Aşk Bir Rüya 105. Bölüm Özeti 4 Haziran 2020 Kosi ve Bau Ji İlişkisi

Burak 09 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 104. Bölümde Vasundara sürgüne gönderilmiş, evdeki sorumluluk Thapki’ye kalmıştı. Birinin de kanalı ısrarla satın almak istemesi Bau ji ve Thapki’yi işkillendirmişti. Kanalı satın almak isteyen adamın asıl amacı dozerler getirtip orayı yıkmaktı. Thapki bunu duyunca şok olmuştu. Aşk Bir Rüya 4 Haziran özeti başlıyor arkadaşlar. Keyifli okumalar dilerim.

Aşk Bir Rüya 105. Bölüm Özeti

Bau Ji kanalı tam satacakken Thapki onu durdurur ve satarsak burayı yıkacaklarını söyler. Bunun üzerine Bau Ji kanalı satmaktan vazgeçer ve Thapki’yi kanalın yöneticisi yapmaya karar verir. Thapki ise Bihaan’ı oraya getirerek bence Dhruv’un yerini Bihaan almalı der. Bau Ji benim için sorun yok der ve eve gelirler. Suman ve Preeti, Bihaan’ın okuma yazma bilmediğini, kanal nasıl yöneteceğini sorar. Dadi ve Bau ji, Thapki’nin Bihaan’a yardım edeceğini söyler.

Gizemli adam patronunu yanına giderek kanalın satışını Thapki’nin nasıl durdurduğunu anlatır. Patron ise herşeyi Pandey ailesinin elinden almalıyız diyerek bir adamını çağırır. Adamından Pandey ailesinin evine gidip elektriklerini ve su borularını kesmesini ister. Bihaan ise işe gitmek için hazırlanıyordur ve heyecanlıdır. Dadi onu rahatlatır ve motive eder. O sırada kesilen elektrik ve su boruları için Ashwin eve bir tamirci çağırır. Gelen tamirci gaz borusunu da çaktırmadan patlatır.

Thapki kokuyu farkeder ve mutfakta gaz kaçağı olduğunu anlar. Hemen Dadi’ye haber vermek için koşar. O sırada Dadi diya’yı ateşe verecektir. Thapki onu son anda durdurur ve gaz kaçağı olduğunu söyler. Dadi Thapki’ye bir kere daha minnettar kalır. Gizemli adamın planı tutmamıştır. Bihaan ve Thapki kanala ulaşır. Bir çok kişi Bihaan’ı protesto ediyordur. Thapki onları susturmaya çalışırken biri onun kekeme olmasıyla dalga geçer.

Bihaan ise dayanamaz ve o adamı dayak manyağı yapar. Polis gelerek kalabalığı dağıtır. Bau Ji eve gelerek Dadi’ye olayları söyler. Dadi hazırlanır ve tüm aile gidip onlara destek olmalıyız der. O sırada Bihaan’ın yönetici olduğunu duyan kanal çalışanlarını istifasını veriyordur. Thapki ve Bihaan şok olurlar.

Dadi ofisten içeri girer ve çalışanları Bihaan ile çalışmaya ikna eder. Thapki ailesini böyle mutlu ve birlikte görünce duygulanır. Hep birlikte eve dönüyorlardır. Kapıdaki Pandey yazısının yere düştüğünü yerine Jaiswal yazısının asıldığını görünce şok olurlar. Eve girdiklerinde başka bir aileyle karşı karşıya kalırlar.

Aşk Bir Rüya 105. Bölüm Özeti devam ediyor

Bihaan kim olduklarını, eve girmeye nasıl cesaret ettiklerini sorar. Dadi cevap vermelerini ister. Kosi adında bir kadın arkasını döner ve Pandey ailesinin resmine tükürür. Herkes şok olur. Kadın burası bizim evimiz der. Aile neye uğradığını şaşırır. Kadın tapu kağıtlarını çıkarır ve ev benim der. Pandey ailesi kağıtların sahte olduğunu düşünerek polisi ararlar.

Bau Ji ise avukatını çağırır. Avukat gelir ve belgelerin doğru olduğunu, evin iki kişiye satıldığını söyler. Polis ise oraya varmıştır ve iki ailenin bu durum sonuçlanana kadar beraber kalmalarını ister. Bütün aile şaşırmış durumdadır. Resmen evin 2. sahibi vardır.

Dadi kim olduklarını, neden buraya geldiklerini düşünüyorlardır. Toshi adındaki bir adam bu sırada çoktan Thapki ve Bihaan’nın odasını sahiplenmiştir. Bunu gören Bihaan deliye döner ve kavga çıkarmak ister. Bau Ji onu durdurur ve haklıyken haksız duruma düşeriz der. Toshi ve bir kadın resmen evde ahkam kesiyorlardır. Kadının adı da Kosi’dir. Aynı zamanda evde Shanta adında beceriksiz bir hizmetçi de kol geziyordur.

Gece olmuş, herkes uyuyacaktır. Thapki ve Bihaan odalarının işgal edilmesiyle beraber balkonda uyumaya çalışırlar. Shraddha odasında hizmetçiyi görünce deliye döner. Shraddha’nın odasını da hizmetçi almıştır. Bihaan Bau Ji’nin onu durdurmasını hatırlar ve evde bir şeyler döndüğünü düşünür. Kalkıp Bau Ji’ye bakmak ister. Thapki onu durdurur ve Bau Ji kötü bir şey yapmaz der. Bihaan ise vazgeçer ve yatar.

O sırada Bau Ji aşağıya inerek Kosi’ye neden geldiklerini sorar. Kosi buraya geldim ve herşeyinizi alacağım der. Bau ji ondan geri dönmesini ister. Kosi ise geri dönmek için gelmedim diyerek sırıtır. Aşk Bir Rüya 4 Haziran Özeti bu kadardı arkadaşlar. Sizce Kosi kim olabilir? Bau Ji ve Kosi arasında eskiden yaşanmış bir ilişki olabilir mi? yorumlarınızı bekliyoruz.

Aşk Bir Rüya 105. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir