Aşk Ağlatır Dizisi Yusuf Kimdir? Deniz Can Aktaş Kimdir?

ADMİN ADMİN 02 Ara 2019 Oyuncular  0

Aşk ağlatır dizisi oyuncusu Yusuf karakterini canlandıran oyuncu için bir çok soru sorulmakta. Bunlardan bazıları ise aşk ağlatır yusuf gerçek adı, aşk ağlatır yusuf kim, aşk ağlatır yusuf kaç yaşında, aşk ağlatır yusuf nereli, aşk ağlatır yusuf hangi burç gibi sorular sorulmakta. İşte Aşk Ağlatır dizisi başrol oyuncusu Yusuf hakkında ki sorular ve cevapları…

Yeni sezonda yayınlanan birçok dizi arasında Show TV de yayınlanan Aşk Ağlatır dizisi oldukça izleyen tarafından tam not alarak güzel bir yükseliş yakaladı. Buna göre dizi olduğu günler herkesi ekran karşısına çekiyor. Özellikle gençlik dizisi olması sebebi ile de genç kesiminde ilgisini yanına aldığını söylemek doğru olacaktır.

Aşk Ağlatır Yusuf Kimdir?

Deniz Can Aktaş, 28 Temmuz 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Demiz Can Aktaş, 1.78 metre boyunda, 75 kilo ve Aslan burcudur. Aile tarafından aslen Kastamonu doğumlu olan oyuncu İstanbul da doğduktan sonra da eğitim hayatı ve yaşamını da İstanbul da devam ettirmiştir. Üniversite olarak da Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümünü tamamlayarak üniversite hayatını bitirmişti.

İlk oyunculuk kariyerine ise 22 yaşında 2015 yaşında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile başlamıştır. Artık bu süreden sonra oyunculuk kariyer merdivenlerini adım adım çıkmaya başlamıştır.

Aşk Ağlatır Yusuf Kaç Yaşında?

Dizi de başrol oyuncusu olarak Yusuf karakterini canlandıran Deniz Can Aktaş 28 Temmuz 1993 doğumludur. Bu nedenle şuanda 26 yaşında olan oyuncu 27 yaşından gün almıştır.

Aşk Ağlatır Yusuf Nereli?

Deniz Can Aktaş aslen aile tarafından Kastamonulu dur. Ama doğma büyüme ise İstanbul diyebiliriz.

Aşk Ağlatır Yusuf Rol Aldığı Diziler

  • Aşk Ağlatır
  • Avlu
  • Nerdesin Birader?
  • Hayat Bazen Tatlıdır
  • Tatlı Küçük Yalanlar
Hekimoğlu Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım) Kimdir?
Hekimoğlu Dizisi Ateş Hekimoğlu Kimdir? (Timuçin Esen)
Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Kimdir Boyu Kilosu Burcu Neredir Nereli Kaç Yaşında?
Hercai Yeni Oyuncu Ahmet Kayakesen Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.