Aşk Ağlatır Ne Zaman Final Yapıyor? Neden Bitiyor?

Final yapan diziler kervanına erken final yaparak giren Aşk Ağlatır dizisi de katılıyor. “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarlanan dizi 16.bölümde veda edecek. MF Yapım ve Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Gökçen Usta oturuyor. Senaryoyu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Dizide taşradan İstanbul’a göç edip tek başına kalmaya çalışan gençlerin vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışma konu ediliyor.

AŞK AĞLATIR FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Erken final yapacak olan Aşk Ağlatır dizisi 22 Aralık Pazar akşamı yayınlanacak olan 16. final bölümü ile ekranlara veda edecek. Reyting sonuçları ile istediği sonucu alamayan Aşk Ağlatır dizisi final yapacak. Final kararı ile Aşk Ağlatır izleyicileri şokta. Dizi başka kanalda yayınlanmalı mı? Devam etmeli mi? bunu seyircinin yorumları belirleyecek. Dizinin başka bir kanal da devam etmesini istiyorsanız, yorumlarınızı yazabilirsiniz. 

 

dizibilgi google play

Aşk Ağlatır Ne Zaman Final Yapıyor? Neden Bitiyor? (1 Yorum)

  1. Böyle güzel diziler neden bitiyor?
    Çok güzelde gidiyordu. Biraz konusunu deyişdiler .o üzdende ola bilir. Evvelki hali çok güzeldi. Sırlar ortaya çıkdıkca daha da güzel oluyur.