Aşk Bir Rüya 111. Bölüm Özeti 10 Haziran 2020 Thapki Ölecek mi?

Burak 12 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 110. bölümde Bihaan’ın hayatı Thapki’nin duaları sayesinde kurtulmuştu. John’un hayatının kurtulması için gerekli olan süre daralıyordu. Kosi ise bu duruma endişelenir ve doktoru arar. Doktor yeni bir muayene ayarlayıp en kısa sürede böbrek naklini gerçekleştireceğini söyler. Aşk Bir Rüya 10 haziran özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 111. Bölüm Özeti

Doktor Kosi’ye bir ilaç verir ve operasyon gününe kadar Bihaan’a her akşam içirmesini ister. Kosi Bihaan’a ilacı vererek vitamin ilacı olduğunu söyler. O sırada gizemli biri gelir ve ilacı alır. Kosi Bihaan’a ilacı içip içmediğini sorduğunda Bihaan içmediğini söyler. Kosi de ilacı alan kişinin Thapki olduğunu düşünür ve Naman’a giderek Thapki’yi öldürmeliyiz der.

Dadi bağlı olduğu iplerden kurtulur. O sırada Kosi’nin Thapki’yi öldürmek için bir planı vardır. Dondurmanın içine küçük bıçak koyar. Thapki’nin dondurmayı yediğinde bıçağın midesine giderek acı bir şekilde öleceğini düşünür. O sırada Dadi salona doğru geliyordur. Kosi ve Naman onu görünce şok olur. Naman salondakileri oyalarken Kosi Dadi’nin ağzını kapatarak tehdit eder. Onu kaçtığı yere götürüp tekrar iplerle bağlar.

Kosi Thapki’nin yalnız olduğunu görünce onu buz bıçağı ile öldürmeye çalışır ama Thapki tanrının yardımıyla kurtulur. Kosi sinirlenir ama pes etmez. Yeni bir planı vardır ve bunu Dadi’nin görmesini de istiyordur. Herkes dua için toplanırken Kosi Dadi’nin yanına çıkar. Ona Thapki’nin ölümünü seninde seyretmeni istiyorum der. Ağzını bağlar ve yüzünü kapatır. Puja’nın yapıldığı alana getirir. Herkes onun kim olduğunu sorar. Kosi, Kaki adında biri olduğunu söyler.

Naman buz bıçağını Thapki’nin tam tepesine iple bağlar. Thapki aarti yaparken bu bıçak Thapki’nin üzerine düşecektir. Dadi ise Thapki için çok endişelenir ve ağlamaya başlar. Thapki aarti yapmak için geldiğinde Naman ipleri açar. Tam o sırada Dadi ayağıyla masayı itler ve Thapki’nin canlanmasını sağlar. Bu şekilde bıçak Thapki’nin yanına düşer. Naman ve Kosi öfkelenir.

Kosi Bihaan’ın ilacını Sankara’nın aldığını farkeder. Ona giderek neden böyle bir şey yaptığını sorar. Sankara Bihaan’a kötü bir şey olmasını istemiyorum onu seviyorum deyince Kosi çok sinirlenir ve Thapki ile evli olduğunu hatırlatır. Ondan ilacı vermesini ister. Sankara ilacı Kosi’ye geri verir. Evde herkes bir gelenek için oruç tutuyordur.

Sanjay hizmetçilerinde oruç olduğunu söyleyerek onları aç aç çalıştırmak istemez. Bau ji haklı olduğunu söyleyerek hizmetçilere iftarlık verip odalarına yolluyor. Herkes sofradayken Thapki, Kosi’nin Bihaan’a servis yaptığını görünce yemek yemeden odasına çıkmak ister. Bihaan onu bu şekilde görünce sinirlenir ve o da sofradan kalkar.

Çiftlerle yapılan yeni bir geleneğe geçerler. Kosi oradaki çömleklerin ne olduğunu sorar. Vasundara 4 çömleğin 4 ayrı eş için olduğunu söyler. Sankara Kosi’ye giderek Bihaan’ın eşi ben olmalıyım der. Kosi ona Bihaan’ın Thapki’yi istediğini söyler. Bütün çiftler çömlekten tencere yapmak için otururlar. Bihan ve Thapki aşklarına olan sadakatlerini düşünerek güzel bir tencere yaparlar. Vasundara, Bihaan ve Thapki’den yaptıkları tencereyi saklamalarını ister. O sırada Kosi bu topraktan tencereyi kırmayı düşünüyordur. Aşk Bir Rüya 10 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 111. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.