Aşk Bir Rüya 115. Bölüm Özeti 14 Haziran 2020 Thapki’nin Yeni Planı

furkan 19 May 2020 Analiz SAK  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde Kosi, Bihaan’ı zehirlemiş Thapki ise Bihaan’ı hastaneye yetiştirerek hayatını kurtarmıştı. Eve polisler gelmiş ve her şeyin Makhanlal tarafından itiraf edildiğini söyleyip Kosi’nin suçsuz olduğunu belirtmiştir. Bihaan da Kosi benim annem bana zarar vermez demiş ve kimse Thapki’ye inanmamıştır. Aşk Bir Rüya 14 Haziran Özeti sizlerle…

Aşk Bir Rüya 115. Bölüm Özeti

Thapki, Kosi’nin suçlu olduğunu kimseye inandıramamanın verdiği acıyla Kosi’nin hareketlerini gizli gizli izlemeye başlar. Ancak evin içinde şüpheli bir hareketini yakalayamaz. Yatma zamanı geldiğinde Kosi, Bihaan’ın yanına gelerek bu gece seninle uyumak istiyorum dese de Bihaan onu dinlemez ve odasından çıkarır. Bu arada Thapki içeri girer.

Bihaan ve Thapki bir anda yatağın üstüne yuvarlanırlar. İkili birbirlerine bakarken Bihaan, Thapki’yi sırtalıyıp odasına götürür ve duygusal bir gece yaşarlar. Sabah olunca Sankara, Bihaan’la biraz olsun göz göze gelebilmek için ona içecek götürür. Ancak kapıyı açtığında Thapki ile koyun koyuna yattığını görür ve orayı terk eder.

Sankara hızla uzaklaşırken Kosi onu fark eder ve peşine takılır. Kosi, Sankarayı durdurup onlara hizmet etmemen konusunda seni çok uyardım böyle devam etme dese de Sankara’nın aldırış etmediğini görür. Neler olduğunu sorunca Sanakara, Bihaan ile Thapki sarmaş dolaş yatıyorlardı der.

Tam o sırada Thapki gelir ve Bihaan benim kocam istediğim gibi yatarım der. Kosi onu susturup John’u bana düşman ettin sen hiç konuşma der. Thapki de İngiltere’de çok iyi hekimler tanıyorum onu iyi edecekler dese de Kosi o bana düşman oldu bir daha asla geri dönmez bunun acısını senden çıkaracağıma emin olabilirsin diyerek tehditler savurur.

Kosi, Bihaan’ın tıraş olduğunu fark edip bir plan yapar. Planı şöyledir. Tıraş olurken kesilen bölgelere sürülen ilaca zehir koyup Bihaan’ı zehirleyecektir. Planını uygulamak için harekete geçer ve usturayı alıp Bihaan’ı tıraş eder. Ancak Thapki kremde bir farklılık olduğunu görüp durumu anlar ve hızla Kosi’nin yanına doğru koşar. Kosi ise Bihaan’ın yüzünü kesmiştir ve kremi uygulamak üzeredir. Thapki tam zamanında yetişip kremi alır ancak kremde bir farklılık göremez. Thapki, Bihaan’ın gözünde küçülürken Kosi, Thapki’yi saf dışı ettiği için mutludur.

Aşk Bir Rüya 14 haziran özeti devam ediyor

Thapki oyuna geldiğini anlayıp öfkeyle uzaklaşırken Bihaan peşinden gidip onunla konuşur. Bihaan tatlı diliyle Thapki’nin kalbini fethedip onu rahatlatırken Shraddha kremi alıp Naman ve Kosi’nin yanına gelir. İkili sohbet halindeyken elinde kremle gelen Shraddha’yı görüp sessizliğe bürünürler. Shraddha ise Thapki’nin söylediği her şey doğruymuş demek diyerek bu konuyu herkese anlatacağını söyler ve onları tehdit eder.

Kosi, Shraddha’nın şantajcı tavrından yola çıkarak konuşmaman için ne talep ediyorsun diye sorar. Shraddha da birçok değerli takı istiyorum der. Kosi hiç bozulmadan Naman’a takıları getirmesini söyler. Naman denileni yapar ve ona takı kutusunu verir. Shraddha kutuyu aldığında ağzı kulaklarına varır ve oradan uzaklaşır.

Naman, Kosi’ye bu kadar takıyı kaybetmemiz ne kadar doğru diyerek tepki gösterse de Kosi şimdilik bir şey olmaz der. Bu arada Shraddha odadan ayrılır ayrılmaz Vasundara’ya telefon açıp Kosi hakkında konuşmak istiyorum der. O sırada odasında sessizlik hakim olan Kosi onu duyar ve öfkeyle arkasından yanaşıp sert bir şamar atarak onu yere serer.

Yere yığılan Shraddha öfkeyle belinden bıçağını çıkartıp Kosi’ye doğru savurur. Kosi bir hamle yaparak bu darbeden kurtulur ancak bir kaza olur ve Shraddha bıçaklanır. Naman korkarak ölmüş bu der. Kosi ise seri katiller gibi onu sardırıp bahçeye gömer. Thapki olanları görmüştür ve Kosi ile Naman ayrılır ayrılmaz toprağı açıp Shraddha’yı çıkarır. Shraddha, az kalsın boğuluyordum biraz erken gelseydin ne olurdu der. Belli ki bütün olanlar Thapki ve Shraddha tarafından kurulmuş bir plandır. Thapki plana uyduğu için Shraddha’ya minnet eder ve ayrılır.

Naman ve Kosi bahçeden uzaklaşırken Naman, Shraddha’nın beyazlar içinde elinde mumla dolaştığını görüp çok korkar ve hemen Kosi’ye sokulur. Kosi’ye Shraddha’yı gördün mü diye sorar. Kosi hayır der. Kosi, sen çok yorgunsun bu yüzden hayal görüyorsun herhalde der ve ikili oradan uzaklaşır. Evde Thapki’nin Kosi’ye anne diye hitap etmeye başlaması Kosi’yi şüphelendirirken Naman’ın Thapki üstünlüğümüzü kabul etti demesiyle rahatlar.

Naman ve Kosi, Shraddha’nın mezarını kontrol etmek isterler. Durumu anlayan Thapki oyunlarının bozulmaması için onların karşısına geçip onları lafa tutar. Bu arada Shraddha koşup mezara atlar. İkili mezarı kontrol edip Shraddha’yı içinde görünce öldüğüne kesinlikle emin olurlar. Ancak bir müddet sonra evde otururken Shraddha onların karşısına gelince ikili korkar. Tam o sırada Thapki elektriği keser. Kosi ve Naman karanlıkta kalarak korkudan bembeyaz olurlar.

aşk bir rüya 14 haziran

Naman, karanlık beni çok ürkütüyor bu gece Bihaan ile uyuyacağım der. Kosi’de ona katılıp ben de Thapki ile uyuyacağım deyip Thapki’nin yanına gelir. Thapki onu odasına götürdüğünde Kosi’yi Shraddha karşılar. Kosi korkarak Thapki’ye onu görüyor musun diye sorar. Thapki ne saçmalıyorsun bir şey göremiyorum deyince Kosi iyice korkar. Shraddha’da boş durmayıp onun üstüne gelince Kosi korkudan tir tir titrer. Aşk Bir Rüya 14 Haziran Özeti bu kadar arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 115. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.