Aşk Bir Rüya 113. Bölüm Özeti 12 Haziran Sankara ve Bihaan’ın Dansı

Burak 15 May 2020 Analizler  0

Bihaan’ı kazanma yarışı her iki tarafta da devam ediyordur. Thapki yarışmanın başlamasına 10 dakika kala Bihaan’ın motosikletine binerek bir yere gider. Yarışmanın başlamasına 2 dakika kalmıştır. Thapki geri döner ve Pandey ailesi için kaşık getirdiğini söyler. Yarışmanın ilk turu başlar ve Thapki galip gelir. Aşk Bir Rüya 12 haziran özeti devam ediyor.

Aşk Bir Rüya 113. Bölüm Özeti

Pandey ailesi 1-0 öne geçerken sunucu onları tebrik eder. Yarışmanın 2. kısmının dans yarışması olduğunu açıklar. Thapki’nin eşi karşı takımda olduğu için bu yarışta tek başınadır. Vasundara bu aşamayı kaybedeceklerini düşünerek endişelenir. Aileler eve dönerler. Thapki, Suman ve Preeti’ye dans taktikleri vererek onları çalıştırıyordur. Bihaan ve diğerleri de başka bir odada prova yapıyorlardır. Thapki oraya gelir ve Bihaan’ın Sankara ile dans ettiğini görür. Sankara’nın eli yaralanır ve Bihaan bakmak ister.

Kosi Thapki’nin kıskandığını fark eder. Bihaan kapının köşesinde onları izlediğini görünce Sankara’nın elini hızla bırakır. Sankara ve Kosi şeytanca gülümsemeye başlarlar. Ertesi gün olur ve yarışma için aileler toplanırlar. Jaiswal ailesi Pandey ailesinin hazırlandığı müzikle dans etmeye başlayınca Thapki ve Vasundara şok olur. Vasundara Kosi’ye gidip hesap sormak isterken Thapki onu durdurur ve her planına karşı koyup Bihaan’ı geri almalıyız der.

Dans yarışmasında sıra Pandey ailesine gelir Vasundara Thapki’ye dönerek şimdi ne yapacaklarını sorar. Thapki ise tanrıya güvenerek doğaçlama dans edeceklerini söyler. Muhteşem bir şekilde dans etmeye başlarlar. Kosi güzel dans ettiklerini görünce sinirlenir ama bir planı vardır. Pandey ailesinin dans ettiği yerin tahtaları çatırdamaya başlar. Preeti ve Ashwin yere düşerler. Kosi tahtaların vidalarını gevşetmiştir. Herkes şok olur.

Sunucu ise bu elzem durumu değerlendireceklerini söylerler. Aralarında konuşarak Pandey ailesinin çok güzel dans ettiklerini ama kurallar dolayısıyla Jaiswal ailesinin galip ilan edildiğini söyler. Kosi Thapki’ye bakarak gülümser. Durum 1-1 olmuştur. Ertesi gün oynanacak oyunun galibi yarışmayı kazanacaktır.

Thapki Kosi ve Naman’ın bulunduğu yere kayıt cihazı yerleştirir ve tüm planlarını kaydeder. Tam odasında dinleyecekken elektrikler kesilir. Thapki aşağıya inerken Kosi kanıtların Thapki’de olduğunu fark etmiş karanlıkta imha etmiştir. Kosi şartelleri geri açar. Thapki odasına çıkınca hafıza kartını göremez ve Kosi’nin işi olduğunu anlar. Aşağıya inerek ona hesap sorar.

Thapki odaya gelir. Sankara kocası Bihaanmış gibi sindoor yapıyordur. Ona Bihaan’ın adını neden yazdığını sorar. Sankara o benim kocam deyince Thapki şok olur. Sankara evlenmeseler de onu kalbinden kocası ilan ettiğini söyler. Thapki sinirden küplere binmiştir. Bihaan’ın yanına giderek Sankara’nın onu kocası olarak gördüğünü söyler. Bihaan ise Kosi ve Naman bitti şimdi sıra Sankara’ya mı geldi? diyerek iftira attığını ima eder.

Shraddha eve dönmüştür. John’a yarışma için başarılar dilerken John onun karşı tarafta olduğunu söyler. Shraddha iki ailenin de burada kalmasını istiyorum, seni kaybetmek istemiyorum der. Yarışma günü gelmiştir. Sunucu yarışmayı tanıtmaya başlar. Parvati, Siddhi ve Ganesh ji idollerini getirir. Onları evin içinde karışık yerlere saklar. Ailelerden idolleri bulmalarını ister. O sırada Kosi sunucunun yanındaki adama rüşvet vererek idöllerin yerini öğrenir. İdoller dolaptadır. Pandey ailesinin bulamaması için Kosi dolabı kitler.

Pandey ailesi doğru idolü arıyorlardır. Preeti kilitli bir dolap görünce Thapki’yi çağırır. Thapki tokasıyla kilidi açmayı başarır. İdolü alıp salona inerken Kosi Thapki’yi düşürerek idolü ele geçirir.Thapki Kosi’nin hile yaptığını söyleyeceğini dile getirir. Kosi eğer bunu söylersen idolü kırar ve senin üzerine atarım der. İdolü Kosi aşağıya indirir ve galip ilan edilir. Vasundara başta olmak üzere tüm Pandey ailesi çok üzgündür.

Naman yarışmayı kazandıklarını ve Thapki’nin evi terk etmesi gerektiğini söyler. Thapki ise ağlıyordur. Bihaan ile göz göze gelirler. Bihaan da içten içe üzgündür. Kosi bu krizi fırsata çevirerek Bihaan’ın güvenini 2’ye katlamak için Thapki’den Visarjan festivaline kadar daha kalmasını söyler. Bihaan bu karara az da olsa sevinir ve annesinin onun iyiliğini istediğini düşünür. Vasundara da çok üzgündür. Thapki ve Vasundara sarılarak ağlamaya başlar. Aşk Bir Rüya 12 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 113. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.