Aşk Ağlatır Dizi Müziği Sevdim Seni Çok Sevdim Dizide Çalan Şarkı Kime Ait? Kim Söylüyor?

Burak 18 Ağu 2019 Aşk Ağlatır  0

Show tv’nin yeni başlayacak olan dizisi Aşk Ağlatır dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizide dayısı tarafından zorla istemediği biri ile evlendirilmek istenen ve dayısına karşı çıktığı için dayısından şiddet gören genç bir kızın hayat hikayesinin anlatıldığı dizide Mahsun Kırmızıgül’e ait Sevdim Seni şarkısı kullanılmış.

 

Şarkı güzel, sözleri de ama ben artık ekranlarda şiddet gören bayan görmek istemiyorum. Erkeklerin kadınları bir mal gibi, dizi fragmanında kullanılan kelime mal gibi görülmesini istemiyorum. Tv de görüp gördüklerini gerçek hayatta uygulayan gençleri, insanları düşününce kanalların, senaristlerin artık örnek olacak diziler yapmaları gerektiğini düşünüyorum.

Sen Anlat Karadeniz dizisi tv de yayınlandığında babası görmesin de annesine ordaki erkeklerin yaptıklarını yapmasın diye şikayette bulunan çocukların olduğu bir toplumda artık güzel kareler, şiddetin olmadığı güzel örnekler verilecek dizilerin yapılmasını istiyorum. Çocukların babalarından korkmadığı, bayanların eşlerinden korkmadığı, şiddet görmediği diziler görmek istiyorum.  Aşkın ağlatmadığı diziler görmek istiyorum. Erkeklerin bayanları ezmediği, şiddet uygulamadığı, diziler görmek istiyorum. Bunu sadece Aslı olarak ben istemiyorum, benim gibi bir çok seyirci de benimle aynı düşüncededir diye düşünüyorum. Siz değerli ziyaretçilerimiz de düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

aşk ağlatır dizi müziği sevdim seni çok sevdim sözleri kim söylüyor

aşk ağlatır dizi müziği sevdim seni çok sevdim

 

Aşk Ağlatır Dizisi Sevdim Seni Şarkı Sözü

Seni gördüğüm anda
Düştüm senin aşkına
Nerden çıktın karşıma
Sevdim seni çok sevdim
Hayat yalnız yaşanmaz
Senden ayrı durulmaz
Senin gibi bulunmaz
Sevdim seni çok sevdim
Sevdim seni çok sevdim

Artık senden kopamam
Gözlerimden atamam
Başkasına bakamam
Sevdim seni çok sevdim

Bir görünüp kayboldun
Yüreğime dert oldun
İlk sevdiğim sen oldun
Sevdim seni çok sevdim

Mahsun KIRMIZIGÜL

aşk ağlatır dizi müziği sevdim seni çok sevdim

aşk ağlatır dizi müziği sevdim seni çok sevdim

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Aşk Ağlatır Dizi Müziği Sevdim Seni Çok Sevdim Dizide Çalan Şarkı Kime Ait? Kim Söylüyor?” üzerine 7 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar.Bu sayfadan haberim yoktu.Aslıcım sen tek degilsin ve sözlerinde çok haklısın. Her gün saysız hesapsız kadın şiddete maruz kalıyor.Kitaplar yazıyor,filmler gösteriyor,hatta televizyon haberlerinde şiddete tanık oluyoruz.Şiddet cizgi filmlerinde de vardır.en çok ecnebi filmlerinde.O kadar çok görüyoruz ki korkarım her şey alışkanlık haline gelsin ve biz hiç bir şeye şaşırmıyak.bakarsın kendimiz de yapmışız.
  Her bir erkeyin eşi ona,çocuklar ise her ikisine Allahın emanetidir.emanettar olmak lazım.eşler el-ele verip Allah beyenen,hayırlı evlatlar yetiştirmege özen gösterseler daha iyi olmazmı?
  Biz İNSANız.Allahın diger mahlukatından farkımız aklımızın olmasıdır.Eger kullanmazsak digerleriyle aynı olmazmıyız?Allah korusun.cahillikle mücadile gerek kurallar gerek insanları egitmek gerek.Tv kanallarında,qazetelerde,dergilerde halkın sevilen seçilen insanları itiraz etmelidirler. “Sürüklenen beşeriyyet kadınla yükselecek”.İnsanlar buna inanmalılar.inşallah.

 2. Anonim dedi ki:
 3. zehra dedi ki:

  artık dizilerin kötü karakterleri şiddetin dozunu asiyorlar kaba serefsiz karakterler daha ünlü oluyor.karakterlerimizi içten bitiriyor ŞİDDET DURDUN.HAYAT YAŞANİR DURUMA GELSIN.

  1. Nursahat... dedi ki:

   Aşk aglatir dizisindeki sewdim seni şarkisini çok sewdim yani tek kelime ile muhteşem bir şarki.

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler Aslim.Haklisin canim,artik $iddete son vermenin zamani geldi de geçiyor.ne yazik ki,bu mûmkûn deyil.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım benim, Evet şiddete son verilmeli. Mümkün değil demişsin. Aslında mümkün. Nasıl mı? Tv de şiddeti özendirecek sahneler olmadıktan sonra, ki burada tv kanal sahiplerine, senaryo yazarlarına, en çok da çocuklarını yetiştiren annelere iş düşüyor. Bu konu çok derin ve can yakan bir konu. Eğitimle alakalı. Taaa en başa çocuğun yetişitirilmesine dayanan, kız ile erkek çocuğunu farklı yetiştirme ile ilgili bir durum. Temelden değişimin başlayıp, dizi, sinema ya kadar uzanan bir değişimin başlaması şart. Ha deyince hemen olacak bir şey değil ama biri bir yerden mutlaka başlamalı.
   İzleniyor, reytingi yüksek diye böyle şiddete meyilli diziler yapılmamalı. Bu benim şahsi düşüncem benimle aynı düşünce de olan olur, olmayan da olur herkese saygım var ama ben artık tv de erkeklerden ne psikolojik olarak, nede direk şiddeti görmek istemiyorum. Diyebilirsiniz ki böyle bir dünya yok.
   Çocuk dünyaya geldiğinde bir şey bilmediğine ve görerek taklit ederek öğrendiğine ve gördüğünü de uyguladığına göre bu manzaraları bundan sonraki nesillere göstermesin kimse.

   1. K.Azeri. dedi ki:

    Evet canim haklisin.Ama tv desen her kes reytink,para pe$inde.Aileler desen,elbette her $ey terbiyeden ba$liyor. Beni de en çok üzen ne, biliyormusun?erkek çocuklara ûstúnlûk verilmesi.Çocuklar dogmadan kiz diye hayatina son verilmesi.Bu nasil bir dü$üncedi anlami$ degilim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir