalnız bıraktığım için özür dilerim der. Shraddha benim için özel bir şeyler yaparsan seni affederim deyince Dhruv her şeyi göze alıp ailenin barışı için ne yapması gerektiğini düşünür.

Thapki ve Dhruv planlarını konuşurken Aditi oraya gelir. Thapki korksa da Aditi özür dileyerek birtakım evrakları verir ve Kosi bunları imzalamanızı istedi der. Dhruv kalemini Thapki’ye verir. Thapki imzayı atıp kalemi Aditi’ye verir. Aditi de kalemi iade etmek için gelirken evraklar elinden kayar. Hemen toplamak ister o sırada Dhruv ona yardımcı olur. Olanları gören Shraddha Aditi’ye gelip işini iyi yapamadığı için bağırır.

Dandiya zamanı geldiğinde Dhruv, Shraddha’nın yanına gelip ona bir kutu verir. Shraddha kutuyu açınca içinde altından yapılmış bir dandiya çıkar. Daha sonra Dhruv ile dandiya yapmayı kabul eder. Herkes dandiya yaparken Dhruv ve Aditi eşleşip mükemmel bir oyun sergiler. Shraddha onları kıskanırken Bihaan da Thapki’nin yanına gelir. Thapki utanırken Bihaan niçin utanıyorsun ben senin kocanım der.

aşk bir rüya 119. bölüm 4. kısım

Thapki sıkılıp oradan uzaklaşırken Dhruv onun yanına gelir. Thapki açıklamayı nasıl yapacağım diye düşünürken Dhruv’un aklına bir plan gelir. Dhruv, Thapki’ye bir oyun oynayacağız ve bu oyun sayesinde rahatça konuşma yapabileceksin diyerek oradan uzaklaşır. Thapki ise heyecanlı bir şekilde oyunu bekler. Aşk Bir Rüya 18 haziran özeti bu kadar.

Aşk Bir Rüya 119. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir