aşk bir rüya 116. bölüm 3. kısım

Aşk Bir Rüya 116. Bölüm Özeti 15 Haziran 2020 Thapki Hamile!

Burak 20 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinde Thapki ve Shraddha el birliği yapmış ve bir plan uygulamıştı. Plana göre Kosi ve Naman korkutulup evden ayrılmlarını sağlamaktı. Plan Shraddha’nın Kosi’yi kokudan tir tir titretmesiyle işe yaramış ve Kosi ayrılma kararı almıştı. Aşk Bir Rüya 15 haziran özeti sizlerle…

Aşk Bir Rüya 116. Bölüm Özeti

Ertesi sabah kendini hasta hisseden Thapki doktora gidince şok bir gerçeği öğrenir. Thapki hamiledir. Thapki hemen eve gelip bunu Bihaan’a anlatmak istese de bir türlü fırsat bulamaz. Bu arada Kosi korkudan bu evde kalınmayacağını anlamış ve Naman ile Sankara’nın yanına gelip onlarla konuşup konağı terk etmiştir. Kosi evden ayrılırken Shraddha kilerde saklanmıştır. Shraddha otururken güzellik merkezine gitme hayaline kapılır.

Aşk Bir Rüya 15 Haziran özeti

Kosi ve tayfası konaktan ayrılmış geziyorken Sankara, Shraddha’nın kuaföre girdiğini görüp durumu diğerlerin anlatır. Kosi her şeyin bir oyun olduğunu anlayıp konağa geri dönme kararı alır. Konakta ise Thapki puja hazırlığı yapmış ve bütün aileye katılması için ricada bulunmuştur. Thapki çok güzel şeyler anlatacağım hepinizi orada görmek isterim der. Puja zamanı gelip aile toplandığında Kosi ve tayfası eve gelirler. Kosi hepinize müjde diyerek Shraddha’yı gösterir.

aşk bir rüya 116. bölüm özeti

Kosi, Shraddha’yı öne çıkarıp bizim evden gitmemiz için kendi mezarını kazıp ölmüş numarası yaptı ancak biz bunun planını ortaya çıkardık der. Gözler Shraddha’ya dönünce Shraddha her şeyi anlatıp Thapki’yi açığa verir. Vasundara ve Bihaan şok olurken Thapki her şeyi itiraf eder. Bihaan bunları duyunca adeta yıkılır ve Thaki’yi, Kosi’ye anne dediği için yalancılıkla itham eder.

Bütün aile Kosi’ye inanırken Thapki yalnız kalmıştır. Ailede bir tek Vasundara onu destekler. Bu arada Kosi gelip aile ile beraber eğlenmek istediğini ve her şeyi kendilerinin ısmarlayacağını söyler. Bihaan sevinirken Kosi, siz gelmeyin Thapki ve sen romantik bir gece geçirmelisiniz bu yüzden size bir masa ayarladım der. Bihaan, Thapki’ye dönüp şüphe ettiğin insanlar bunlar mı diyerek dalga geçer. Tam o esnada Naman masada yanan mumu gösterip bu mum eridiğinde Thapki ve Bihaan havaya uçacak deyip Kosi’yle sırıtırlar.

aşk bir rüya 15 haziran 2. kısım

Evde ise Dadi kendine gelmiş ve ayaklanmış ardından Thapki’yi çağırmıştır. Thapki onun bu halini görünce çok sevinirken Dadi, Kosi ve tayfasıyla ilgili bütün doğruları Bihaan ve sana anlatmam gerek der. Thapki koşup Bihaan’ı çağırmak ister ancak Bihaan onun konuşmasına müsaade etmeyip onu dansa kaldırır. İkili hunharca dans ederken süreleri dolmakta, mum erimektedir.

Dans bittiğinde Thapki, Bihaan’ı süzüp hamilelikle alakalı konuşmak ister. Ancak Kosi oraya gelip bir bahaneyle Thapki’yi yanına çağırır. Thapki, Bihaan’ın yanından uzaklaşırken Kosi ona masadaki mumda bomba var birazdan Bihaan ölecek der. Thapki bunu duyunca çok korkup hemen Bihaan’ın yanına koşar ve mumu söndürüp durumu Bihaan’a anlatır. Thapki konuşurken bütün aile gelmiş ve onun sözlerini duymuştur.

aşk bir rüya 116. bölüm 3. kısım

Aile şok olurken Bihaan öfkeden kudurup çakmağı çıkarır ve mumu tutuşturur. Herkes korku içinde muma bakarken bir patlama olmaz. Thapki ve oradakiler şaşırırken Kosi’nin bulunduğu yerden patlama sesi duyulur. Aile endişe içinde oraya gittiğinde Kosi yalanlarına başlar. Kosi, bu mum bana Thapki tarafından verildi deyip onu zan altında bırakır. Herkes aşağılayıcı gözlerle Thapki’ye bakarken Thapki bütün bunların bir aldatmaca olduğunu söyler. Ancak Kosi işini garantiye almış ve acıtasyon yaparak yürekleri kazanmıştır. Kosi’nin bu harika planı işe yaramış ve Thapki iyice gözden düşmüştür.

aşk bir rüya 15 haziran 4. kısım

Bihaan öfkeyle madem Kosi benim canına kast ediyor bunu kanıtla diyerek ona tepki gösterir. Thapki’nin aklına birden Dadi gelir ve bütün aileyi Dadi’nin yanına götürür. Ancak ne hikmetse Dadi bütün gerçekleri saklayıp Thapki’nin suçsuzluğunu kanıtlamaz. Bihaan, Dadi’nin de Thapki’nin arkasında durmadığını söyleyip Thapki’ye öfkeyle bir sille atar. Thapki göz yaşlarına hakim olamaz. Aşk Bir Rüya 15 haziran özeti bu kadar arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 116. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 116. Bölüm Özeti 15 Haziran 2020 Thapki Hamile!” üzerine 1 yorum

  1. melek dedi ki:

    shada keshge tapkiyi ele vermeseydin bununla gozumuzden dushdun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir