Aşk Bir Rüya 101. Bölüm Özeti 30 Mayıs Divakar Gerçeği Öğrendi

Burak 07 May 2020 Analizler  0

Merhaba arkadaşlar, Aşk Bir Rüya özetlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son bölümde Dhruv’un yaptığı planlar işe yaramış Bihaan ve Thapki’nin arası bozulmuştu. bihaan Thapki’ye evlenmek istediğini söyleyerek bunu aileye açıklamasını istemişti. Aşk Bir Rüya 30 Mayıs Özeti Thapki’nin ilişkisini kurtarmaya çalışmasıyla başlıyor.

Aşk Bir Rüya 101. Bölüm Özeti

Thapki kendisini Bihaan’a affettirmek için bir video hazırlar ve salona iner. Bihaan’ın arkadaşlarını arayarak onu getirmelerini ister. O sırada Dhruv DVD’yi değiştirir ve Bihaan’ın düğündeki sarhoşluğunu koyar. Bihaan’ın arkadaşları Thapki’nin sürprizinden bahsederek Bihaan’ı zorla götürürler. O sırada Dhruv da peşlerine takılır. Oraya varırlar. Videoyu izlerken arkadaşları Bihaan’ın üzerine güler. Bihaan Thapki’ye dönerek benimle alay mı ediyorsun?! diyerek sert çıkar ve orayı terk eder.

Bihaan motosikletine binerken Thapki koşarak arkasına oturur ve Bihaan’dan özür diler. Bihaan ise motosikleti hızla sürüyordur. Thapki korkar ve Bihaan’a sarılır. Thapki onunla konuşmak istediğini söylese de nafile… Bihan onu hiç dinlemiyordur. Motosikleti sağa çekerek bir araba durdurur. Thapki’yi Pandey evine bırakmasını ister.  Thapki üzgün bir şekilde eve girerken Dhruv onu çiçekle karşılar ve 24 saat sonra tamamen benim olacaksın der. Bihaan’ın Thapki’ye verdiği süre doluyordur.

Dhruv Shraddha’ya boşanma belgelerini vererek ne kadar nafaka istediğini sorar. Shraddha şok olur. Dhruv Thapki ile arasındaki bütün engelleri kaldırmak istiyordur. Shraddha’nın ise boşanmaya hiç niyeti yoktur. Kendi kendine konuşmaya başlar ve bu durumdan kurtuluşun tek yolu Thapki’nin ölmesi der.

Shraddha Thapki’nin odasına hızla gider. Dhruv odasına çıktığında boşanma kağıtlarını yırtılmış bir şekilde görünce öfkelendiğini anlar. Shraddha’nın gözü dönmüştür ve Thapki’yi öldürecektir. Dhruv oraya yetişir ve onu durdurmaya çalışır. O sırada Preeti olanları görür ve şok olur. Dhruv ise bir hamleyle Shraddha’yı etkisiz hale getirir.

Preeti herkesi çağırır ve Shraddha’nın Thapki’yi tekrar öldürmeye çalıştığını söyler. Herkes şok olurken Dhruv ve Shraddha beraber salona inerler. Tüm aileye Shraddha’ya yüklenirken Dhruv öyle bir şey olmadı der. Preeti nasıl inkar edersin sende oradaydın diyerek sert çıkar. Dhruv, Shraddha yerdeki hamam böceğini öldürecekti sen yanlış anlamışsın der. Thapki de gelerek Dhruv’un söylediklerini onaylar.

Gece herkes uyuduğunda Shraddha Thapki’nin odasına gelir. Thapki ise ona bu planını devreye soktuğu için teşekkür eder. Yani Shraddha’nın yaptıkları Thapki’nin bir planıydı arkadaşlar. Shraddha Thapki’den sadece Bihaan ile ilişkisine odaklanmasını ister. Herşey yoluna girecek diyerek Thapki’yi rahatlatır.

Ertesi sabah Dhruv Bihaan’ın yanına giderek onu iyice doldurur. Bihaan artık aileye evlenmek istemediğini söyleyecektir. Bihaan salona iner ve kendisi için hazırlanan damatlığı fırlatır. Vasundara şok olur ve ne oluyor diye sorar. Bihaan tam ağzını açacakken Thapki oraya gelir ve olayları geçiştirir. Vasundara’nın gördüğü rüyalar aklına gelir ve Bihaan’ın bu hareketinden tedirgin olur.

Thapki ve Shraddha ikilisi yeni bir plan yapmışlardır. Shraddha petrol varilleri sipariş etmiştir. Vasu onu elinde petrol variliyle görünce işkillenir ve onların ne olduğunu sorar. Shraddha Thapki’nin rasam töreni için olduğunu söyleyerek onu geçiştirir. Thapki ve Shraddha sipariş ettikleri petrolü yere yayarak dökmeye başlarlar.

Diwakar çektirdiği resmi almak için fotoğraf stüdyosuna gider. Tam resmini alacakken Dhruv ve Thapki’nin fotoğraflarını görür. Oradaki görevliye bunları tanıyorum fotoğrafın burada ne işi var diye sorar. Adam, Dhruv bu resmi büyütüp kaliteli bir çerçeveye takmamı istedi deyince Diwakar pis pis gülmeye başlar. Dhruv’a şantaj yapmayı planlıyordur.

Thapki ve Shraddha Bihaan’ın bahçeye geldiğini görünce petrolü ateşe verirler. İkisi de ateşlerin içinde kalmıştır. Bihaan onları kurtarmak için koşar. Shraddha’nın daha zor durumda olduğunu görünce önce onu sonra Thapki’yi kurtarır. Thapki Bihaan’a dönerek neden önce beni kurtarmadın? Shraddha senin için daha mı değerli? diye sorar.

Bihaan cevap veremez. Thapki, Dhruv’u kurtardığı anı örnek vererek değer vermenin bununla ölçülemeyeceğini anlatır. Thapki’nin ayağı kayar ve tam ateşe düşecekken Bihaan onu tutar ve göz göze gelirler. Aşk Bir Rüya 30 Mayıs özeti bu kadardı arkadaşlar. Bölüm hakkında görüşlerinizi yorumda belirtmeyi unutmayınız.

Aşk Bir Rüya 101. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.