Aşk Bir Rüya 106. Bölüm Özeti 4 Haziran 2020 Vasundara Geri Döndü

furkan 10 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde Dhruv’un kanalının yeni yöneticisi Bihaan olmuş ve büyük tepki toplamıştı. Bihaan’ın okuma yazma bilmediğini bilen işçiler işten ayrılmak istemiş ancak Dadi onları durdurmuştu. Öte yandan Pandey ailesinin evine ikinci bir sahip çıkmış ve ev iki kişiye ait olmuştur. Kosi adındaki bir kadın evin ikinci sahibi olmuştur. Belli ki Bau Ji ve Kosi arasında bir geçmiş vardır. Aşk Bir Rüya 5 Haziran Özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 106. Bölüm Özeti

Baba yalnız kaldığı bir anda Kosi’nin yanına gidip geçmişimizi kimseye anlatma der. Kosi ona bakarak tehditkar cümleler sarf edip babayı korkutur. Sabah olduğunda Suman mutfağa gidip çeşmeyi açtığında su yerine içki aktığını görünce şok olur. Bütün aileyi oraya çağırıp durumu anlatır. Aile salona geçtiğinde Kosi ve Naman’ın evi şaraphane gibi kullandıklarını görüp şok olurlar.

Bihaan olanlar karşısında çok öfkelenip ne yaptığınızı sanıyorsunuz diyerek Kosi’ye çıkışır. Kosi sakin bir şekilde evimizde şarap üretiyoruz sorun mu var? der. Bihaan telefona sarılıp sahte içki üretmekten sizi polise şikayet edeceğim der. Kosi gülerek bu iş için gerekli evraklara sahibiz deyince Bihaan bozulur.

Ailenin aksine Shraddha çeşmelerin şarap akıtmasından dolayı sevinçlidir. Kimse görmeden bir bardak alıp şarap doldurur ve içer. O esnada Suman ve Preeti içeri gelip onun bardağını kontrol eder ve içki koktuğunu söylerler. Shraddha ben içkiyi bırakalı çok oldu deyip onları geçiştirir.

aşk bir rüya 106. bölüm özeti

Dhruv’un kanalında ise işler iyi gitmiyordur. Kanalın izlenmesi gün geçtikçe düşerken Baba çare arayıp tanıdığı artistleri arar ve bu kanalda çıkmalarını ister. Babanın planına göre Thapki muhabir olup artistlerle röportaj yaparak kanalı tekrar canlandıracaktır. Evde ise Bihaan ile Thapki el ele verip Kosi’nin içki üretmek için aldığı izin belgelerinin peşine düşerler. Kosi’nin hizmetçisinden önemli eşyaların yerini öğrenip Kosi’nin odasına dalarlar.

İkili orada bulunan kasayı kurcalarken Kosi gelir. Bihaan ile Thapki hemen yatağın altına gizlenip onun gitmesini bekler. Kosi odasındaki kasayı kucaklayıp odasından götürürken kasanın kilidi Bihaan’ın yanına düşer. Kosi hiçbir şeyi fark etmeden odadan ayrılırken Bihaan belgelerin yanı başında olduğunu görür.

Kosi’nin yanında çalışan Sankara Bihaan’a gönül kaptırmış ve onu her gördüğünde kitlenmeye başlamıştır. Sankara çeşitli kağıtlar ile Naman’ın yanına giderken koridorda Bihaan ile çarpışırlar. Bihaan özür dileyip kağıtları toplarken içki üretim izninin yazılı olduğu belgeleri de kağıtların arasına koyar.

Durumu fark etmeyen Sankara, kağıtları Naman’a teslim eder. Naman kağıtları ateşe attığında belgelerin de yandığını görür. Naman şok olurken Bihaan gelir ve artık bu evde şarap üretemezsiniz diyerek onunla dalga geçer. İşlerin çıkmaza gittiğini gören Baba Vasundara’yı ziyarete gider. Ona Kosi’nin geri döndüğünü söyleyip kendisine destek olmasını ister. Evde ise Kosi, Sankara’yı azarlarken Thapki gelir ve bu kadına bu şekilde davranamazsın der.

Kosi öfkelenir ve sana ne oluyor deyip ona tokat atmak ister. Ancak elini son anda Vasundara tutup benim gelinime vuramazsın der. Kosi onu süzüp yıllardır aynısın diyerek arkasını döner. Vasundara’da ona eve çok alışma kısa sürede yine gideceksin deyip güler.

Vasundara oradan ayrılıp bütün aileyi yanına çağırır. Daha sonra bu ev bizim başkası burada kalamaz diyerek onları cesaretlendirir. Aynı zamanda gelinlerine de gaz vererek herkesin moralini yükseltir. Konuşmadan sonra Thapki odasına gittiğinde Sankara’nın kendi makyaj malzemelerini kullandığını görür.

Sankara utanırken Thapki onu kollarından tutup çekinme malzemelerimi istediğin gibi kullanabilirsin diyerek onunla samimiyet kurar. Thapki ona Snakara yerine Sankar diyerek ona samimiyet gösterisinde bulunur. Daha sonra ona çeşitli öğütler vererek güvenini kazanır. Thapki, Sankara’nın toy olduğunu düşünüp onu eğitmeyi planlamaktadır.

Bir gün sonra Thapki muhabir olup bakan ile röportaj yapmaya gider. Bakana kadın hakları ile ilgili sorular sorar. Bakanda ona eşitlikten bahsedip kadınların ne kadar yüce olduğunu söyler. Röportaj sırasında bakanın telefonu çalar. Kayıt durdurulunca bakanın karısı Thapki’ye içecek bir şeyler getirir. Thapki onu süzdüğünde vücudundaki kızarıklıkları görür. Bu arada bakan gelip röportajın iptal olduğunu söyler ve başka bir gün tekrar yaparız diyerek babaya selamlarını iletir.

Thapki konağa geri döndüğünde onu baba karşılar. Baba sohbet nasıldı diye sorunca Thapki bakana telefon gelince yarıda kesmek zorunda kaldık. Neyse ki bakan röportaj için başka bir gün verdi ayrıca sana da selam söyledi der ve odasına gider. Shraddha ise Kosi ile otururken onu sarhoş edip geçmişini öğrenmek ister. Ancak Kosi ne kadar içerse içsin sarhoş olmaz. Shraddha hayretle ona bakarken Kosi ona dönüp benim ağzımdan laf alamayacaksın deyip gülümser. Aşk Bir Rüya 5 Haziran Özeti bu kadar arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 106. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir