Aşk Bir Rüya 112. Bölüm Özeti 11 Haziran 2020 Dadi Felç Oldu

Burak 14 May 2020 Analizler  0

Kanal 7’nin sevilen dizisi Aşk bir Rüya özetleri kaldığımız yerden devam ediyor. Vasundara diyasları yakmadan önce Thapki’ye birkaç ot vererek arka depoya götürmesini ister. O sırada Kosi’nin aklına Dadi gelir. Thapki giderse Dadi’yi bulacaktır. Otları götürme işini kendisi alır. Depoya inerken otları gören keçi onu takip etmeye başlar. Kosi otları depoya bırakırken Dadi’ye döner ve yakında seni de öldüreceğim diyerek oradan ayrılır. O sırada keçi oraya girerek otları yer. Aşk Bir Rüya 11 haziran özeti devam ediyor.

Aşk Bir Rüya 112. Bölüm Özeti

Sankara çömleğin başına oturmuş kendi başına tencere yapıyordur. Bihaan onun yanına gelerek kocasının nerede olduğunu sorar. Sankara da karşımda duruyor deyince Bihan benden başkası yok burada diye tepki verir. Sankara daha sonra lafı çevirerek o benim kalbimde der. Bihan Sankara’ya yardım etmek ister. Vasundara oraya gelip karşı çıkar.

Naman Kosi’ye Bihaan’ın babasını öldürüp Vasundara’nın üstüne attığımız gibi Bihaan’ın da böbreğini alarak onu öldüreceğiz der. Kosi sırıtırken Thapki içeri girer ve tapınağa gideceklerini söyler. Ev halkı tapınağa varırlar. Pandit eşlerin yaptığı eserleri sunmalarını ister. Bihaan ve Thapki çömlekten yaptıkları tencereyi gösterirken Kosi Sankara’ya onu kırması için emir verir. Sankara’nın aklına Thapki’nin ona sürekli yardımcı olduğu ve onu sahiplendiği gelir. Bu yüzden dolayı Kosi’nin emrini tam yerine getiremez. Kosi de onu cezalandırır.

Dadi keçinin geldiğini görünce sesler çıkararak keçinin dikkatini çeker. Evin keçisi Dadi’nin iplerini çözerek onun kurtulmasını sağlar. Dadi eve giderek tüm gerçekleri bağırmaya başlar ama evde sadece Naman vardır. Dadi onu görünce şok olur ve evin şartellerini kapatarak zaman kazanmak ister. Naman, Karanlıkta üst kata kaçan Dadi’yi evin içinde harıl harıl aramaya başlar.

Dadi bir telefona sarılır ve Thapki’yi arayarak eve gelmelerini ister. O sırada Naman telefonun bağlantısını koparır. Thapki bütün aileye Dadi’nin döndüğünü söyleyerek sesi çok hararetli geliyordu hemen eve gitmeliyiz der. Kosi gerilirken bütün aile eve doğru koşarlar. Dadi bir hamle daha yaparak salona doğru koşar. Aile eve girmiştir.

Naman tam o sırada Dadi’nin ayağına tekerlek fırlatarak onun düşürür. Dadi masanın üzerine düşerken kafasını vurur ve bayılır. Vasundara tekerleği Naman’ın gönderdiğini görmüştür ve onu tokatlayarak hesap sorar. Naman ise elinden kaydığını söyleyerek işin içinden yırtmaya çalışır. Hemen doktor çağırırlar.

Doktorun yaptığı iğneyle Dadi kendine gelir. Vasundara hemen nasıl yaralandığını sorar ama Dadi tepki veremez. Doktor kısmı felç geçirerek geçici olarak konuşma yetisini kaybettiğini söyler. Naman bunu duyunca rahatlar ve tanrıya onu kurtardığı için teşekkür eder. Kosi de bir hayli rahatlamıştır. Bihaan annesi için tavus kuşu tüylerinden bir motif yapıyordur. Thapki onu görür ve Vasundara’ya vermesini ister. Bihaan hayır Kosi’ye vereceğim diyerek Thapki’ye sitem eder.

Thapki yaptığı motifi Kosi’ye verir. Kosi rol yaparak duygulanmış gibi görünür. Bihaan oradan ayrılınca Kosi oğlunun yaptığı motifi ateşe verir. Thapki görür ve ona ne yaptığını sorar. Kosi, Bihaan ve sevgisi umurumda değil der. Tam o sırada Bihaan oraya doğru geliyordur. Bunu fark eden Kosi’nin birden tavrı değişir ve ağlamaya başlar. Bihaan içeri girince annesi için yaptığı motifleri Thapki’nin yaktığını düşünür. Thapki açıklamak istese de Bihaan onu hiç dinlemez.

Salonda itişme ve kakışmalar devam ediyordur. Bihaan’ın bu olaylara sabrı kalmamıştır. Bir fikir ortaya atılır. İki aile arasında bir rekabet olacaktır. Yarışmayı kazanan Bihaan’ı da kazanacaktır. Herkes bu düelloyu kabul eder. Ertesi gün herkes yarışma için hazırdır. Spiker ilk oyunun kaşık üzerindeki topu dengede tutmak olduğunu açıklar. Vasundara bu yarışta kaybedeceklerini düşünürken Thapki Bihaan’ı kazanmak uğruna hırsından ödün vermez. Aşk Bir Rüya 11 haziran özeti bu kadardı.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.