Aşk Bir Rüya 108. Bölüm Özeti 7 Haziran 2020 Kosi’nin Gerçek Yüzü

Burak 11 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 107. Bölümde Bihaan’ın öz annesinin Kosi olduğu ortaya çıkmıştı. Suman ve Preeti başta olmak üzere bütün aile büyük bir şokla karşı karşıya kalmıştı. Bakalım Bihaan’ın Pandey ailesine olan tavrı nasıl olacak? Aşk Bir Rüya 7 Haziran Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 108. Bölüm Özeti

Vasundara Dhruv’dan sonra bir diğer oğlu olan Bihaan’ı kaybetmek istemiyordur. Kosi ise oğlunu almadan şuradan şuraya gitmeyi düşünmüyordur. Bihaan’ın gidişine üzülen bir diğer isim de Thapki’dir. Thapki kekeleyerek Kosi’ye onu götürmemesini söyler. Kosi Bihaan bugün benimle gelecek kimse bunu engelleyemez der ve Thapki’nin kekeme olmasının düşüklük olduğunu söyler. Thapki üzülür ve ağlamaya başlar.

Naman Kosi’yi tek yakalayınca Bihaan’ı neden istedikleri hakkında konuşmak ister. Kosi ise onu susturarak yerin kulağı vardır böyle şeyleri burada konuşma der. Sankara Bihaan’ın üzgün olduğunu görür ve yanına gelir. Babasından kalma bir saati Bihaan’a uzatıp takmasını ister.

Bihaan çok duygusal anlar yaşıyordur. Kosi ve yanındakiler tam evi terk edecekken Bihaan gerçek ailesinin evde kalacağını, asıl evi terk etmesi gerekenlerin Pandey ailesi olduğunu söyler. Bütün aile şok olur. Kosi ve Naman Bihaan’ı ikna etmeye çalışırlar ama Bihaan kararlıdır. Kosi ve Naman planları gereği Bihaan’ı evden uzaklaştırmak istediklerini konuşuyorlardır. Thapki onları duyar ve her şeyin plan olduğunu anlar.

Kosi salonda vazolara ateş ediyordur. Thapki onu durdurmak isterken Bihaan oraya gelir ve ne olduğunu sorar. Kosi hemen masum rolüne bürünerek Thapki’nin ona kötü davrandığını söyler. Herkes şok olur. Kosi resmen Thapki’nin üzerine oynuyordur. Thapki’nin telefonu çalar. Arayan bakanın eşidir ve buluşmak ister. Thapki hemen oraya gider ve bakanın eşiyle buluşur. Kadın Thapki’ye kocasının onu tekrar dövdüğünü anlatır. Thapki de ona güçlü durması ve savaşması gerektiğini belirterek oradan ayrılır.

Eve dönerken Bihaan ile karşılaşır. Bihaan Thapki’yi alarak eve gitmemiz lazım der. Thapki ise kötü kokular alıyordur ve endişelidir. Eve vardıklarında Bihaan yastık ve çarşafını alarak odayı terk eder. Thapki neden böyle bir şey yaptığını sorduğunda Bihaan’ın cevabı hazırdır. Yollarımız farklı, artık beraber kalamayız der. Thapki ağlamaya başlar.

Ertesi gün Bihaan evin asıl sahipleri için puja yapacaklarını söyler. Hazırlıklar sürüyordur. Sankara düşecek gibi olunca Bihaan onu tutar. Sankara ise bu durumdan etkilenir gibi olur. Preeti artık kendimi bu ailenin bir parçası gibi hissetmiyorum der. Bihan ise onu hiç tınlamaz.

Puja hazırlıkları tamamlanmış, ritüellere geçilmiştir. O sırada bir adam motosikletle evden içeriye dalar. Kosi ve Naman gülümserken herkes şaşırır. Adam kaskını çıkarır ve ben John der. Kosi onu Naman’ın oğlu olarak tanıtır ve Bihaan ile sarılmalarını ister.

Ertesi sabah Thapki Kosi ve Naman’ın bir şeyler konuştuğunu görür ve kulak misafiri olur. Kosi Naman’a bir toz vererek bunu Bihaan’ın suyuna ekle der. Thapki bu duruma işkillenir. Tam Bihaan suyu içecekken oraya gelir ve onu durdurur. Bihaan şaşkınlığını gizleyemezken Thapki suyu kafasına diker. Kosi ise oğlumu zehirleyeceğimi mi düşündün diyerek Thapki’ye sert çıkar. Bihaan ise Thapki’nin Kosi’den özür dilemesini ister. Thapki üzülerek özür diler.

Kosi daha sonra Thapki’yi dışarıda yakalar ve sen zekiysen ben senden de zekiyim. Bizi dinlediğini gördüm ve tozu değiştirdim. Bihaan senin bu yaptığın hareketle bana olan güvenini arttırdı. 1 saat içinde onu bu dünyadan çıkaracağım der. Thapki bunları duyunca şok olur ve artık Bihaan’a daha fazla göz kulak olması gerektiğinin farkına varır. Eve yeni gelen John için bir puja düzenlenecektir. Hazırlıklar tamamlanır. Kosi Pandey ailesinin önüne geçerek en önde ben olmalıyım der.

Prassad yapılacağı için herkes salona gelir. Laddoları ilk bitiren kazanacaktır. Preeti hırslı yapısıyla Pandey ailesine dönerek biz kazanmalıyız der. Oyun başlar ve sıcak laddolara rağmen kazanan Kosi olur. Kosi’nin elleri kıpkırmızı olmuştur. Bihaan sırf onun için ellerini yaktığını görünce duygusallaşır. Bihaan ve Kosi prassadı kazandıkları için duayı beraber yapacaklardır. Pandit’in karşısında dua ederken Bihaan birden bayılır. Aşk Bir Rüya 7 Haziran Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 108. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.