Aşk Bir Rüya 107. Bölüm Özeti 6 Haziran 2020 Kosi’nin Gizemi Çözüldü

Burak 10 May 2020 Analizler  0

Son bölümde Vasundara’nın dönüşü herkesi sevindirmişti. Vasu Kosi’ye kök söktürecek tarzda girişimlere adım atacaktır. Thapki kanal için röportaj çalışmalarına başlamıştır. Son gittiği röportajda bakanın karısını dövdüğünü anlamıştı. Bakalım bu olaya Thapki’nin tavrı ne olacak? Aşk Bir Rüya 6 Haziran Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 107. Bölüm Özeti

Evde hizmetçi durumunda bulunan Sankara, Kosi tarafından sürekli azarlanıyordur. Vasu ve Thapki bu olaya sessiz kalamaz ve Kosi ile konuşurlar. Kosi Thapki’nin kekeme olduğunu görünce Vasu seni Bihaan’a nasıl aldı? Bence Vasu Bihaan’ın gerçek annesi değil diyerek dalga geçer. Herkes şok olur. Bihaan ona bağırarak söylediği laflara dikkat etmesini ister.

Vasundara Kosi’ye bir çanta dolusu para vererek evi terk etmesini ister. Kosi paradan da kıymetli olan şeyi almaya geldim ve alacağım der. Vasundara burada 1 gün bile kalamayacaksın! diyerek ona sert çıkar. Vasu odadan çıkınca Namal içeriye girer ve küçük bir anahtar verir. Tüm Pandey ailesinin meşgul olacağı zaman kilidini bulacaklarını söyler. Thapki Kosi’nin odasına giderek evrakları arar. O sırada Kosi Sankara’ya odasına yemek getirmesini ister. Bihaan Sankara’nın geldiğini görünce Thapki’yi odayı terk etmesi için uyarır. Thapki hızla odayı terk ederken Kosi’nin küçük anahtarını bulur.

Shraddha Kosi ve Naman’ı takip eder. İkili depoya inmiştir. Meraklı Shraddha eline bir koz geçirmenin peşindedir. Kosi arabanın bagajını açarak bir madalyon ortaya çıkarır. O sırada anahtarının kaybolduğunu fark eder ve Naman’a dönerek anahtarı bulmalıyız yoksa bu madalyon hiç bir işe yaramaz der. Bunları duyan Shraddha onlar ayrıldığında madalyonu alır.

Thapki ve Bihaan bir plan yapmıştır. Sabah Kosi salona indiğinde bütün aileyi karşısında bulur. Vasundara kağıtlar göstererek artık bütün mülkünüz benim üstüme oldu der. Kosi şaşırır ve gülerek bunlar sahte der. O sırada Bihaan ve Thapki ufak kelime oyunları yapar. Bunun sonucunda Naman sahte evraklar düzenlediklerini yanlışlıkla söyler. Thapki gülerek ses kayıt cihazını çıkarır ve artık bu evi terk etmeniz gerekiyor der.

Kosi ve Naman şok olur. Sansakar’ı alarak evi terk ederler. Vasundara ise hala endişelidir. Kosi’nin bu kadar çabuk vazgeçeceğini düşünmüyordur. Bihaan kapıya Pandey ailesi yazısını tekrar asar ve tüm aile mutlu olur. Thapki’yle bakanın ropörtaj için randevusu vardır.

Shraddha ise madalyonu saklamak için çantama koyayım derken yanlışlıkla Thapki’nin çantasına koymuştur. Thapki röportaj saatinden 2 saat önce oraya varır. Bakanın karısını ve çocuklarını azarladığını görünce şok olur. Onlardan hesap sormak ister. Bakan ona işini yapmasını ve ailevi olaylara burnunu sokmamasını söyler.

Dadi, Bihaan ve Vasundara’ya iltifatlar ediyordur. Bihaan ise annesine övgü dolu sözler yağdırır. Vasundara ağlamaya başlar. Bau Ji ona dönerek artık Kosi’yi unutmasını ve önüne bakmasını ister. O sırada Thapki bakanın karısına 2 adet CD uzatır ve hangisinin TV’de yayınlanmasına siz karar verin der. Birinde karısını azarlarken olan videosu diğerinde de normal yaptığı röportaj vardır. Thapki oradan ayrılırken çantasındaki madalyonu görür ve şaşırır.

Aşk Bir Rüya 107. Bölüm Özeti devam ediyor

Madalyonu eline aldığında bir anahtar girişi olduğunu görür. Çantaya baktığında anahtarın da çantada olduğunu fark eder. Anahtarla madalyonu açar ve şok olur. Madalyonun içinde Bihaan’ın çocukluk fotoğrafının yanında Kosi’nin fotoğrafı vardır. Eve gelir ve Vasundara ile konuşmak ister. Thapki Vasu’ya madalyonun içindekileri göstererek gerçeği anlatmasını ister. Vasundara tam anlatacakken içeriye Bihaan girer.

Bihaan ne konuştuklarını sorar. Thapki o sırada madalyonu saklar. Vasundara gerçeği artık oğlundan saklamayı düşünmüyordur. Onu karşısına alarak seni ben büyüttüm ve çok seviyorum ama senin öz annen Devki diyerek  karanlıklardan gelen Kosi’yi işaret eder.

Herkes şok olur. Bihaan ise bu olanlara inanmaz. Kosi’yi kolundan tutar ve sürükleyerek dışarı atmak ister. Vasundara söylediklerinin gerçek olduğunu belirterek ondan durmasını ister. Kosi sadece seninle tanışmak için geldim Bihaan… der.

Bihaan dona kalmıştır. Kosi konuşmasına devam eder ve Vasundara’nın öz babasını öldürdüğünü söyler. Bihaan ve tüm aile Kosi’ye inanmaz. Naman Vasundara’yı göstererek isterseniz gerçeği ona sorun der. Bihaan, Bau Ji ve Vasundara’nın elinden tutarak onları tapınağa götürür. Tanrıya karşı yemin ederek gerçeği söylemelerini ister.

Vasundara ağlayarak babanı kasten öldürmedim yanlışlıkla olmuştu der. Bau ji, o zaman bu eve geldik ve seni yakaladım, iş ortağımın oğlu olduğunu bilmiyordum der. Bihaan resmen yıkılmıştır. Kosi artık Bihaan’ın gerçeğini bildiğini söyler. Bihaan ağlar ve kimseye belli etmeden oradan kaçar. Aşk Bir Rüya 6 Haziran özeti bu kadardı arkadaşlar. Sizce Bihaan’ın bundan sonraki tavrı ne olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Aşk Bir Rüya 107. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.