Aşk Bir Rüya 114. Bölüm Özeti 13 Haziran 2020 Bihaan Ölüyor mu?

Burak 16 May 2020 Analizler  0

Son yarışı da kaybeden Thapki evi terk edecekleri için çok üzgündür. Kosi Thapki’ye Visarjan festivalinden sonra evi terk etmesini söyler. Visarjan için tapınağa giderler. Gelenekler ışığında Thapki Ganesh Ji idolünü suya atacaktır. Ritüeller yapıldıktan sonra Bihaan ve Thapki idolün yanında fotoğraf çekilirler. Kosi ise Thapki’nin odasından aldığı kanıtlarla dolu hafıza kartını idolün üstüne yapıştırmıştır. Aşk Bir Rüya 13 haziran özeti devam ediyor.

Aşk Bir Rüya 114. Bölüm Özeti

Thapki fotoğraf çekildikten sonra idolü suya atar. Kosi ise ses kaydının bulunduğu hafıza kartının suda imha olacağını düşünerek gülümser. Thapki ağlıyordur onu gören Bihaan da bu duruma çok üzülüyordur. Eve dönerler. Thapki çantasını toplamak için odasına gider. Bihaan onun odasına gelerek Kosi’ye güvenmedin ve şimdi gidiyorsun, mutlu musun? diye sorar.

Thapki Bihaan’a Kosi’nin gerçeklerini görmedin, onlar senin kötülüğünü istiyorlar deyince Bihaan Thapki’yi kolundan tutarak dışarı çıkarır. Thapki’nin bu halini gören Bau Ji ve Vasundara onunla gitmek isterler. Thapki ise burada durup Bihaan’a göz kulak olmalarını ister. Herkes ağlıyordur. Bihaan da ağlayarak yukarıya çıkar. Thapki ise hüzün dolu bir şekilde evi terk ediyordur.

Tam kapıdan çıkarken Bihaan ile çekildikleri son fotoğrafa bakar. İdolün ayağındaki hafıza kartını fark eder ve onu attığı suya doğru koşar. Suya atlayarak hafıza kartını çıkarır. O sırada Kosi ve Naman artık bir engel kalmadığını, acilen böbrek naklinin gerçekleştirilmesini söyler. Sankara onları duyar ve şok olur. Thapki koşarak eve gelir. Onu Kosi ve Naman karşılar. Onlara hafıza kartını göstererek şimdi bittiniz der.

O sırada Bihaan hastaneye doğru gidiyordur. Kosi Thapki’ye geç kaldın deyince Thapki çok korkar ve hemen Bihaan’ı arar. Bihaan yolda giderken baygın bir adam görür ve ona yardımcı olmak için motosikletini kenara çeker. Tam adamla ilgilenecekken kafasına bir darbe alarak bayılır. Naman’ın adamları onu bayıltmıştır. Kosi kanıtı ele geçirene kadar Thapki’nin evde olmasını ister. Adamlar Bihaan’ı bağlayarak Naman’a bir video yollarlar. Kosi o videoyu Thapki’ye göstererek o hafıza kartını bana vermezsen Bihaan ölecek der. Thapki’ye süre tanır.

Biraz zaman geçtikten sonra Thapki Kosi’nin yanına gelerek hafıza kartını verir ve Bihaan’ın durumunu sorar. Kosi ise hafıza kartını kırarak sen gerçekten bana güvendin mi? Birazdan Jonh için hayatını ve böbreğini feda edecek diyerek gülmeye başlar. Thapki bir sürprizi olduğunu söyleyerek John’u çağırır. Kosi ve Naman John’u karşılarında görünce şok olurlar. John artık benim Kosi adında bir annem yok diyerek onlara kan kusar. Naman açıklamak istese de John onu dinlemez ve ben Londra’ya gidiyorum diyerek çantasını toplamaya gider.

Naman ve Kosi ağlıyorlardır. Thapki ise onları teselli etmeye çalışır ve tanıdığı doktorlar olduğunu söyler. Kosi Thapki’yi kolundan tutarak Bihaan’ın yanına götürür. Onu senin gözlerinin önünde öldüreceğim der. İğneyle onu zehirler. 30 dakika içinde Bihaan ölecek kurtarabiliyorsan kurtar der ve orayı terk eder. Thapki Bihaan’ı tekerlekli sandalyeye koyarak hastaneye götürür. Doktor tam zamanında yetiştirdiğini söyleyerek Bihaan’ı kurtarır.

Thapki Bihaan’ı alarak eve getirir. Herkes ona ne olduğunu sorar. Thapki ise gerçek ailesi onu zehirledi der ve böbrek nakli olayını da anlatır. Bau Ji ve Vasundara şok olurlar. O sırada eve polisler gelir. Komiser, Bihaan’ı zehirleyen kişinin Pandey ailesinin düşmanı Makhanlal olduğunu söyler. Thapki ise hayır o değil ben gözümle gördüm Kosi zehirledi der. Komiser, Makhanlal polis şubesine gelerek suçunu itiraf etti der. Thapki şok olur.

Polisler evi terk edince Kosi ağlayarak duygusal şantaj yapar. Bihaan Kosi’nin annesi olduğunu söyleyerek neden bana zarar versin diye sorar. Thapki’ye inanmıyordur. Kosi’ye dönerek senden şüphe etmiyorum ağlamana gerek yok der. Aşk Bir Rüya 13 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 114. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 114. Bölüm Özeti 13 Haziran 2020 Bihaan Ölüyor mu?” üzerine 2 yorum

  1. Türkmen dedi ki:

    Kanal 7 ekibi lütfen Aşk bir rüya dizisini 21;30da izlersek çok mutlu olurdum

  2. Türk dedi ki:

    Aşk bir ruya dizisini 21:30da izlemek istiyurum lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir