Aşk Bir Rüya 110. Bölüm Özeti 9 Haziran 2020 Thapki’nin Duası

Burak 12 May 2020 Analizler  0

Kosi, Pandey ailesini rezil etmek için eve bir sürü misafir çağırmıştı. Misafirlerin yoğunluğuna ev halkının yetişemeyeceğini düşünmüştü. Mutfakta Sankara’nın yardımcı olduğunu görünce onu saf dışı ister. Elini sıcak maşa ile yakar. Thapki oraya gelir ve Sankara’nın elinin yandığını görünce onu dinlenmesi için gönderir. Eline su tutmak için lavaboya gidince bihaan onu görür ve eline macun uygular. Bu durum Sankara’nın hoşuna gider. Aşk Bir Rüya 9 haziran özeti devam ediyor.

Aşk Bir Rüya 110. Bölüm Özeti

Shraddha gelen misafirlerle sohbet ediyordur. John oraya gelince onu kadınlarla tanıştırır. Kadınlar ona yurt dışında sevgilisi olup olmadığını sorar. John evlilik için hazır olmadığını belirtir. Shraddha’nın onu başkasına kaptırmaya hiç niyeti yoktur. Bau Ji, rezillik çıkmaması tüm şarap şişelerinin kaldırılmasını ister. Kosi bunu duyar ve bir şişe aşırır.

Yemek vakti gelmiştir. Kosi yemeklere attığı tozla tadını berbat etmiştir. Herkes öksürmeye başlar. Kosi Thapki’nin becerisi olduğunu söyleyerek onu azarlar. Vasundara Bihaan’a meyve suyu verir. Sofradan kalkıp yukarı çıkarken Bihaan’ın başı döner. Kosi gelerek Vasundara’nın onun kötülüğünü düşündüğünü ve meyve suyuna şarap eklediğini söyler. Bihaan sinirlenir. Hafiften sarhoş olan Bihaan o sinirle bütün misafirlere gerçeği söylemek ister. Vasundara Kosi’ye onu susturması için yalvarır ama Kosi onu umursamaz.

Aşk Bir Rüya 9 Haziran Özeti Devam Ediyor

Naman Kosi’yi arar ve böbrek nakli için doktor ayarladığını söyler. Bihaan’ı alıp doktora götürme işi de Kosi’ye kalmıştır. Kosi de bunu başaracağına inanıyordur. Vicdansız Kosi John için öz oğlundan vazgeçecektir. Kosi gelerek Bihaan’ı alır. Thapki’nin ise içi hiç rahat değildir. Pandit gelir ve Bihaan için huzursuz bir gün olacağını söyler.

Thapki’nin Bihaan üzerine puja yapması gerekiyor diyerek bugün dışarı çıkmaması gerektiğini söyler. Thapki hemen Bihaan’ı arar. Telefonu Kosi açar 17.00’a kadar pujayı tamamlamaları gerektiğini söyler. Kosi ise tamam işimizi halledelim geleceğiz diyerek onu geçiştirir. Bir dükkanda alışveriş yaparken Bihaan telefonunu düşürür. Kosi ise Bihaan’a şekerim düştü diyerek onu hastaneye götürmeyi başarır.

Thapki Bihaan’ı arayınca dükkan sahibi açar ve telefonun düştüğünü söyler. Thapki telefonu almak için oraya gider. Telefonu alırken Bihaan’ın bilekliğini yerde görür. Tam alacakken bir fare gelir ve bilekliği kafasıyla itmeye başlar. Thapki ise bilekliğe hiç dokunmaz ve fareyi takip eder.

Doktor tam Bihaan’a enjeksiyon yaparken bir karınca onu ısırır. Doktor enjeksiyonu yapmadan çıkar. Naman şakınlıkla işini bitirmeden neden çıktın diye sorar. O sırada Thapki fareyi takip ede ede hastaneye gelmiştir. Kosi onu görür ve bir yolunu bularak apar topar oradan çıkarlar. Garibim Bihaan da herşeyden habersiz oradan oraya sürükleniyordur.

Thapki oradaki doktora Bihaan’ı sorar. doktor böyle bir hasta olmadığını söyleyerek oradan ayrılır. Kosi’yi arar ve Bihaan’ı diğer kliniğine götürmesini ister. Kosi, Bihaan ve Naman arabada gidiyorlardır. Bihaan su şişesini ister. Kosi içine uyku hapı atarak verir. Bihaan suyu içince bayılır. O sırada Naman John arayarak kliniğe gelmesini ister. Thapki Bihaan’ı bulamayınca Bau Ji’ye endişelendiğini belirtir. Bau Ji adamlarından Bihaan’ı bulmasını ister.

Bihaan operasyona alınır. O sırada John’un içeri girdiğini gören Kosi Bihaan’ın yüzünü kapatır. John ise ona hayat veren kişiyi tanımak istiyordur ama Kosi yüzünü açmasına izin vermez. Thapki ise Bihaan’ın sağ salim eve gelmesi için tanrıya bolca dua ediyordur. Tam operasyon başlayacakken bir yılan kliniğe gelir ve Bihaan’ın göğsüne oturur. Herkes çok şaşırır ve korkarlar.

Kosi ve Naman Bihaan’ı baygın bir şekilde tekerlekli sandalyeye oturtarak eve kaçarlar. O sırada baygın olan John’u da kendine gelince eve yollamasını isterler. O sırada yılan onları takip ediyordur. Kosi ve Naman çok korkuyorlardır. İkili Bihaan ile beraber eve girince yılan onların peşini bırakır ve rahatlarlar. Naman tekerlekli sandalyeyi hemen arka tarafa kaldırır. Herkes Bihaan’ı baygın görünce şok olur ve ne olduğunu sorar. Kosi başına güneş geçti ve bayıldı bir şey olmadı diyerek geçiştirir. Bihaan kendine gelince Thapki ile beraber tanrıya dua ederler. Aşk Bir Rüya 9 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 110. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 110. Bölüm Özeti 9 Haziran 2020 Thapki’nin Duası” üzerine 1 yorum

  1. nur dedi ki:

    Aik bir rüya da oynayan jhon gerçek adı ne lütfen instagram adresimden ulaşın bana @hintli_drop

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.