Aşk Bir Rüya 102. Bölüm Özeti 31 Mayıs 2020 Bihan Gerçeği Öğreniyor

Burak 08 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir rüya son bölümde Thapki ve Shraddha’nın iş birliği yapması güzel sonuçlar doğurmuştu. Thapki Bihaan’a ders vermek için yaptığı planı başarılı olmuş, Bihaan Thapki’yi affetmeye yaklaşmıştı. Bakalım yeni bölümde neler olacak? Aşk Bir Rüya 31 Mayıs Özeti Vasundara’nın Thapki ve Bihaan’ı sormasıyla başlıyor.

Aşk Bir Rüya 102. Bölüm Özeti

Bihaan Thapki’ye dönerek sevgisinden şüphe ettiği için özür diler ve bir gül uzatarak dizlerinin üzerine çöker. Dhruv sinsice onları izliyordur. Bihaan Thapki’ye olan inancını kanıtlamak amacıyla bir kere daha evlenme teklifi eder. Thapki evet diyince ikili sarılırlar. Dhruv sinirli sinirli odasına gider Shraddha onu bu kadar öfkeli görünce korkar. Ertesi sabah salonda Thapki ve Dhruv karşılaşır. Thapki artık gerçeği Bihaan’dan saklamayacağım deyince Dhruv deliye döner.

Sinir küplerine binen Dhruv artık dayanamaz ve Thapki’yi kolundan tutarak Bihaan’ın yanına sürükler. Bihaan tedirgin bir şekilde neler oluyor diye sorunca Dhruv sana gerçeği açıklayacağım. Ben Thapki’yi deliler gibi seviyorum der. Orada bulunan herkes ciddileşir ve birden gülerler. Bihaan Dhruv’un şaka yaptığını sanıyordur. Dhruv ise bozuntuya vermez o da gülmeye başlar. Dhruv daha sonra Thapki’ye dönerek kendim itiraf ettiğim halde inanmıyor, sence sana inanır mı? diyerek gülmeye başlar. Thapki ne yapacağını bilmiyordur.

Ailedeki herkes eğlenceli vakit geçiriyor, salonda oyun oynuyorlardır. Thapki ve Bihaan oyun içerisinde birbirlerine aşk sözleri yağdırırken Dhruv onları görür, sinirle odasına çıkar. Gözü dönmüştür ve artık Bihaan’ı öldürmeyi düşünüyordur.

Bihaan evden ayrılmak için motosikletinin anahtarını arıyordur. Thapki anahtarı getirerek yanında bir tane de düdük verir. Bihaan bu düdükte neyin nesi? diye sorar. Thapki bana ihtiyacın olduğunda bu düdüğü çal ben anında yanında olacağım der. Thapki arkasını döner dönmez, Bihaan düdüğü çalar ve benim sana hep ihtiyacım var gibi romantik sözler söyler.

Aşk Bir Rüya 102. Bölüm Özeti devam ediyor

Dhruv su çektikleri kuyuya Vasundara’nın bir elbisesini atar. Bihaan’ın da o su kuyusuna gelmesini sağlar. Bihaan kuyunun içinde Vasundara’nın elbisesini görünce endişelenir ve onun boğulma ihtimalini göz önünde bulundurarak kuyuya atlar. Bihaan Vasu’nun sadece elbisesinin kuyuda olduğunu görünce ip yardımıyla yukarıya tırmanmak ister. Dhruv ise o sırada ipi keser. Bihaan kuyuya düşmüştür ve yardım için bağırıyordur. Dhruv ise gülümseyerek oradan ayrılır. Bihaan ölünce Thapki’yi elde edeceğini düşünüyordur.

Bihaan Thapki’nin verdiği düdüğü öttürmeye başlar. Thapki sesi duyunca Bihaan’ın zor durumda olduğunun farkına varır ve koşarak dışarı çıkar. Kuyuda Bihaan’ı gören herkes şok olur. Onu kuyudan çıkararak eve getirirler. Bau ji ona bunun nasıl olduğunu sorar. O da elbise olayını anlatır ve ipin nasıl koptuğunu bilmiyorum der. Thapki o elbisenin nasıl kuyuya düştüğünü sorgulamaya başlar. Thapki Vasundara’nın elbisesine benzer bir sarı elbise sipariş verdiğini öğrenince Dhruv’un planı olduğunu anlar.

Bau Ji ve Vasundara bir türlü gerçekleşmeyen düğün için düzenlemeler yapıyorlardır. Thapki ise gelinliğini giyiyordur. Dhruv onun yanına gelerek ne yazık ki bu düğün gerçekleşmeyecek deyince Thapki sözünü keser ve bu sefer engelleyemeyeceksin! der. Dhruv elindeki fren balatalarını gösterir.

O sırada Shraddha onları gizli gizli dinliyordur. Dhruv Bihaan’ın sürdüğü arabanın frenlerini bozmuştur. Thapki şok olur ve onu durdurmak için yola doğru koşar. Vasundara endişelenir. Shraddha Vasundara’nın yanına gelerek evliliği sürekli bozanın Dhruv olduğunu söyler.

Bunu duyan Vasu Shraddha’ya tokat atmak için elini kaldırır. Shraddha onun elini tutar ve Dhruv’un Thapki’yi ne kadar sevdiğini düşünmesini ister. Shraddha Dhruv’un yaptıklarını anlatmaya başlar. Vasundara yalan söylediğini düşünüyordur ama aynı zamanda gerçek olma ihtimaline karşın endişeleniyordur.

Bihaan arkadaşlarıyla buluşmuş arabayı çalıştırıyordur. Thapki oraya yetişir ve frenlerinin bozuk olduğunu söyler. Bihaan şaşırır. Thapki ona birisi seni öldürmek istiyor deyince şok olur ve kim diye sorar. Thapki Dhruv diye cevap verir. Bihaan donar kalır. Aşk Bir Rüya 31 Mayıs özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 102. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.