Aşk Bir Rüya 103. Bölüm Özeti 1 Haziran 2020 Dhruv Düğünü Bastı

Burak 08 May 2020 Analizler  0

Aşk uğruna kardeşinden vazgeçen Dhruv, Bihaan’ın öleceğini düşünüyordur. Thapki sevdiği adama yetişmiş ve onu bir kere daha kurtarmayı başarmıştır. Thapki Dhruv’un onu öldürmek istediğini söyleyince Bihaan ona inanmayıp denemek için arabaya biner ve gaza basar. Aşk Bir Rüya 1 Haziran özeti Thapki’nin tedirgin haliyle başlıyor.

Aşk Bir Rüya 103. Bölüm Özeti

Bihaan frenlerin gerçekten tutmadığını görünce şok olmuş ve ağaca toslamıştır. Thapki koşarak yanına gidince Bihaan’ın başının kanadığını görür, endişelenir. Bihaan ise ona bir planı olduğunu söyler. O sırada Dhruv odasında aynanın karşısına geçmiş benim olacaksın Thapki! gibi sözler söylüyordur. Vasundara Dhruv’a bakmak için odasına gidince her şeyi duyar ve şok olur.

Dhruv annesinin her şeyi öğrendiğini görünce inkar etmez ve Thapki ile ben evleneceğim der. Vasundara donar kalır ve ne diyorsun sen! diyerek oğluna sert çıkar. Dhruv ise benim Thapki’mi Bihaan ile evlendirerek sen yanlış yaptın der. Vasundara Dhruv’a bir şey yapmaması için resmen yalvarır. Suman gelerek Vasundara’yı panditin yanına götürür.

Thapki Dhruv’un yanına gelir ve artık pes ettiğini, ne istiyorsa yapacağını söyleyerek Bihaan’n hayatını kurtarmasını ister. Dhruv Thapki’nin Bihaan için yaptıklarını görünce duygulanır. Dhruv Thaki’nin elini tutmak için hamle yaparken Bihaan birden içeri girer ve onu durdurur. Bihaan kardeşine bağırarak resmen kan kusar.

Dhruv sen benim küçük kardeşimsin seninle sorunum yok ben Thapki’yi seviyorum ve onu istiyorum der. Bihaan da ben ve Thapki yarın evleneceğiz gücün yetiyorsa durdur diyor. Bihaan ve Thapki odadan çıkarken Dhruv çok sinirlenir. Vasu onları durdurarak Dhruv’un durumundan kimseye bahsetmemelerini ister. Oğlunun herkesin gözünden düşmesini istemiyordur.

Düğün günü Bihaan arkadaşlarını Dhruv’u içeri almamaları için görevlendirir. İçeriye giren herkesi kontrol ediyorlardır. Dhruv kapıdaki adamları görünce dikkatlerini dağıtır ve içeri girmeyi başarır. Vasundara karşısında Dhruv’u görünce şok olur. Dhruv çekil önümden Thapki ile ben evleneceğim der.

Vasundara oğluna gitmesi için yalvarır. Dhruv ise eğer Thapki ile evlenirsem seni affedeceğim bırak gideyim der. Vasu izin vermeyince Dhruv silahını çıkararak oraya bırakır ve sadece hayatımı geri almaya geldim, bir şey yapmayacağım der. O sırada Bau Ji gelir, Dhruv saklanır.

Bihaan odasında Dhruv’un yaptıklarını düşünüyordur. Dhruv birden onun karşısına çıkar. Bihaan şok olur. Dhruv bir sopayla Bihaan’ı bayıltır ve onun üstlerini giyer. Bihaan’ı da yatağın altına saklar. O sırada Thapki huzursuzdur. Suman onu rahatlatmaya çalışır. Dhruv yüzünü Bihaan’ın damatlığından aldığı sehra ile gizlemiştir. Thapki aşağıya iner ve mandapta oturur. Pandit damadın gelmesini ister. Vasundara Bihaan’ı getirmek için odaya çıkınca Dhruv’u görür ve şok olur. Dhruv onu öldürmekle tehdit eder ve aşağıya onu indirmesini ister.

Vasundara korkuyla Dhruv’u yüzü örtülü bir şekilde aşağıya getirir.  Pandit onlardan ellerini katlayıp dua etmelerini ister. Vasundara bir yolunu bulup evliliği durdurmak istiyordur. Pandit, Vasundara’dan damada tilak yapmasını ister. Vasundara Dhruv’a tilak yapmaya başlar. Dhruv endişeleniyordur.

Düğünün tamamlanmasına son 1 ritüel kalmıştır. O sırada Bihaan kendine gelir ve odadan çıkar. Herkes Bihaan’ı görünce şok olur. Dhruv yüzündeki sehrayı çıkarır ve ben Dhruv Pandey! Thapki ile evleneceğim hiçbiriniz engel olamayacaksınız diyerek bıçağı Thapki’nin boğazına dayar.

Bau Ji Dhruv’u durdurmaya çalışsa da nafile. Dhruv Thapki’yi arabasına bindirerek götürür. Bihaan ise motosikletine koşarak peşlerinden gider. Dhruv takip edildiğini fark edince onu atlatmayı başarır. Dhruv Thapki’yi orman alanına götürür.

Thapki ağlar ve onu bırakmasını ister. Dhruv Thapki’yi bırakır ve arkasını dönerek ben yabancı değilim senin ilk aşkınım, Bihaan hileyle yerimi nasıl alabilir Thapki? der. Yüzünü döndüğünde Thapki’nin gittiğini görür ve peşinden koşar. Aşk Bir Rüya 1 Haziran Özeti bitti arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 103. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 103. Bölüm Özeti 1 Haziran 2020 Dhruv Düğünü Bastı” üzerine 1 yorum

  1. serzp dedi ki:

    Hint dizilerinden en sevdiğim thapki piyarki yani aşk bir rüya keşke hiç bitmese

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir