Aşk Bir Rüya 104. Bölüm Özeti 3 Haziran 2020 Bihaan Yaralandı!

furkan 09 May 2020 Analizler  0

Ekranların sevilen dizisi Aşk Bir Rüya’nın son bölümünde Dhruv düğünü basıp ortalığı karıştırmayı başarmıştı. Bihaan’ı bayıltıp onun yerini alan Dhruv düğünün sonuna doğru kimliği ortaya çıkınca Thapki’yi esir alıp kaçmıştı. Thapki’yi ağaçlık bir alana getiren Dhruv Thapki’nin göz yaşlarına dayanamayıp onu bırakmış ve onunla konuşmaya başlamıştı. Dhruv arkasını döndüğünde Thapki’nin çoktan kaçtığını görmüş ve peşine takılmıştı. Aşk Bir Rüya 3 Haziran Özeti sizlerle…

Aşk Bir Rüya 104. Bölüm Özeti

Thapki, fırsatını bulduğu gibi Dhruv’un elinden kaçsa da kısa bir süre sonra tekrar yakalanır. Dhruv onu harabe bir evin içine sokup sıkıca bağlar. Daha sonra evliliğimiz için tek bir ritüel kalmıştı onu da uygulamalıyız deyip Thapki’yi evde yalnız bırakır. Dhruv bir müddet sonra elinde kına yaprakları ile geri döner. Yaprakları ezip Thapki’nin koluna isminin baş harfini kına ile yazacaktır. Ancak Thapki kolunu açtığında B harfi görünür ve Dhruv öfkeyle B’yi D yapar.

Bihaan, Thapki’yi bulma ümidi ile hareket ederken Thapki fırsatını bulup tekrar kaçar ve Bihaan diye bağırarak onu çağırmak ister. Bihaan onun sesini duyarak olduğu yerde kalır. Thapki kendini duyurmak için tekrar bağıracakken Dhruv eliyle ağzını kapatıp onu tekrar eve getirir.

Thapki çok kötü hisseder ve içecek bir şeyler ister. Dhruv ona su getirmek için onu evde yalnız bırakır. Dhruv gittiğinde Thapki Dhruv’un telefonunu unuttuğunu fark eder ve telefonu kaptığı gibi Bihaan’ı arar. Bihaan’a bulunduğu yeri tarif edip kapatır. Dhruv su bulup eve döndüğünde telefonuna bakınca Thapki’nin Bihaan’ı aradığını anlar.

Bunun üstüne hemen Thapki ile evden uzaklaşır. Bihaan’ın polisleri aradığını düşünen Dhruv yüzünü de taraftarlar gibi iyice boyayarak polisler karşısında tedbir alır. Thapki ile giderken polisler onu durdururlar ancak şüpheli bir şey bulamayınca onu bırakırlar.

Aşk Bir Rüya 3 Haziran Özeti devam ediyor

Dhruv ayrılırken Bihaan’ın motorla geleceğini düşünüp zaman kazanmak için motorlu birinin bomba taşıdığı yalanını polislere söyler. Bihaan hızla oraya geldiğinde Dhruv ile Thapki’yi görür ancak polisler onun motorlu olmasından dolayı şüpheli olduğunu söyleyip sorgulamaya başlarlar. Bihaan onları görse de yakalatmayı başaramaz.

Dhruv Thapki’yi aceleyle terk edilmiş bir değirmene getirir. Polisler de Bihaan’ın suçsuz olduğunu anlayıp  onu bırakırlar. Artık bütün aile seferber olup Thapki’yi aramaya başlarlar. Sonunda Thapki’nin yerini öğrenip değirmene doğru gelirler. Bihaan önceden değirmene gelip Dhruv’u bir güzel pataklar. Bihaan’ın ardından aile de içeri gelir. Dhruv bu arada kendine gelir ve eline geçirdiği bıçakla Bihaan’ı dizinden yaralar. Thapki’nin de başına tabancasını tutup kaçmasını engeller. Daha sonra bütün aileyi kendisinin hazırladığı duman odasına sokar.

Aile odaya girdiğinde Dhruv, Bihaan ile Thapki’ye dumanları açtığını ve ailenin bu dumanlardan dolay kısa bir süre içinde öleceğini belirtir. Daha sonra ikisinin ters yönde hareket ederek nişanı bozmalarını ister. İkili mecburen bunu uygularken Shraddha, Dhruv’un gözüne toprak atar. Dhruv sersemlerken aileyi odadan çıkarırlar. Dhruv daha fazla dayanamayarak tabancasını Bihaan’ın göğsüne tutar ve bütün sorunların kökü sensin geber! diye bağırır.

Vasundara Balvender’in belindeki tabancayı alıp öfkeyle Dhruv’a tutar ve her şey senin suçun bunu düzeltmeliyiz diyerek ateş eder. Ancak Bihaan, Dhruv’un önüne atlayıp kurşunu kardeşinin yemesine izin vermemiştir. Bihaan yere yığılırken herkes onun başına toplanır.

Dhruv’da bu fedakarlığı görüp çocukluğunu hatırlar ve dayanamayıp dizlerinin üstüne çöker. Aile Bihaan’ı hastaneye yetiştirir. Bihaan ameliyata alınıp saplanan kurşun çıkarılır. Aile Bihaan’a bakmak için yanına geldiğinde Bihaan, Dhruv nerede diye sorar.

Dhruv odaya dalar ve hiç beklemeden Bihaan’ın kendisini affetmesi için yalvarmaya başlar. Daha sonra cebindeki sindoru abisine uzatır. Bihaan sindoru alıp Thapki’nin alnına uygular. Dhruv çok utandığını belirtip bütün aile karşısında daha fazla duramayacağım diyerek kapıya doğru hareket eder. Bihaan, Vasundara’dan Dhruv’un burada kalmasını ister.

Aylar sonra Vasundara ceza çekmek için sürgüne gönderilirken evdeki bütün işlere Thapki bakmaktadır. Thapki iş başındayken tanınmayan birisi gelir ve Dhruv’un kanalını kendilerine satmalarını söyler. Thapki bir anlam veremese de adam kanalın değer kaybettiğini söyleyip kanalı erken satarak zarar etmezsiniz der. Adam Thapki’ye teklifi sunduktan sonra patronunu arayıp teklifleriniz iletildi efendim der.

Patron kinli bir sesle o kanal benim olacak deyip kapatır. Thapki ne yapacağını bilemez ve Babayla birlikte Dhruv’un şirketine gelirler. Şirketteki işçilerin hepsi kanalın satılacağını duymuş ve bir panik havası şirkete hakim olmuştur. Çalışanlardan biri kanalın asla satılmaması gerektiğini Thapki’ye söyleyip Dhruv’un aldığı mesajları ona gösterir.

Thapki bütün mesajları okuyup kanalın anlatılandan daha kıymetli olduğunu söyler. Bu arada kanalı sattırmaya çalışan adam tekrar patronunu arayıp satın almak için gerekli işlemler kısa sürede başlayacak der. Patron gülerek o kanala dozerlerimi yığacağım der. Thapki bütün söylenenleri duyarak şoka girer. Aşk Bir Rüya 3 Haziran Özeti bu kadar arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 104. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir