Aşk Ağlatır Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Yapımcılığını  MF Yapım Asena Bülbüloğlu üstleniyor
Senaryosunu Yelda Eroğlu kaleme alıyor. 
Yönetmenliğini  Gökçen Usta yapacak
Oyuncular Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan, Pelin Öztekin, Durul Bazan, Laçin Ceylan, 

Dizi Show Tv de yayınlanacak. Aşk Ağlatır dizisinin baş rolünde 5 kadın ve 5 erkek başrol oyuncusu olacak bu nedenle dizinin kadrosu oldukça geniş olacak ve çok fazla popüler olmayan deneyimli oyuncular dizi de yer alacak. Bu nedenle de MF Yapım Aşk Ağlatır dizisinin oyuncu kadrosunu oluştururken çok titiz çalışıyor.

23 Temmuz 2019 itibari ile dizinin çekimleri başladı. 

Gelişmeler oldukça sayfamız güncellenecektir.

 

aşk ağlatır konusu
aşk ağlatır konusu

 

Aşk Ağlatır Dizisinin Konusu

Love That Makes You Cry isimli bir Japon dizisinden ülkemiz ekranlarına uyarlanacak olan Aşk Ağlatır, Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. 2016 senesinde Japonya’da yayınlanan dizi 10 bölümlük bir ekran macerasına sahip. Dizide kırsal kesimden Tokyo’ya taşınan bir grup arkadaşın hikayesi anlatılıyor.

Dizi, Kırsal kesimde mutlu bir arkadaş topluluğunun aldığı karar ile şehre taşınmaya karar alınmasını konu alıyor. Aşk Ağlatır oyuncuları gençlik dizisi tadında oynadığından hepsinin birbirinden öte hayalleri ve gelecek planları bulunmaktadır. Ancak kırsal kesimden şehre taşınmanın verdiği zorluklar ve adaptasyon sorunu da aşılabilmesi kolay olmayan bir durumdur. Bunun yanında dizinin adından da anlayacağınız gibi Türk dram senaryoları ile birleşen romantizm ekran başındakilerin göz yaşlarını akıtmalarına neden olacak gibi duruyor. Dizinin gerçeğinde Tokyo’ya taşınan arkadaş grubu bizde ise 81 ilimizden birisine muhtemelen olarak ise İstanbul’a taşınacak olan bir gençlik dizisi olarak karşımıza çıkacak.

Love That Makes You Cry Dizisi Konusu

Aşk Ağlatır uyarlama bir dizi olacağı için orjinal dizinin konusunu sizlerle paylaşalım istedik.

Her biri kendi hayalleri ve özlemleriyle küçük şehirden büyük kent Tokyo’ya taşınan altı genç kadın ile erkeğin aşk ve arkadaşlık hikayesinin anlatıldığı dizide karakterlerin yaşam öyküsü ele alınıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vurgun Dizisi Mihri (Filiz Ahmet) Kimdir?

Orijinal seride; annesi öldükten sonra evlat edinilen ebeveynler tarafından büyütülen Sugihara Oto ve Soda Ren’e özel bölümler var.

Sugihara Oto, gelecek için büyük hayaller kurmayı bırakmış olmasına rağmen hayata pozitif bakmaya devam etmektedir. Ta ki, kendisini evlat edinen ebeveynlerin iflas etmesine kadar.

Bu noktadan sonra kentteki zengin bir adamla evlendirileceğini öğrenmesinin ardından hayatı tamamen değişiyor.

Soda Ren ise dedesi tarafından büyütülen bir genç kız… Şans eseri buluşan ikili kaderlerini değiştirmek için Tokyo’ya taşınmaya karar veriyor ancak büyük kente gelir gelmez kalabalıklar içinde ayrılıyor…

Aşk Ağlatır Dizisi Konusu

Aşk Ağlatır dizisinde ise; köyde dedesinin yanında yaşarken İstanbul’a daha iyi bir yaşam mücadelesi için gelen bir genç ve bu gencin İstanbul’da tanıştığı aynı kaderi paylaşan iki arkadaşı ile İstanbul’da bambaşka hayatlara ve aşklara yelken açması anlatılacak.

Erkek başrol oyuncusu kendinden büyük ve eşinden boşanmak üzere olan bir kadınla evliymiş gibi yaşayacak; kadın oldukça zengin ama mutluluğu eşinde bulamamış; ama eşinden de vazgeçemez ve gece de eşinin yanına döner.

Diğer kadın başrol oyuncusu ise annesi babası ölmüş koruyucu aile tarafından büyütülmüş ve şu anda yaşlı ama zengin bir adam ile evlendirilmek istenen bir kız olacak.

 

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları

 

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları

 

Deniz Can Aktaş (Yusuf)

 

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları

 

Hafsanur Sancaktutan (Ada)

 

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları nagehan

 

Pelin Öztekin (Nagehan)

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları bekir

Durul Bazan (Bekir)

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları sumru

Laçin Ceylan (Sumru)

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları fırat

Oktay Çubuk (Fırat)

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları rüzgar

Yağızcan Konyalı (Rüzgar)

aşk ağlatır oyuncuları hikmet

Nusret Çetinel (Yusuf’un dedesi Hikmet)

aşk ağlatır dizisi oyuncu kadrosu müfit karacan

 

Müfit Kayacan