aşk bir rüya 118. bölüm özeti

Aşk Bir Rüya 118. Bölüm Özeti 17 Haziran 2020 Thapki’nin İntikamı

Burak 23 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde Thapki evden kovulmuş ve aradan iki yıl geçtikten sonra büyük bir iş kadını olarak geri dönmüştü. Aileye kendini farklı tanıtan Thapki ne kadar çabalasa da Bihaan’ı kandırmayı başaramamış onun şüphelerini dindirememişti. Son sahnede Thapki anılarını yad etmiş ve intikam yeminleri savurmuştu. Aşk Bir Rüya 17 haziran özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 118. Bölüm Özeti

Kosi konakta Thapki’nin fotoğraflarına baktığı için Preeti ve Suman’ı azarlarken bütün aile Vaani’nin Thapki olma ihtimalini tartışmaya başlar. Bu arada Vaani (Thapki) eve gelir. Bütün aile saygıyla onu karşılarken Vaani, Thapki de kim oluyor diyerek hedef şaşırtır. Kosi yalanlarla onu geçiştirirken Preeti, Thapki’nin üstüne su döküyor. Shraddha bunu görünce öfkeden deliye dönerek ona kızsa da Thaapki onu durduruyor. Bu arada Sankara odada Thapki’nin kıyafetlerini denemektedir.

aşk bir rüya 17 haziran özeti

Bihaan odada Sankara’yı görünce kızarak odadan kovar. Olanları gören Thapki, Bihaan odadan çıkınca içeri girer ve duygusal anlar yaşar. Derken Bihaan içeri girip onun ağzını aramaya başlar. Ancak Thapki hiçbir açık vermez. Buna rağmen Bihaan, Vaani’nin Thapki olduğundan caymaz. Kosi olanları görüp Bihaan’a kızar ve Vaani’ye imzalaması için dosyaları verir. Thapki kağıdı imzalarken imzasına T harfi ile başlayarak pot kırar. Hemen hatasını düzeltse de Shraddha her şeyi görmüş ve şüphelenmeye başlamıştır bile. Vaani evden ayrılacakken Bihaan onu durdurup Thapki’yi anma törenine katılmasını ister.

aşk bir rüya 118. bölüm özeti

Bihaan herkesi oradan kovup Thapki ile yalnız kalır. Thapki’nin eskiden kalma eşyalarını toplayıp yakmaya çalışır. Bihaan eğer Vaani, Thapki ise buna izin vermez diye düşünürken Vaani, biraz duraksadıktan sonra bütün kıyafetleri ateşe verir. Bihaan sulu gözlerle ona bakarken Thapki (Vaani), Bihaan’ın bebeğini öldürdüğünü hatırlayıp sertliğini korumaya çalışır. Bir müddet sonra bu duygusal ortam dağılır. Vaani asistanına işaret eder. Asistan gelip Kosi’ye çok değerli bir hediye verir. Daha sonra Shraddha’ya basit bir hediye vererek Shraddha’yı şok eder. Asistan Shraddha’ya döner ve ne bekliyordun? Kosi’nin hizmetkarına ne verebilirim ki? diyerek onu iyice kudurtur.

aşk bir rüya 17 haziran 3. kısım

Bir süre sonra Bihaan gelir ve ona içki içme teklifi eder. Vaani reddedince Bihaan tuzağıma düştün Thapki hiçbir zaman içki içmez diyerek onu şok eder. Vaani rahatlayarak buna inansan da inanmasan da ben Vaani Obereo’yum der. Thapki ayağı kalkıp kadehi doldurur ve tek seferde bitirir. Bihaan şok olurken Shraddha ise kendisine yapılan ayıbı düşünüp Vaani’ye kim olduğumu göstereceğim diyerek düşünmeye başlamıştır. Ertesi gün Kosi, Thapki’yi aramış ve onu akşam yemeği için davet etmiştir.

aşk bir rüya 118. bölüm 4. kısım

Thapki daveti kabul edip Kosi’den hediye olarak verdiği elbiseyi giymesini ister. Akşam olunca Kosi Thapki’nin ona aldığı elbiseyi giyerek gelir. Thapki bu elbise benim verdiğim değil! Benim verdiğim elbisenin sahtesi diyerek bağırmaya başlar. Kosi olanları anlamaya çalışırken Thapki, Shraddha’nın bir şeyler karıştırdığını söyleyip aralarına nifak sokar. Thapki’nin amacı aileyi yavaş yavaş kırıp bebeğinin intikamını almaktır. Kosi, Shradda’yı tokatlarken Shraddha duygusal bir konuşma yapıp Vaani’nin onları kırmaya çalıştığını söyler. Bu arada  Thapki onu duyup her şeyin ortaya çıkmasından korkar.

Kosi biraz düşünüp Shraddha’ya hak verir ve beraber Vaani’nin yanına gelirler. Otel ortaklığı hakkında konuştuktan sonra Vaani evine döner. Ertesi gün Kosi ve Bihaan gelip Vaani’nin kapısını tıklatır. Bu arada iki yıl önceki hamilelik raporuna bakan Thapki endişelenir ve apar topar belgeyi saklayarak kapıyı açar. Kosi onu yarın yapılacak kutlama için evinde davet edip gider.

aşk bir rüya 17 haziran 5. kısım

Thapki konağa geldiğinde Bihaan onu durdurur ve televizyonun yanına götürür. Bihaan televizyondan Thapki ile evlendiği gün çekilen videoları açar. Thapki çok duygusallaşır ancak kendisine hakim olarak ağlamaz. Bu arada Baba ve Dadi gelip Thapki hakkında övgülerde bulununca Thapki ağlama noktasına gelir. Daha sonra Bihaan, Dadi ve Babayı süzüp yaptığı her şeyi hatırlayarak üzülür. Aşk Bir Rüya 17 haziran özeti bu kadar.

Aşk Bir Rüya 118. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir