aşk bir rüya 117. bölüm 4. kısım

Aşk Bir Rüya 117. Bölüm Özeti 16 Haziran 2020 Thapki İş Kadını Oldu

Burak 21 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde Kosi, Thapki’yi tekrar oyuna getirmeyi başarmış ve iyice ailenin güvenini kazanmıştı. Kosi ne kadar güven kazanıyorsa Thapki de o kadar güven kaybediyordu. Aile artık Kosi ve Thapki çatışmasından bıkmış en son Bihaan Thapki’ye tokat atmıştı. Aşk Bir Rüya 16 haziran özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 117. Bölüm Özeti

Bihaan adeta ateş püskürterek Thapki’ye bağırmış ve onu evden kovmuştur. Thapki gerek tokatın acısı gerek Bihaan’ın ağır sözlerine dayanamayarak ağlar ve orayı terk eder. Dadi de her şeyin kendisi yüzünden olduğunu düşünüp ağlarken Kosi yanına gelip yalan söylemeseydin Bihaan ölecekti der ve pis pis sırıtır. Kosi oradan ayrılırken Thapki odasında bavulunu hazırlayıp, Bihaan’a bir not bırakıp ayrılır.

aşk bir rüya 16 haziran özeti

Thapki evden ayrıldığında Vasundara, Bau Ji’ye gelip Thapki’nin bizler için yaptığı bütün iyilikleri göz önünde bulundurursak onun böyle kötü şeyler yapmayacağından eminiz der. Bau Ji ona hak verir. Bunun üzerine Vasundara gidip onu eve getirmek ister. Ancak Bau Ji onu durdurup bu kararı Bihaan verdi ancak Bihaan bozar der ve ayrılır.

Bu arada Bihaan motoruna atlayıp Thpaki’nin peşinden gider. Thapki, ilerlerken Bihaan’ı görünce sevinir. Bihaan onun önünde diz çöküp her şey için özür dilerim artık sana güveniyorum der ve beraber eve dönelim diye ekler. Thapki çok sevinse de Bihaan’ın kendisine güvenmediğini söyler. Derken Thapki bir korna sesi duyup kendine gelir. Meğer her şey bir hayalmiş. Araba hiç durmadan Thapki’ye çarpıp yoluna devam eder. Thapki acı içinde yol kenarına düşüp sakatlanır.

aşk bir rüya 117. bölüm özeti

Aradan 2 yıl geçer. Evde her şey normale dönmüş rutin işler devam etmektedir. Evdeki söylentilere göre Thapki evden ayrıldığı gün ölmüş ve Sankara, Thapki’nin yerine Bihaan ile baş göz edilmiştir. Shraddha’nın anlatımlarına bakarak Dhruv’un kanalı kapatıp otel açtığını biliyoruz. Evde yeni açılan otel için ortak olan bir misafir için hazırlık yapılmaktadır.

Bihaan geceden sarhoş olup ahırda uyuyakalmıştır. Kosi’nin emriyle hizmetçiler onu uyandırır. Bihaan öfkeyle uyandığında Kosi onu sakinleştirip otelin önünde açılacak olan çay ocağı için imzan gerekli der. Bihaan imzayı atınca oradan ayrılır Bu arada evde Dadi hala Thapki’yi unutmamış ve bugüne kadar ölü gibi yaşamıştır. Bugün yine yemek yemeyip isyanına devam ederken Kosi gelip eğer bu oyunu bozarsan Bihaan’ı öldürürüm der. Dadi ağlayarak Thapki’nin fotoğrafına bakar ve beni artık kimse anlamıyor deyip ağlamaya başlar.

aşk bir rüya 16 haziran 3. kısım

Akşam olunca evdeki hazırlıklar son bulmuş ve birkaç adam gelerek büyük işler başaran ünlü girişimci olan Vaani Obereoi’yi tanıtırlar. Adamlar Vaani Oberoi ismini duymuş olmalısınız deyince herkes saygıyla evet deyip onu beklerler. Tahmin edebileceğimiz gibi Vaani, Thapki’nin ta kendisidir. Yıllar içinde kılık değiştirmiş ve çok zengin olmuştur.

Derken Thapki eve gelmiştir. Dadi adeta onun geldiğini hissedip ayağı kalkar. Dadi hızla onu görmek için geldiğinde elektrikler kesilir. Dadi, Thapki diye bağırırken ışıklar açılır ve herkes Thapki’yi görüp şoka girer. Thapki Sankara ile Bihaan’ın evlendirileceğini duymuş ve ikisini bizzat nişanlayıp işlerini halledip oradan ayrılmıştır.

aşk bir rüya 117. bölüm 4. kısım

Thapki evden ayrıldığında ailenin kafasında soru işaretleri kalır. Bau Ji, Kosi’ye bu kadın Thapki’nin ta kendisi der. Ancak Kosi, Thapki evden ayrıldı ve çoktan öldü böyle bir şey olamaz derken Bihaan onları duyar. Bihaan bir sopa alıp Thapki’nin bulunduğu arabanın önüne geçerek arabanın camlarını kırmaya başlar. Sekreter onu uyarsa da Bihaan, Thapki’ye biliyorum sensin benim yüreğimi asla kandıramazsın der. Thapki ise bu hırçınlığa devam edersen sonuçlarına katlanırsın diyerek uzaklaşır.

aşk bir rüya 16 haziran 5. kısım

Bihaan, Thapki’nin ardından bakarken geçmişi hatırlar ve onun ölmediğine olan inancı tekrar alevlenir. Bu arada Thapki otele gelmiş ve kekelemeye başlamıştır Thapki endişe içindeyken asistanı yanına gelir. Thapki eğer aile önünde kekelersem benim kim olduğumu anlarlar der. Asistan ise rahat olun konuşma pratiklerinizi hatırlayıp uygulayın der. Thapki kalkıp uzaklaşır. Asistanı peşinden giderken onu durdurup yalnız kalacağım der.

Thapki iki yıl önce kendisine araba çarpan yere gelmiş ve burada her şey değişti. Burada bebeğimi kaybettim diye düşünüp öfkelenmiştir. Daha sonra arkasını dönüp Bihaan. senin yüzünden bebeğimi kaybettim bunun bedelini çok ağır ödeyeceksin! Diye haykırır. Konakta ise Kosi yıllar önce Thapki’nin mektubunu sakladığım için bugün böyle mutluyum diyerek sırıtır. Aşk Bir Rüya 16 haziran özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 117. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir