Aşk Ağlatır Dizi Müziği Sevdim Seni Çok Sevdim Dizide Çalan Şarkı Kime Ait? Kim Söylüyor?

Show tv’nin yeni başlayacak olan dizisi Aşk Ağlatır dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizide dayısı tarafından zorla istemediği biri ile evlendirilmek istenen ve dayısına karşı çıktığı için dayısından şiddet gören genç bir kızın hayat hikayesinin anlatıldığı dizide Mahsun Kırmızıgül’e ait Sevdim Seni şarkısı kullanılmış.

 

Şarkı güzel, sözleri de ama ben artık ekranlarda şiddet gören bayan görmek istemiyorum. Erkeklerin kadınları bir mal gibi, dizi fragmanında kullanılan kelime mal gibi görülmesini istemiyorum. Tv de görüp gördüklerini gerçek hayatta uygulayan gençleri, insanları düşününce kanalların, senaristlerin artık örnek olacak diziler yapmaları gerektiğini düşünüyorum.

Sen Anlat Karadeniz dizisi tv de yayınlandığında babası görmesin de annesine ordaki erkeklerin yaptıklarını yapmasın diye şikayette bulunan çocukların olduğu bir toplumda artık güzel kareler, şiddetin olmadığı güzel örnekler verilecek dizilerin yapılmasını istiyorum. Çocukların babalarından korkmadığı, bayanların eşlerinden korkmadığı, şiddet görmediği diziler görmek istiyorum.  Aşkın ağlatmadığı diziler görmek istiyorum. Erkeklerin bayanları ezmediği, şiddet uygulamadığı, diziler görmek istiyorum. Bunu sadece Aslı olarak ben istemiyorum, benim gibi bir çok seyirci de benimle aynı düşüncededir diye düşünüyorum. Siz değerli ziyaretçilerimiz de düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

aşk ağlatır dizi müziği sevdim seni çok sevdim sözleri kim söylüyor
aşk ağlatır dizi müziği sevdim seni çok sevdim

 

Aşk Ağlatır Dizisi Sevdim Seni Şarkı Sözü

Seni gördüğüm anda
Düştüm senin aşkına
Nerden çıktın karşıma
Sevdim seni çok sevdim
Hayat yalnız yaşanmaz
Senden ayrı durulmaz
Senin gibi bulunmaz
Sevdim seni çok sevdim
Sevdim seni çok sevdim

Artık senden kopamam
Gözlerimden atamam
Başkasına bakamam
Sevdim seni çok sevdim

Bir görünüp kayboldun
Yüreğime dert oldun
İlk sevdiğim sen oldun
Sevdim seni çok sevdim

Mahsun KIRMIZIGÜL

aşk ağlatır dizi müziği sevdim seni çok sevdim
aşk ağlatır dizi müziği sevdim seni çok sevdim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Her Yerde Sen Dirim Mercan (Hande Kazanova) Kimdir?

Aşk Ağlatır Dizi Müziği Sevdim Seni Çok Sevdim Dizide Çalan Şarkı Kime Ait? Kim Söylüyor? (5 Yorum)

 1. artık dizilerin kötü karakterleri şiddetin dozunu asiyorlar kaba serefsiz karakterler daha ünlü oluyor.karakterlerimizi içten bitiriyor ŞİDDET DURDUN.HAYAT YAŞANİR DURUMA GELSIN.

 2. Iyi gûnler Aslim.Haklisin canim,artik $iddete son vermenin zamani geldi de geçiyor.ne yazik ki,bu mûmkûn deyil.

  • Merhaba canım benim, Evet şiddete son verilmeli. Mümkün değil demişsin. Aslında mümkün. Nasıl mı? Tv de şiddeti özendirecek sahneler olmadıktan sonra, ki burada tv kanal sahiplerine, senaryo yazarlarına, en çok da çocuklarını yetiştiren annelere iş düşüyor. Bu konu çok derin ve can yakan bir konu. Eğitimle alakalı. Taaa en başa çocuğun yetişitirilmesine dayanan, kız ile erkek çocuğunu farklı yetiştirme ile ilgili bir durum. Temelden değişimin başlayıp, dizi, sinema ya kadar uzanan bir değişimin başlaması şart. Ha deyince hemen olacak bir şey değil ama biri bir yerden mutlaka başlamalı.
   İzleniyor, reytingi yüksek diye böyle şiddete meyilli diziler yapılmamalı. Bu benim şahsi düşüncem benimle aynı düşünce de olan olur, olmayan da olur herkese saygım var ama ben artık tv de erkeklerden ne psikolojik olarak, nede direk şiddeti görmek istemiyorum. Diyebilirsiniz ki böyle bir dünya yok.
   Çocuk dünyaya geldiğinde bir şey bilmediğine ve görerek taklit ederek öğrendiğine ve gördüğünü de uyguladığına göre bu manzaraları bundan sonraki nesillere göstermesin kimse.

   • Evet canim haklisin.Ama tv desen her kes reytink,para pe$inde.Aileler desen,elbette her $ey terbiyeden ba$liyor. Beni de en çok üzen ne, biliyormusun?erkek çocuklara ûstúnlûk verilmesi.Çocuklar dogmadan kiz diye hayatina son verilmesi.Bu nasil bir dü$üncedi anlami$ degilim.