Aşk Bir Rüya 109. Bölüm Özeti 8 Haziran 2020 Dadi Ölüyor mu?

Burak 11 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya son bölümde Bihaan bayılmıştı. Bunu gören Thapki çok endişelenmişti. Kosi ise apar topar Bihaan’ı hastaneye götürür ve Pandey ailesinden gelmemelerini ister. Thapki evde endişeli bir şekilde bekliyordur. Bihaan sapa sağlam bir şekilde içeriye girince ona sarılır. Vasundara doktorun ne dediğini sorarlar. Kosi ise sadece basit bir baş dönmesi olduğunu söyler. Aşk Bir Rüya 8 Haziran Özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 109. Bölüm Özeti

Naman ve Kosi salondan ayrılarak aralarında planlarını konuşuyorlardır. Naman Kosi’ye Bihaan’ın kan grubuyla John’un kan grubu eşleşiyor. Bihaan’ın sadece bir böbreği olduğunu öğrendik bu John’u kurtarmak için Bihaan’ı öldürmemiz gerektiği anlamına geliyor der. Kosi ise Bihaan’ı yıllar önce terk ettikleri için hiç umursamıyordur. Dadi ise onların tek gayelerinin Bihaan’ın böbreğini almak olduğunu duymuştur. Thapki’ye söylemek için hareket ederken Kosi onu fark eder.

Naman Kosi’ye Dadi artık planımızı öğrendi ölmesi gerekiyor der. Dadi için bir intihar mektubu yazarak onu bir sandığın içine atarlar. Shraddha ise kutuyu fark eder. Bu kadar dolu olmasından şüphelenir ve Kosi’ye ne olduğunu sorar. Kosi ise ihtiyaç sahiplerine kullanmadığım elbiselerimi vereceğim diyerek Shraddha’yı kovar. Kosi’nin yardım yapacağını duyan Bihaan Bau Ji’nin ona verdiği eşyaları da yardım paketinin yanına koymak ister.

Tam sandığı açarken Thapki onu durdurur ve onlar aynı zamanda benim kocamın eşyaları ben saklamak istiyorum bana ver der. Bihaan eşyaları Thapki’ye verir. Kosi ve Naman ise derin bir oh çekerler. Herkes oradan ayrılınca Naman sandığı alarak kimsenin olmadığı kullanılmayan bir yere götürür ve Dadi’nin ağzını açar. Dadi çocuklarımın beni bulacağına inanıyorum dese de Naman yazdıkları ayrılık mektubunu düşünerek gülümser ve Dadi’yi orada bırakır.

Thapki Dadi’nin odasında mektubu bulunca şok olur. Mektupta bu durumlara artık dayanamıyorum ve bir süreliğine Yatra’ya gidiyorum yazıyordur. Bau Ji ve Thapki Dadi’nin bu uzaklaşmasının doğal olduğunu düşünerek endişelenmezler.

John Naman’ın yanına gelerek ona kimin böbrek vereceğini sorar. Naman ise orasını boşver yakında iyi olacaksın diyerek onu geçiştirir. Evde yeni bir yarış vardır. İki ailede dükkana giderler. Ganesh ji adlı kutsal idolü alıp eve getiren ilk aile kazanacaktır. Herkes dükkana girince Kosi Thapki’nin arabasının tekerini patlatır. İdölü alıp dışarı çıkınca tekerin halini gören Pandey ailesi ne yapacaklarını düşünürler. Bu sırada Kosi, Naman ve Bihaan arabaya binerler. Thapki ise tabiki pes etmez ve koşarak gideceklerini söyler. Kosi onların üstüne güler ve bizden hızlı olamazsınız der.

Pandey ailesi yolda yürürken geçit töreninin geçtiğini görürler. Oradan bir adam yardıma ihtiyaçları olup olmadığını sorar. Bau Ji tekerlerinin patladığını söyler. Adam onlardan geçit törenine katılmalarını ister. Bu sırada Kosi ve ailesi bu törenden ötürü trafiğe takılmıştır. Camdan Pandey ailesinin geçit eşliğinde rahatça geçtiğini görünce şok olurlar. Diğer yandan Shraddha ve John bakışmaya başlamıştır. Bu ikili arasında bir şeyler olacak gibi görünüyor.

Kosi ve ailesi bu yarışmayı kaybetmek istemiyordur. Pandey ailesinin öne geçtiğini görünce arabadan inerek onlarda yürümeye başlar. Eve yaklaştıklarında Pandey ailesinin içeri gireceklerini görürler. O sırada Naman ritüel için aldıkları hindistan cevizini yere atarak Bihaan’ın ayağını yaralar. Vasundara ve Bau Ji yarışmayı bırakıp Bihaan’a doğru koşarlar. Bu sırada Kosi içeri girerek yarışmayı kazanacaklarını düşünürler. Bihaan ise onu asıl umursayanın hangi aile olduğunu görmüştür.

Pandit Kosi ve ailesinin getirdiği idole bakar ve bazı eksikler görür. Vasundara’nın idolünün kazandığını ve puja hakkının onda olduğunu söyler. Kosi ve ailesi şok olur. Vasundara kazanmalarına rağmen Kosi ve ailesini de puja yapmak için davet eder ve büyüklüğünü ortaya koyar. Puja için herkes bir araya toplanır.

Ertesi gün eve Kosi’nin misafirleri gelmiştir. Suman ve Preeti çokluğu görünce yemek yetiştiremeyeceklerini düşünürler. Thapki oraya gelerek hazırlıksız yakalandıkları misafirleri en güzel şekilde ağırlayarak Pandey ailesinin büyüklüğünü göstereceklerini söyler.  Vasundara, Thapki, Suman ve Preeti mutfakta çalışmaya başlar.

Sankara da onlara katılır ve yardım eder. Thapki hava almak için dışarı çıktığında Kosi içeri girer ve yemeklere toz katıp Pandey ailesini rezil etmek ister. Sankara onu görür ve ne yaptığını sorar. Kosi onu geçiştirir ve bende yardım etmek için geldim der. Aşk Bir Rüya 8 Haziran Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 109. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.