Aşk Bir Rüya 100. Bölüm Özeti 29 Mayıs Bihaan ve Thapki Ayrılıyor

Burak 06 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya son bölümde Thapki’nin Dhruv’u gönderme çabası işe yaramamıştı. Dhruv elindeki bileti tüm aile önünde yırtıp balayına gitmeyeceğini söylemişti. Thapki’nin bundan sonraki tavrı ne olacak? Dhruv nasıl bir bahaneyle bu balayı işinden sıyrılacak? Aşk Bir Rüya 29 Mayıs Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 100. Bölüm Özeti

Dhruv Bihaan’ı böylesine özel bir günde yalnız bırakmak istemediklerini söyleyerek balayına düğünden sonra gideceklerini tüm aileye söyler. Thapki şok olur ve Dhruv’un yeni planlar peşinde olduğuna kanaat getirir. Diğer yandan Diwakar ve Dhruv karşılaşmıştır. Diwakar Thapki’nin fotoğrafını Dhruv’un cüzdanında görünce bunun sebebini sorgulamaya başlar. Ponaam’a Dhruv hakkında sorular sorar. Ponaam Dhruv’u övmeye başlayınca Diwakar bir şeyler olduğunu sezer. Shraddha’yı arar ve onunla bir şey hakkında konuşmak istediğini söyleyerek buluşmak ister.

Thapki Dhruv’un pişman tavırlarına inanmıyordur ve bir planı vardır. Dhruv’a giderek eğer samimi bir şekilde benden vazgeçtiysen bir itiraf mektubu yaz der. Mektubu Thapki saklayacak, bir sorun olduğunda aileye gösterecektir. Dhruv endişeli bir şekilde mektupta yaptığı her şeyi itiraf eder ve imzasını atar. Thapki bundan sonra bir şey yapacağını düşünmüyordur ama şeytan Dhruv durur mu? Yeni bir plan kurmuştur bile…

Ertesi gün Dhruv, Bihaan’ın aklına girerek Thapki’yi test etmesini istemiştir. Dhruv, ikimizde zor durumda kalalım bakalım Thapki hangimize yardım edecek? deyince Bihaan tereddüt etse de sonunda kabul eder. Dhruv, Thapki’yi arayarak birazdan Bihaan ve ben zor durumda olacağız sen gelip beni kurtaracaksın der. Thapki şok olur ve tabiki Bihaan’ı kurtaracağını söyler. Dhruv telefon görüşmesi devam ederken Thapki’ye bir video gönderir.

Telefondan bir video göndererek Thapki’nin izlemesini sağlar. Videoda Shraddha’nın zor durumda olduğu görünüyordur. Dhruv eğer beni kurtarmazsan adamıma emri vereceğim ve Shraddha ölecek der. Thapki şok olur. Karısına zarar verdiği için onu azarlar ve daha ne kadar düşeceksin Dhruv! der. Dhruv ise soğuk kanlı bir şekilde ilişkin ve Shraddha ikilisi arasında bir seçim yap der.

 Thapki o noktaya kadar koşar. Bihaan ve Dhruv’un direğin altında durduğunu üstlerindeki kapların başlarına düşeceğini görür. Dhruv’u iterek onun üzerine düşmesini engeller. Bunu gören Bihaan şok olur ve oradan ayrılır. Thapki resmen onu değil Dhruv’u kurtarmıştır. Thapki Bihaan’ın gidişini görünce ağlamaya başlar. Dhruv ise onun yanına gelerek artık hiçbir engel kalmadı benim Thapki’m olacaksın! der. 

Dhruv giderek Shraddha’yı kurtarır. Shraddha benim ölmeme nasıl izin verirsin! diyerek ona sert çıkar. Dhruv ise işte böyle deyince Shraddha resmen dellenir. Dhruv ve Shraddha salona gelirler. Thapki Shraddha’yı o halde görünce şok olur. Dadi Thapki’den rasam’ı tamamlamasını ister.  Thapki Bihaan’ın yardımıyla rasamı tamamlar. Herkes alkışlar.

Thapki Bihaan’a rasam’ı tamamlamasına yardım ettiği için teşekkür eder ve çok iyi bir insansın, iyi ki benim kocam oldun diyerek kutsamasını ister. Bihaan ise sert bir şekilde hiçbir şeyin olmadım, kutsama falan yok sırf ailem için bu rasamı tamamladım der. Thapki ağlamaya başlar. Olanları gören Dhruv ise amacına ulaştığı için pis pis sırıtıyordur. Thapki artık dayanamaz ve Dhruv’dan aldığı mektubu Bihaan’a verir. Burada bütün gerçekler yazıyor der.

Bihaan mektubu açınca boş bir kağıt görür. Dhruv özel bir kalemle yazdığı için bütün yazdıkları silinmiştir. Bihaan Thapki’ye dönerek sana 2 gün süre veriyorum bana değer vermediğini bütün aileye açıkla yoksa ben söyleyeceğim der. Dhruv gülümserken Thapki ağlamaya başlar. Suman gelin elbisesini getirir. Thapki güzel olduğunu söyler. Dadi, mutlu bir şekilde evliliğin için gün sayıyorum der. Dadi ve Suman Thapki’ye iltifatlar yağdırırken Bihaan oradan gider. 

Diwakar ve Shraddha buluşurlar. Shraddha beni neden buraya çağırdığın diyerek onu aşağılayıcı sözler eder. Diwakar, kocanızın galiba eski sevgilisini unutamamış, cüzdanında fotoğrafını gördüm der. Shraddha çok sinirlenir ve bir daha bu konu hakkında konuşmamasını ister. Diğer tarafta Dhruv yemek masasına Thapki için bir hediye koyar. Thapki hediye kutusunu gördüğü gibi fırlatır.

Dhruv artık çaresiz olduğunu, Bihaan ile olan ilişkisini kurtaramayacağını söyler. Thapki ise henüz 36 saatim var ve ben ilişkimizi kurtaracağım der. Aşk Bir Rüya 29 Mayıs Özeti bu kadardı arkadaşlar. Sizce Thapki ilişkisini kurtarabilecek mi? Yorumlarda görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya 100. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir