Aşk Ağlatır 1. Bölüm Fragmanı 8 Eylül Özeti “Aşk Her Zaman Mutluluk Getirmez”

“AŞK HER ZAMAN MUTLULUK GETİRMEZ!” Sloganı ile ilk tanıtımı yapılan 2019-2020 sezonunda yeni başlayacak olan dizilerden Aşk Ağlatır Eylül de Show tv de başlıyor. 

Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Faruk Bayhan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesinin anlatıldığı Aşk Ağlatır’ın yayınlanan ilk tanıtımı büyük beğeni topladı. Yusuf (Deniz Can Aktaş) ve Ada’nın (Hafsanur Sancaktutan) duygu yüklü sahnelerinin izleyenleri derinden etkilediği tanıtımda “Aşk her zaman mutluluk getirmez kızım, bazen üzüleceksin. Ama sakın acı çekmekten korkma, acı yaşadığımızın belirtisidir!” sözleri dikkat çekiyor. Ada ve Yusuf’un imkansız aşkları, dizinin merak uyandıran hikayesinden ipuçları verirken, gerilim dolu anlar heyecanı yükseltiyor.

Aşk Ağlatır 1. Bölüm 8 Eylül Pazar Show Tv de Başlıyor

AŞK AĞLATIR İLK BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ada annesini küçük yaşta kaybetmiş ve babasını hiç tanımamış 19 yaşında bir kızdır. Yusuf, bir gece yarısı işten yorgun argın eve döndüğünde Fırat’ın yolda bulduğu çantanın içinde Ada’ya yazılmış bir mektup bulur. Genç adam mektubu okuduğunda onu mutlaka sahibine ulaştırması gerektiğini anlar ve hiç vakit kaybetmeden yola çıkar…

Yusuf’un çıktığı bu yolculuk onun ve Ada’nın hayatını sonsuza kadar değiştirecektir… Ancak Ada’nın hayallerinin peşinden gitmesi o kadar da kolay olmaz; dayısı İsmail ve müstakbel nişanlısı Mustafa, Ada’yı durdurmak için her şeyi yapmayı göz almıştır.

 

dizibilgi google play

Aşk Ağlatır 1. Bölüm Fragmanı 8 Eylül Özeti “Aşk Her Zaman Mutluluk Getirmez” (3 Yorum)

  1. Dayi bûyûttü sag olsun,ama istemediyi insanla evlenip mutsuz olacaksa,dayi kendiyle nasil qurur duyacak, sayemde hayati mahv oldu diyemi?Onu dû$únmûyor. Adamin elini ate$e vermek de nedir,manyak bu.Aslim Mahsun Kirmizigûl’ benim sevdiyim bir sanatçi.

  2. Dizi yeni ve ilk fragman kötü bir izlenim uyandırsa da Dayının yaptığı yeğeninin elini ateşe tutarak yakması çok kötü bir durum. İnşallah bu sahneyi görüp de yapmak isteyen insanlar olmaz. Ateş yakar hem de çok yakar.
    Baş rol erkek mal değil diyerek kızı korumaya çalışıyor dizide kullanılan sevdim seni şarkısı da sevgisinin aşkının bir göstergesi olarak söyleniyor. Kızı kurtaracak delikanlı ama kızın canı çok yanacak belli.
    Dayısı da yeğenini büyütmüş ama karşılığını sevmediği biri ile evlenerek ödemesini istiyor. istediğini yapmadığında da canını yakıyor.