Aşk Ağlatır 2. Bölüm Özeti 15 Eylül 2019 Pazar Fragmanı

Aşk Ağlatır Dizisi 1. Bölüm de Büyük Takdir Topladı

ilk bölümü 8 Eylül akşamı yayınlanan Aşk Ağlatır Dizisinin yayınlanmadan önce verilen tanıtım fragmanında kadına şiddet sahneleri vardı. Ve bu sahneler büyük tepki aldı. Seyirciden gelen tepkilere duyarsız kalmayan ekip, dizi yayına girmeden önce o sahnelerin olduğu bölümlerin olduğu fragmanı her yerden kaldırdı. Bununla da kalmadı. Dizi yayınlanmadan önce o sahneleri diziden de çıkardı.

Bu duyarlılığı için başta ben kendi adıma teşekkür ediyorum. Daha sonra Dizibilgi tv ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Ve eminim ki bir çok seyirci de o sahnelerin kaldırılmasından memnun.

Dizi ekibinin göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür ederim. Artık dizilerde ve gerçek hayatta kadına şiddeti görmek istemiyoruz. İstanbullu Yusuf gibi genç erkeklerin, duyarlı erkeklerin, olduğunu bilmek görmek güzel.

AŞK AĞLATIR 2.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Show TV’nin 8 Eylül pazar akşamı ilk kez izleyici ile buluşan yeni dizisi Aşk Ağlatır’ın ikinci bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 15 Eylül de 2. Bölümü ekranlara gelecek olan dizide Yusuf’un polisler tarafından alınmasıyla İstanbul’da yapayalnız kalan Ada, “Ben nasıl bulacağım şimdi İstanbulluyu?” sözleriyle çaresizliğini hissettirirken, dayısı İsmail onu bulmak için İstanbul’a geliyor. Yusuf’un Ada’ya ulaşmaya çalıştığı tanıtımda Mustafa da Ada’yı bulmaya çalışıyor. Dayısı İsmail her yerde Ada’yı ararken, Yusuf ve Ada’nın tekrar bir araya gelip gelemeyeceği merakla bekleniyor.

Aşk Ağlatır’ın yeni bölümü 15 Eylül Pazar günü saat 20.00’de Show TV’de izleyicilerle buluşacak. 2.bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

 

aşk ağlatır 2. bölüm özeti

Aşk Ağlatır 2. Bölüm Fragmanı 15. Eylül 2019 Pazar

Aşk Ağlatır 2. Bölüm 2. Fragmanı 15. Eylül 2019 Pazar

 

dizibilgi google play